• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

V

vedo

Guest
Misliš na ovoga?

59086021.jpg

Ovo IMT?!?Ne bih nikad rekao.Mislim da su svi stariji IMT-ovi imali svjetla van maske ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Ovo IMT?!?Ne bih nikad rekao.Mislim da su svi stariji IMT-ovi imali svjetla van maske ;)
Ne pratiš gradivo :madmana:
Vrati se malo unazad ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
E jebiga,pročitao sam,al opet ne kontam jel ovo IMT 551 ili neki MF :mad::confused:
E sad da me je*eš neznam ni ja.
Gazda veli da je 555, a neki misle drugačije. Mada je po mojemu 555.
 
V

vedo

Guest
E sad da me je*eš neznam ni ja.
Gazda veli da je 555, a neki misle drugačije. Mada je po mojemu 555.

Svejedno koji je,a mene više interesuje hauba,jel to originalna ili je gazda tako napravio,pošto je kod IMT-a 555 zaobljena hauba i svjetla su van maske.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Svejedno koji je,a mene više interesuje hauba,jel to originalna ili je gazda tako napravio,pošto je kod IMT-a 555 zaobljena hauba i svjetla su van maske.
ma nije majstor toliko kreativan :supz:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Svejedno koji je,a mene više interesuje hauba,jel to originalna ili je gazda tako napravio,pošto je kod IMT-a 555 zaobljena hauba i svjetla su van maske.
To ti je večim dijelom ručni rad jednog majstora koji nema završenu nikakvu (a možda ni osnovnu) školu. U njegovo obrazovanje možda ima veči uvid ZJ :scratch
Al da je promašil u životu i upropastl se (ko i večina majstora) je nažalost :madmana:
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
592
Svejedno koji je,a mene više interesuje hauba,jel to originalna ili je gazda tako napravio,pošto je kod IMT-a 555 zaobljena hauba i svjetla su van maske.

Hauba je napravljena za plašit djecu po selu (pogotovo gradsku, koja su došla u posjetu na selo)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Hauba je napravljena za plašit djecu po selu (pogotovo gradsku, koja su došla u posjetu na selo)
Pa ta pila ni nije za ništ drugo nego samo za zaštrašivanje :lol:
 
Z

zlatko_01

Guest
Film o Imt-u je nešto što treba pogledat to u svakom slučaju..... Plako sam kad sam vidio što je sve bilo nekad a što imamo sad to je nešto što se neće ponovit to je baš što su rekli jedan MIT.... o timu o svemu......:supz:
 
V

vedo

Guest
Film o Imt-u je nešto što treba pogledat to u svakom slučaju..... Plako sam kad sam vidio što je sve bilo nekad a što imamo sad to je nešto što se neće ponovit to je baš što su rekli jedan MIT.... o timu o svemu......:supz:

Pogledao sam nekoliko puta taj film...ni sam nisam mogao povjerovati da je sve ono proizvodio IMT...tu sam za neke traktore čuo po prvi put...Preporučujem svim IMT-ovcima da ga pogledaju ;)
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Pogledao sam nekoliko puta taj film...ni sam nisam mogao povjerovati da je sve ono proizvodio IMT...tu sam za neke traktore čuo po prvi put...Preporučujem svim IMT-ovcima da ga pogledaju ;)
gdje ga mocu nac
 
V

vedo

Guest
ZA SVE ONE KOJI ŽELE POGLEDATI VIDEO O 50 GODINA POSTOJANJA IMT-A

1.Na Google-u ukucajte adresu "www.imt.co.rs"
2.Kada vam uđe u taj link,na lijevoj strani imate neke opcije-vi kliknite na drugu opciju koja se zove "KOMPANIJA"
3.Kada vam izbaci još neke opcije ispod kompanije,jednostavno prijeđete mišem preko opcije "ISTORIJA" i tamo vam ima opcija "FILM O 50 GODINA IMT"
4.Kliknite i uživajte ;)
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Film o Imt-u je nešto što treba pogledat to u svakom slučaju..... Plako sam kad sam vidio što je sve bilo nekad a što imamo sad to je nešto što se neće ponovit to je baš što su rekli jedan MIT.... o timu o svemu......:supz:
Stvarno,film je odličan...nikad više IMT neće bit kao što je nekad bio :(
Šteta što nema neki noviji film sa novim traktorima kao što su 550.11 ili 2090...
Ja sam ga pogledo sigurno 10 puta....al mislim da IMT-ova tvornica nema svjetlu budućnost :madmana:
 
M

m123

Guest
kako ja prije nisam naletio na ovaj film, ili sam totalno izludio da se ne sjećam da sam ga gledao, super je.
ima li iko ovaj mali 585F voćarski, nešto ga nisam nigdje vidio? ne djeluje loše.
a to ste u pravu što se tiče toga da ta fabrika više nikada neće imati stari sjaj
 

Najnoviji postovi

Na vrh