• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

T

tuaregr10

Guest
Evo jedan 558 iz susjednog sela sa kabinom od 542....
Inače susjed od vlasnika ovog traktora ima isto 558 na koji je stavio hidraulični volan,zatvorio kabinu i ugradio grijanje....prvom prilikom ću ga poslikat



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Naravno,motor mastan :axe:


Uploaded with ImageShack.us

Nije loš ovaj 558 :finga:. Dajte uslikajte toga drugoga da ga vidimo sa grijanom kabinom :?:.
 
T

tuaregr10

Guest
Evo jedan 558 iz susjednog sela sa kabinom od 542....
Inače susjed od vlasnika ovog traktora ima isto 558 na koji je stavio hidraulični volan,zatvorio kabinu i ugradio grijanje....prvom prilikom ću ga poslikat



Pravi stroj živ traktor ko ga je imao nije zalio ... 8)

evo jedan 539 ocuvan eh kad deda čuva iz okolice Ogulina...




Uploaded with ImageShack.us

Stvarno je pravo očuvan :!:, sjaji se, nema ni prašine na njemu :fball:. Svaka čast za dedu :supz:.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
dečki dali se iplati dati 4000 eura za imt 542 , traktor je skroz sređen, ima 5 brzina ofarban osamdeset i neka je godina , i kakav je to traktor , kolega mi ga nudi pa sad neznam što bi, inače traktor je sređiva pravi majstor koji je bio na specjalizaciji u imt i dugo godina je u tom poslu preko 20 godina
 
N

Neven 533

Guest
dečki dali se iplati dati 4000 eura za imt 542 , traktor je skroz sređen, ima 5 brzina ofarban osamdeset i neka je godina , i kakav je to traktor , kolega mi ga nudi pa sad neznam što bi, inače traktor je sređiva pravi majstor koji je bio na specjalizaciji u imt i dugo godina je u tom poslu preko 20 godina

Ako je 88 ili 90 i super stanje isplati dali imas fotke...
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
nemam fotke ali mogu ga poslikati uglavnom nema svjetla u prednjoj masci nego sa strane haube kao 539
 
N

Neven 533

Guest
nemam fotke ali mogu ga poslikati uglavnom nema svjetla u prednjoj masci nego sa strane haube kao 539

Ako je ovakva linija isplati se ako je stara ne isplati se .
Puno je za te novce može se jači kupit..




Uploaded with ImageShack.us
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
nemam fotke ali mogu ga poslikati uglavnom nema svjetla u prednjoj masci nego sa strane haube kao 539

a kakav je to pak 542? to su rane 80-te... ?
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
starija je linija iako je majstor kompletno sredio trasktor i znam da mu je radio zubčanik od 4i 5 brzine rekao je da ga je poboljšao jer da su im te dvije brzine sa manama.
inače ako ga kupim čovjek će dati garanciju, ali ipak me nešto više vuće za ursusa 355 i sl.
 
N

Neven 533

Guest
starija je linija iako je majstor kompletno sredio trasktor i znam da mu je radio zubčanik od 4i 5 brzine rekao je da ga je poboljšao jer da su im te dvije brzine sa manama.
inače ako ga kupim čovjek će dati garanciju, ali ipak me nešto više vuće za ursusa 355 i sl.

Nemam pojma al uzmes ovakav 549 ima ih jako dobrih .
A traktor je pouzdan brz za transport čak i neki imaju grijane kabine nisu veliki potrošači i ne kvare se ....
Ja da imam potrebu bio bi 549 ima ga moj kolega i zadovoljan je jako , dobar traktor po meni...
Ako kupis novu liniju neces pogrijesiti evo jedan....


Uploaded with ImageShack.us
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ne izgleda loše iskreno ja sam računao da ursusa 355 mogu kupiti sa dosta priključaka za 4000 eura , a taj 549 neizgleda loše
 
N

Neven 533

Guest
ne izgleda loše iskreno ja sam računao da ursusa 355 mogu kupiti sa dosta priključaka za 4000 eura , a taj 549 neizgleda loše

A neznam to ti je sve o tebi...
Ti ursusi se inace znaju kvariti koliko sam vidio jeftini su nisu toliko losi...
Dijelovi su jeftini sad ovisi veci je od 549 sve ovisi kakav ti traktor treba jer za
te novce mozes uzeti ili 560 ili 565 novu liniju i on je jači od ursusa 355 ili 360 ...
Ako ti treba veci tako da sve ovisi sto mislis raditi... :rolleyess:

http://www.njuskalo.hr/traktori/traktor-imt-565-oglas-2200147
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
iskreno u mome kraju ako za kukuruz neoreš ispod 35 cm nemoj ga ni sijati jer ga nečeš ni brati,
a meni reba traktor najviše za oranje sebi oko 5 ha i drugima uz to imam i balirku tako da će trebati i nju vući sad to sve radi imt 533 i uskoči nekad ursus 355
inače imam 15 koza a za koji mjesec biti će oko 50 kom.
tako da mi triba traktor najviše za oranje i baliranje da mogu rasteretiti 533, a imt 560 čuo sam da su veliki potrošaći , u susjednom selu ima 565 i stalno je na popravcima istina da nije sve do traktora nego i do traktoriste
 
N

Neven 533

Guest
iskreno u mome kraju ako za kukuruz neoreš ispod 35 cm nemoj ga ni sijati jer ga nečeš ni brati,
a meni reba traktor najviše za oranje sebi oko 5 ha i drugima uz to imam i balirku tako da će trebati i nju vući sad to sve radi imt 533 i uskoči nekad ursus 355
inače imam 15 koza a za koji mjesec biti će oko 50 kom.
tako da mi triba traktor najviše za oranje i baliranje da mogu rasteretiti 533, a imt 560 čuo sam da su veliki potrošaći , u susjednom selu ima 565 i stalno je na popravcima istina da nije sve do traktora nego i do traktoriste

To je al ja imam 577 pa mi ne trosi puno...
Koliko posla napravi dode mi na isto sa 533 isto...
A orat je dobar 565 ali nova linija od 88 pa dalje i za balirati...
Svi ga hvala ko ima a sad ako se traktor ne odrzava normalno da se kvari.
Jer neki ljudi ne mjenjaju ulja filtere , toče lož ulje i tako onda nema čuđenja ..
A traktor je tesko kupiti vjeruj mi ja sam kupovao nedavno potrosio sam par tisuca kuna dok sam nasao donekle dobar traktor ...
Gledao sam motor getribu samo drugo nis jer je tesko naci ..
I sad sam kupio dijelove za 577 znaci sve lezaje odozad nisu trebali al kad rastavljam semerinzi, satovi kočnice sve novo do dijela otišlo 4000 kn nista po meni jer ce sad traktor dugo da radi bez diranja...
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
pitam te jer ja kad sam kupovao ležajeve za volan od utovarivača u zadru su mi tražili 700 kn. za ležaj a ja sam u rjeci platio oba sa semerinzima 350 kn. od skf-a i to iste ležajeve, i dečki u skf-u u rjeci su jako uslužni i sve možeš naći na internetu ukucaš dimenziju i vrst i izbaci ti tvorničku oznaqku ležaja
 

Najnoviji postovi

Na vrh