• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

N

Neven 533

Guest
čovječe,ko david i golijat....:shock:

Da baš je mrcina .
A osjeti se kad počneš raditi s velikim ne da mi se ni sjedati na manjeg hidro volan ma sve...
 
N

Neven 533

Guest
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=7cDYybShF18[/YT]

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=WLCxh4iQivg[/YT]

Ovo nije posteno malo je glupo smišljeno vidi se ko je jači samo kad je Masey došao na asfalt prije ...
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Ovo nije posteno malo je glupo smišljeno vidi se ko je jači samo kad je Masey došao na asfalt prije ...
Da,MF je prije kreno,a da su na IMTu samo 4 kotača vidjeli bi tko bi koga odvuko :evil:
Da su išli na pravom terenu zna se tko bi dobio,a i štanga je na IMTu zakvačena dolje pa mu podiže zadnji kraj :madmana:
 
N

Neven 533

Guest
Da,MF je prije kreno,a da su na IMTu samo 4 kotača vidjeli bi tko bi koga odvuko :evil:
Da su išli na pravom terenu zna se tko bi dobio,a i štanga je na IMTu zakvačena dolje pa mu podiže zadnji kraj :madmana:

Pa pogledaj kad je IMT krenuo kako ga je povukao da je bio jednak teren ovako je kontra bilo
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Pa pogledaj kad je IMT krenuo kako ga je povukao da je bio jednak teren ovako je kontra bilo

Da,trebali su otić na pravi teren pa da ljudi vide šta je stroj :supz:
Ne znam koja im je to fora na asfalt stavit zemlju:scratch
 
N

Neven 533

Guest
Da,trebali su otić na pravi teren pa da ljudi vide šta je stroj :supz:
Ne znam koja im je to fora na asfalt stavit zemlju:scratch

Biće da su to pripremali oni sto ne voze traktore.
Pa ne znaju da ukopa hehe.
A jbg sto ces treba malo razmisljati sigurno im je bilo zao one zelene livade... :rolleyess:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Eh a ko zna nade on sebi mjesta.

uopće nisam sumnjao da će to bit odgovor...
:lol:

577 je za pofi upotrebu, u malom "dvoru" nema kaj tražit...
taktor se kupuje prema potrebi, bar po mom mišljenju...

inače je bačen novac. . .
 
N

Neven 533

Guest
uopće nisam sumnjao da će to bit odgovor...
:lol:

577 je za pofi upotrebu, u malom "dvoru" nema kaj tražit...
taktor se kupuje prema potrebi, bar po mom mišljenju...

inače je bačen novac. . .

Pa ti bas i nije dosao me s dovozom oko 35000 kn..
Ali sad ga cjelog sredujemo .
Motor je super pali ko mina nema što .
Kocnice i sve u zadnji kraj smo uzeli novo iako je moglo pa da vise nemamo što raditi na njemu semerinzi..
Farbat cu ga cjelog ali s 2 komponentnom bojom ..
Prve gume su nove i zadnje cu kupiti nove i regat i nema sto traktor je stroj i ne trosi puno kao sto pričaju...
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Pa ti bas i nije dosao me s dovozom oko 35000 kn..
Ali sad ga cjelog sredujemo .
Motor je super pali ko mina nema što .
Kocnice i sve u zadnji kraj smo uzeli novo iako je moglo pa da vise nemamo što raditi na njemu semerinzi..
Farbat cu ga cjelog ali s 2 komponentnom bojom ..
Prve gume su nove i zadnje cu kupiti nove i regat i nema sto traktor je stroj i ne trosi puno kao sto pričaju...

