• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
forumaši ja bi vas zamolio ak neko ima neku šemu il sliku,skicu mjenaca od Imt 577..

Imam ja sliku iz kataloga. Kaj te konkretno zanima?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
ujak rastavlja to.pa me je zamolio da pogledam i nađem.pa ak bi mi mogli nekak sliku poslat.
Sad gledam taj katalog i da ti iskreno velim ima samo jedna slika, a baš i neznam koliko bu od pomoči :scratch
Probal bum ti ju staviti ako uspijem, jer imam neke probleme sa postavljanjem slika :(
 

mataz.17

Član
Tu od
29 Sij 2009
Poruka
183
Sad gledam taj katalog i da ti iskreno velim ima samo jedna slika, a baš i neznam koliko bu od pomoči :scratch
Probal bum ti ju staviti ako uspijem, jer imam neke probleme sa postavljanjem slika :(

ok.ak moš stavi ak ne.snac ce mo se nekak.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
ujak rastavlja to.pa me je zamolio da pogledam i nađem.pa ak bi mi mogli nekak sliku poslat.
Evo nekaj sam uspel :D
Mala je ali bolje išta nego ništa, ako pomogne :scratch

47584592.jpg
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
malo ukoso ;) neki bi rekli da je to zbog bolje vidljivosti, a zlocesti da je majstor malo popio :)
 
V

vedo

Guest
Sretna vam svima nova 2011. godina,želim vam puno zdravlja,veselja i sreće :gitarist: :partyman: :drinkers: :supz:

P.S Posebna čestitka ide mom IMT-u (560),koji ove godine puni 30 godina(i još uvijek bez generalke)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Evo neka zanimliva slika IMT 539+utovaraca
Prava stvar, samo nedaj bože da se nekaj na njemu pokvari (tri dana rastavljanja dodatne opreme) :twisted:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Mene se više dojmil volan , šteta kaj se bolje ne vide detalji
Vidi se dovoljno da kad nekam rukne pošteno sa kotačem ode hladnjak u PM
A tek sjedalo vozača :rolfer: Ko da je iz balirke izašel :finga:
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Jedno glupo pitanje..
Već kad je stavio takav sistem serva kao na zetorima i imt-ima, jel nije jednostavnije ostavit volan kakav je, cilindar stavit na jednu stranu, onu koja je prva do vretena volana, i kako skrećeš cilindar pomaže i ovako i onako, ili sam zabrijo..
Hod ventila nije velik, a u volanu uvjek ima lufta u prijenosu između ljeve i desne strane...

Nebo me pas ak nebi probao prvo tako, bar dok me netko nerazuvjeri
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Jbg petre , ovako nabrzaako ispada da onda imaš pomoč (servo ) samo na jednoj strni .
A drugu i dalje guraš mehanikom , jel tak?
 

Najnoviji postovi

Na vrh