• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

zoran frenki

Član
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
78
mozda

Toliko vrijedi i na kilu, taman da i nepaše. KUPUJ!
Pa nije red da je kupim ako ne pase,pitanje je dali moze da se upasuje to sam hteo da znam,lako bacis lovu i onda moz se slikat sa njom.Pozdrav
 

Kosjerac

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
167
zorane ima li i ostale delove ta kuka ili samo to?
Nije ista automatska kuka na 540 i na fergusonu:
1. nije isti raspored rupa na diferencijalu gde se kači.
2.na fergusonu su šafovi 16mm (ključ24) a na 540 20 mm (ključ 30)
3. 540 ima duže poteznice i stim su duži oni vertikalni tregeri nego na fergusonu(što se kače dole za kuku).
4. na 540 je izbačenija kuka nazad nego na fergusonu, i masivnija je
ova kuka je od fergusona 533 ili 539.
 
B

brane1

Guest
odgovor za nozni gas

Kolko rpm? 2500, 2800?
došao je nekih 12000€. pa gle dupla vuća dobro dođe u svakom slučaju, prije smo imali vinkovića 418 i još imamo, ali trebalo je kupiti sve 4 nove gume, i još dosta toga promjeniti, pa stari nije htio, reko da bi kupili novoga fergusona pošto smo naviknuti na duplu vuću, uzeli smo i imt-a s duplom vućom.imam njivu na zajebanom mjestu, možeš orat samo nizbrdu, pa se natraške vraćam, bez prednjeg pogona nemoguća misija, možda bi čak i išlo uz šperu na običnom 539, jer ovaj ima ipak teži mosta sprijeda.
Traktor korisimo za uglavnom oranje imt 10" plug, ove godine je čak bila freza na njemu, špric u vinogradu, šumu imam na dosta zajebanom mjestu pa sajla i vuci, i tak.. uglavno ništa prezahtjevnoga...
Uglanom srbi loše rade kaj se tiče završne izrade, mogli su bar sinkrone ubaciti, da možeš ko gospodin šaltati.
Ko novi traktor imao problema s hidraulikom, nabio tjekom vožnje hidrauliku do kraja u vis nategnuo lance i zackvikao, poluga za spuštanje ne reagira( navuko je iza pumpe papira/kartona koji se nekako našo u ulju i ulje je išlo samo u jedan smjer) osim toga obrtomjer bolokira(tu i tam moram pokucati po staklu da krene), stakla su katastrofalno u vrata ugrađena, zaljepljena su silikonom,od vibracije sve lagano otpada. i tako!
Želio bi si srediti nožni gas, pa trebam ideju.
imam ja slike original noznog gasa pa prekopiraj,nesmeta nista u kabini
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
da moj tak izgleda, isao bih i na posal sa njim!!

aj si zamislite na parkingu ispred Opce Bolnice parkiran ferguson...

:rolfer:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
da moj tak izgleda, isao bih i na posal sa njim!!

aj si zamislite na parkingu ispred Opce Bolnice parkiran ferguson...

:rolfer:

Viđano i to na parkiralištu skroz dole :)
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
29.jpg


Zimska oprema
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Dečki svima sve najbolje u Novoj 2011.g. Puno uspjeha, sreće, ljubavi i najvažnije puno IMT-a!
Danas sam razgovaral s prijateljem i velim ja ak dobim sad na lotu kupil bi IMT 579, a on meni ah kaj si nebi onda neki švapski traktor kupil? Na to sam mu samo odgovoril:
"IMT IS LIFESTYLE!"
 
T

tuaregr10

Guest
Želim sretnu novu godinu svim članovima foruma, puno sreće, zdravlja i puno, puno traktora :drinkers:.
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Sa takvom zimskom opremom si siguran da nećeš nigdje proklizati :finga:.

a tu na zračnom filteru je i špaga za šlepanje ili da nedaj bože puknu lanci pa da se to pokrpa na licu mjesta! Treba na sve mislit. svaka čast :finga::finga::finga:
 
T

tuaregr10

Guest
a tu na zračnom filteru je i špaga za šlepanje ili da nedaj bože puknu lanci pa da se to pokrpa na licu mjesta! Treba na sve mislit. svaka čast :finga::finga::finga:

Da, da, spreman na sve situacije :rolfer:.
 

Najnoviji postovi

Na vrh