Tako treba:prayer: ..I nemoj zaboravit sve to slikat dok budete radili :D
Ta stara linija 577 uopće nije skupa.. Jest da nisu baš udobni i da je kabina katastrofa al je stvarno stroj.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Pa ti bas i nije dosao me s dovozom oko 35000 kn..
Ali sad ga cjelog sredujemo .
Motor je super pali ko mina nema što .
Kocnice i sve u zadnji kraj smo uzeli novo iako je moglo pa da vise nemamo što raditi na njemu semerinzi..
Farbat cu ga cjelog ali s 2 komponentnom bojom ..
Prve gume su nove i zadnje cu kupiti nove i regat i nema sto traktor je stroj i ne trosi puno kao sto pričaju...

ma sve pet, a ako ti i treba tako veliki traktor onda i 5+
poanta je, stavio si sliku 539 i 577 za usporedbu veličine taktora...
ja sa ovim 577 nemam kaj delat, osim se prčit s njim po gradu... nemrem ni kroz dvorište proć sa njim a da drvarnu ne srušim, jer se mali fergi jedva smota sa pikolicom...

577 je opčenito jača taktorčina, ali negdje nije ni do koljena 539 ;)
u potrošnji npr :lol:
 
N

Neven 533

Guest
ma sve pet, a ako ti i treba tako veliki traktor onda i 5+
poanta je, stavio si sliku 539 i 577 za usporedbu veličine taktora...
ja sa ovim 577 nemam kaj delat, osim se prčit s njim po gradu... nemrem ni kroz dvorište proć sa njim a da drvarnu ne srušim, jer se mali fergi jedva smota sa pikolicom...

577 je opčenito jača taktorčina, ali negdje nije ni do koljena 539 ;)
u potrošnji npr :lol:

Moj je 533 :D vara ha...
A ti bas mi i ne treba al bolje kad ima vise snage radio sam s njim i onako nemas muke...
 
N

Neven 533

Guest
Tako treba:prayer: ..I nemoj zaboravit sve to slikat dok budete radili :D
Ta stara linija 577 uopće nije skupa.. Jest da nisu baš udobni i da je kabina katastrofa al je stvarno stroj.

Hoću slikat cu nesto vec jesam kočnice al zima je i deka na garaži prokisnjava pa cekamo malo da prestane curiti .... :scratch
Ma dosta je i udoban bar me ne baca ko na 533 svuda ...
Lakše je puno s njime i baš nam je falio drugi fergy al eto sad kad se skocka .
Trebo bi super ispasti slike stavim ... ;)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Moj je 533 :D vara ha...
A ti bas mi i ne treba al bolje kad ima vise snage radio sam s njim i onako nemas muke...

e jeb ga, da sam napisao 533, bil bi 539 :lol: :partyman:
ma samo sam htio eč da mi traktor netreba tolko da pije nafte kolko buraz i ja gemišta, i tako velik da nemrem prdnut s njim u dvorištu, jer veči dio love spiskam u vinograd i podrumsku tehnologiju

za vinogadara poput mene je idealan taktor, jeftin, malo troši, moe potegnit 6m drvi, i vuč prikolicu sa 20 plavih bačvi od 120 litara...
hijoooo :rolfer: sad mi se po glavi mota slika, 577 i strižna kosa :rolfer:
dobro, znam da 577 sa malčerom sravna sve sa zemljom... al ovo je smješnije :rolfer:

eh da, a ti ako imaš polje zelja,mmmm onog pravog ogulinskog zelja....
naravno da češ brže bit gotov ako obađuješ par hektara sa 577...
 
N

Neven 533

Guest
e jeb ga, da sam napisao 533, bil bi 539 :lol: :partyman:
ma samo sam htio eč da mi traktor netreba tolko da pije nafte kolko buraz i ja gemišta, i tako velik da nemrem prdnut s njim u dvorištu, jer veči dio love spiskam u vinograd i podrumsku tehnologiju

za vinogadara poput mene je idealan taktor, jeftin, malo troši, moe potegnit 6m drvi, i vuč prikolicu sa 20 plavih bačvi od 120 litara...
hijoooo :rolfer: sad mi se po glavi mota slika, 577 i strižna kosa :rolfer:
dobro, znam da 577 sa malčerom sravna sve sa zemljom... al ovo je smješnije :rolfer:

eh da, a ti ako imaš polje zelja,mmmm onog pravog ogulinskog zelja....
naravno da češ brže bit gotov ako obađuješ par hektara sa 577...

