• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

G

GROF

Guest
. lipi pozdrav moj narode!., moji forumaši!
., pogotovo ljubitelji IMT-e traktora!., gljedal sam filmić o industriji traktora., svaka čast!

., aj Bog!., čitamo se ...
 
V

vedo

Guest
kako ja prije nisam naletio na ovaj film, ili sam totalno izludio da se ne sjećam da sam ga gledao, super je.
ima li iko ovaj mali 585F voćarski, nešto ga nisam nigdje vidio? ne djeluje loše.
a to ste u pravu što se tiče toga da ta fabrika više nikada neće imati stari sjaj

Mislim da su neki modeli iz ovog videa samo prototipi,tj. nisu se proizvodili.Šteta :(
 
M

m123

Guest
pretpostavio sam da je tako, pošto sam prelistao sve moguće i nemoguće portale i sajtove i nigdje nisam naišao na taj model, ima ovdje na ovoj temi spometun jedan imt voćarski, ali po priči forumaša, lakše bi iskopao naftu u voćnjaku nego što bi negdje pronašao taj model.
ništa, ostaje mi da skupljam 20000evra za landini :rolleyess:
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
pretpostavio sam da je tako, pošto sam prelistao sve moguće i nemoguće portale i sajtove i nigdje nisam naišao na taj model, ima ovdje na ovoj temi spometun jedan imt voćarski, ali po priči forumaša, lakše bi iskopao naftu u voćnjaku nego što bi negdje pronašao taj model.
ništa, ostaje mi da skupljam 20000evra za landini :rolleyess:

Pogledaj još i mali New Holland i Hurlimann Prince, mislim da se sve radi o jako sličnom traktoru, a možda ima razlike u cijeni.
A ovo o povijesti IMT-a, film je dobar i zanimljiv, ali postoji jedan problem, a to je što ako ne dođe do drastične promjene u poslovanju (nekim čudom) IMT neće više nikada biti što je bio! IMT je imao dobre strojeve, koji su bili i još uvijek su legende ovih prostora. Još jedan problem je po meni malo visoka cijena većih modela traktora. Ako me pamćenje dobro služi 577 je malo jeftiniji od Casea jx80. Žao mi je što je tako, bilo bi lijepo da opet postignu staru slavu. Nisu to loši traktori, govorim iz iskustva, jer sam bio vlasnik IMT-a, a i radio sam sa mnogim modelima, samo moraju promijeniti svoju poslovnu politiku, a to će ja mislim biti kad dobiju dobrog gazdu, a pitanje je kad će se to dogoditi
 
M

m123

Guest
znam da ima i drugih modela, gledao sam sve, ma ja to onako razgledam malo da uživam, nema od kupovine ništa u skorije vrijeme, kada se to primakne kupovini, e onda ću gledati sve detalje, ovako, ostavljam si maštu na volju da uživam :)
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
pretpostavio sam da je tako, pošto sam prelistao sve moguće i nemoguće portale i sajtove i nigdje nisam naišao na taj model, ima ovdje na ovoj temi spometun jedan imt voćarski, ali po priči forumaša, lakše bi iskopao naftu u voćnjaku nego što bi negdje pronašao taj model.
ništa, ostaje mi da skupljam 20000evra za landini :rolleyess:

Ako tražiš voćarski imt,bio ti je ovaj vikend na sajmu u Virovitici,mislim da je bio model IMT 546,i da sa popustom mu je bila cijena 110 000 kuna,ali sa pdv-om mislim.
Imaš i slike sa točnom cijenom u temi viroexpo ako te zanima.
 
N

Neven 533

Guest
Ma film je dobar samo eto politika je kao i svagdje sve unistila...
Al opet nisu ni novi imt losi a posto imaju malo elektronike prema nekim novim traktorima ja bi radje kupio imt ponovo
 
M

m123

Guest
hehe, hvala prijatelju na pomoći
ja sam ti iz BiH, tako da od toga nema ništa :)
kod nas (RS) se mogu jako povoljno uzeti novi imt traktori, vlara RS i vlada Srbije su klopili ko zna kakve ugovore da naša vlada pomaže kupovinu novih traktora, ako ikad budem uzimao uzimaću tako, dođe dosta povoljno, mislim da nema pdv-a i od ministarstva poljoprivrede se dobija povrat možda čak i 40%, nisam siguran, tako da izađe dosta jeftino, ali otom potom
hvala u svakom slučaju!
 
M

m123

Guest
problem je što ako se nešto počne raditi po tom pitanju i ako počnu neka veća ulaganja, imt ispada iz igre, jer bi oni podigli cijene da bi svi uvozni a i u većini slučajeva kvalitetniji traktori bili povoljniji za kupovinu, ovi bi se pravdali da moraju povratiti uloženo, i eto ti početka kraja...
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
problem je što ako se nešto počne raditi po tom pitanju i ako počnu neka veća ulaganja, imt ispada iz igre, jer bi oni podigli cijene da bi svi uvozni a i u većini slučajeva kvalitetniji traktori bili povoljniji za kupovinu, ovi bi se pravdali da moraju povratiti uloženo, i eto ti početka kraja...
Ja sam čuo da kao ova serija 20x0 ima dosta uvoznih dijelova u kabini koji su navodno kvalitetniji a jeftiniji tako da im cijena ne bi trebala bit puno veća...
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Ma film je dobar samo eto politika je kao i svagdje sve unistila...
Al opet nisu ni novi imt losi a posto imaju malo elektronike prema nekim novim traktorima ja bi radje kupio imt ponovo


prije i nisi znao za bolje,pa je bilo dobro i to, što imaš i možeš kupiti.....kao i auto yugo.....a o motorima da nepričamo.....kupovali se proizvodi od tadašnje države, pa su i ograničili uvoz, ili kada si nešto uvezao, još jedan npr motor si kupio državi......a sada je druga država,i možeš uvesti što poželiš......a to je skupo, nema jeftinih domaćih stvari......jer imt više nije dio naše države.......al npr. OLT osijek je.....al neznam, zašto svi kupuju plugove i ostalo od nekih drugih proizvođača,a ne od OLTa......osim PSK.....a naša dobra, nekada bila i svjetska tvornica propada.......
 

mrcina007

Član
Tu od
14 Lip 2009
Poruka
201
Ma film je dobar samo eto politika je kao i svagdje sve unistila...
Al opet nisu ni novi imt losi a posto imaju malo elektronike prema nekim novim traktorima ja bi radje kupio imt ponovo
Čovječe pa ti si počeo stavljati točke i velika slova :prayer:
Evo čestitam, već je lakše čitati postove ;)
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Joj dobri su ovi IMT-ovi 20** serije,samo im kabina ku** nevalja.
Ah,dizajn nije vrhunski ali naspram ovih starih kabina ova je odlična....
Meni se baš sviđa to što je zaobljena...lijepo tapicirana,zatvorena a čak i 2050 ima ravan pod....jedino što je mjenjač na sredini,iako mislim da je bio prototip 2090 sa mjenjačem sa strane...
Ova je slika s foruma al nemogu nać link pa ću je stavit....
2050 iznutra :D


Uploaded with ImageShack.us
 
N

Neven 533

Guest
Čovječe pa ti si počeo stavljati točke i velika slova :prayer:
Evo čestitam, već je lakše čitati postove ;)

Hehe ...
Ma nista malo sam bolje raspolozen ....
I još kad vidim ove nove IMT jao da mi je takav ...
 
N

Neven 533

Guest
Kad IMT počne ozbiljnu proizvodnju ovih traktora možda nešto i bude od te tvornice

Uploa


Ma bice ako politika ne sahrani tvornicu , ovi novi traktori su bas lijepi nema sto jos ako su i kvalitetni onda nema sto...
Al ovaj mi se najvise svida...
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
I meni je taj najljepši,mogli su tu kabinu malo bolje skemijat,al ajd prolazi ;) .
Šteta što se taj model ne uvozi u Hrtvasku... :(
 

Najnoviji postovi

Na vrh