A da al ne pije bas dode mi na isto napravi posao ko 533 i potrosi isto jer napravi duplo brze pa eto isplati se..
Najvise mi je radi šume, oranja, tanjiranja...
Ja vise volim krumpir nego zelje.. :D
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
A da al ne pije bas dode mi na isto napravi posao ko 533 i potrosi isto jer napravi duplo brze pa eto isplati se..
Najvise mi je radi šume, oranja, tanjiranja...
Ja vise volim krumpir nego zelje.. :D

eto, ja nemam kaj za orat, nit to mislim, a u šumi...
drva porušam, traktor je na sigurnoj udaljenosti... sve sa njim izvučem...
narežemo, nacjepamo, utrpamo, pretrpamo, zovem suseda da me sa dajcom potegne, popijemo kod njega rundu jer me je izvukal, i piči doma, na asvaltu ide ko metak :lol:

ma zelje je zakon, moš' ga svježe žvakat, možeš dinstat, možeš na salatu sa uljem i češnjakom, možeš ga sa krvavicama, kobasicama pečenim i pire krumpirom... :lol:

aj pojedi presan krumpir :rolfer:
 
N

Neven 533

Guest
eto, ja nemam kaj za orat, nit to mislim, a u šumi...
drva porušam, traktor je na sigurnoj udaljenosti... sve sa njim izvučem...
narežemo, nacjepamo, utrpamo, pretrpamo, zovem suseda da me sa dajcom potegne, popijemo kod njega rundu jer me je izvukal, i piči doma, na asvaltu ide ko metak :lol:

ma zelje je zakon, moš' ga svježe žvakat, možeš dinstat, možeš na salatu sa uljem i češnjakom, možeš ga sa krvavicama, kobasicama pečenim i pire krumpirom... :lol:

aj pojedi presan krumpir :rolfer:

To si u pravu al krumpir prodam koliko god mogu a za zelje muka i dobijem vise kila je 3 kune... 8)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
To si u pravu al krumpir prodam koliko god mogu a za zelje muka i dobijem vise kila je 3 kune... 8)

a to je da...
ja pak svake godine pičim za Ogulin, kod jezera Sabljaci kod jednog čovjeka starci i ja uzmemo po 50 tak kila ribanog zelja i par glavica za sarmu, za ove zimske mjesece :D

kad "ode" bakica (ima oko 86 godina) od moje žene, javim ti se za krumpir :D
 
N

Neven 533

Guest
a to je da...
ja pak svake godine pičim za Ogulin, kod jezera Sabljaci kod jednog čovjeka starci i ja uzmemo po 50 tak kila ribanog zelja i par glavica za sarmu, za ove zimske mjesece :D

kad "ode" bakica (ima oko 86 godina) od moje žene, javim ti se za krumpir :D

Eh ja sam ti blizu sabljaka jako ako navratis dodi pa cemo jednu ljutu popiti...
A krumpira ima jos nesto malo ...
Baka bi vraga prodala... hehe :mrgreen:
I ja znam kiselo zelje prodat ima ga ... :D
A sir domaci...
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Eh ja sam ti blizu sabljaka jako ako navratis dodi pa cemo jednu ljutu popiti...
A krumpira ima jos nesto malo ...
Baka bi vraga prodala... hehe :mrgreen:
I ja znam kiselo zelje prodat ima ga ... :D
A sir domaci...

dečki sory dobro ste krenili a onda ste došli na zelje i krumpir
 
N

Neven 533

Guest
dečki sory dobro ste krenili a onda ste došli na zelje i krumpir

A mora neko skrenut hebi ga...
E da nema mog imt ne bi ni toga bilo...
Prije su orali volovima ..
Onda su dosli prvi imt tu kod nas i ljudi kupili..
 

Najnoviji postovi

Na vrh