• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

N

Neven 533

Guest
Evo jedan 558 iz susjednog sela sa kabinom od 542....
Inače susjed od vlasnika ovog traktora ima isto 558 na koji je stavio hidraulični volan,zatvorio kabinu i ugradio grijanje....prvom prilikom ću ga poslikat



Pravi stroj živ traktor ko ga je imao nije zalio ... 8)

evo jedan 539 ocuvan eh kad deda čuva iz okolice Ogulina...




Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
evo jedan 539 ocuvan eh kad deda čuva iz okolice Ogulina...



bome ga dobro čuvaju!!
jedan sa šipkom a drugi sa sjekirom!! :axe:

:rolfer:

a traktor je stvarno uredan, ni BAGERISTA se ne bi požalio na takvog :lol:
 

Meho

Član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
91
E ovo je stvarno uredan i ocuvan traktor svaka cast vlasniku, skidam kapu do poda, I kod mene jedan kolega ima 539 91 god. sa 1.000 rs. nije ogreban koristi ga samo za pripremu sjena za baliranje i sijanje a za sve ostalu IMT 565...
 
M

m123

Guest
a ja mislio da mi je traktor očuvan :(:(:(
ovaj kao ispod čekića da je sada izašao, nema nigdje packe, ovo još nisam nigdje ovako vidio
ja imam 539 87 g.p. ima oko 900 radnih sati, cijeli svoj vijek je garažiran, a veći dio svog vijeka nije radio, ali je 10 puta razdrndaniji od ovog,
a ja mislio da mi je traktor očuvan :(:(:(

:prayer:
 
N

Neven 533

Guest
a ja mislio da mi je traktor očuvan :(:(:(
ovaj kao ispod čekića da je sada izašao, nema nigdje packe, ovo još nisam nigdje ovako vidio
ja imam 539 87 g.p. ima oko 900 radnih sati, cijeli svoj vijek je garažiran, a veći dio svog vijeka nije radio, ali je 10 puta razdrndaniji od ovog,
a ja mislio da mi je traktor očuvan :(:(:(

:prayer:

Ma malo farbice i bice ko ovaj .... :D
 
M

m123

Guest
Jedanom odem po drva i opet isto, po meni, bačene pare
bolje nešto drugo uraditi na njemu za te pare
ne izgleda ni moj nešto pretjerano ofucano, ali ovo je savršenstvo :)
 
N

Neven 533

Guest
I ja sam mislil svag 35taka farbat. Al čemu?
Kao što veli m123 bacanje para.

A pa bas i ne kosta nešto.
Ja koliko sam s svojim bio u šumi nisam ga nikad ulubio ili to a za 500 kn boje nije mi žao ne hrda lijepši je.
A u ostalom mi sad moramo traktore farbat ovdje radi hrđe .
Ne daju registrirat na tehničkom... :shock:
 
M

m123

Guest
ja svoj i ne registrujem :) znaš kako, ja ga nisam registrovao sigurno 15 godina, još ni jednom me nisu zaustavili, ne idem nešto pretjerano na prometne ceste, a sve mi je ispravno, svjetla rotacija, sve, pa me i ne diraju kad idem, a i da me kazne, isplatilo bi se od ušteđenih para od neregistracije :)
nije moj ferari hrđav, ali se ne sija baš kao ovaj, ovaj kao da se polira svaki dan, moram nekad uslikati, ali ko zna kada ću uhvatiti vremena
 
N

Neven 533

Guest
ja svoj i ne registrujem :) znaš kako, ja ga nisam registrovao sigurno 15 godina, još ni jednom me nisu zaustavili, ne idem nešto pretjerano na prometne ceste, a sve mi je ispravno, svjetla rotacija, sve, pa me i ne diraju kad idem, a i da me kazne, isplatilo bi se od ušteđenih para od neregistracije :)
nije moj ferari hrđav, ali se ne sija baš kao ovaj, ovaj kao da se polira svaki dan, moram nekad uslikati, ali ko zna kada ću uhvatiti vremena

A to je kad nema policije ovdje sve vrvi naftu vuču ustavljaju koma.
Lijepsi je kad se malo pofarba ...
 
M

m123

Guest
kod nas se još možeš izvući sa 20 evra, pa sada preračunaj jednu registraciju po 20 evra, a još ni jednom nisam platio, u dobrom sam plusu :)
što jest jest, ljepši je kad je prešprican, ali eto, kod mene će farbanje počekati još dugo, imam puno prioriteta
 
N

Neven 533

Guest
kod nas se još možeš izvući sa 20 evra, pa sada preračunaj jednu registraciju po 20 evra, a još ni jednom nisam platio, u dobrom sam plusu :)
što jest jest, ljepši je kad je prešprican, ali eto, kod mene će farbanje počekati još dugo, imam puno prioriteta

Eh ja u 577 planiram 2000 eura uloziti sad..
 
M

m123

Guest
negdje sam već pisao šta sam sve radio na traktoru, pošto je zadnjih 10 godina bio nepokretan u garaži, nije se mogao upaliti, pa sam ga ljetos oživljavao, ajoj šta sam mu sve mjenjao, da sam sve plaćao po regularnim cijenama i kod mene bi cifra bila pozamašna, samo sam imao dosta nekih kompenzacija i preklapanja tako da tačnu računicu ne mogu i pretpostaviti.
ali mjenjao sam baš dosta: alternator, ac pumpu, uloške na diznama, sva moguća crijeva, dihtunge i ostala gumice, boš pumpa mi je morala ići na servis jer su mi neki majmuni čaprkali po njoj, ulja, akumulator, gume, komplet instalacija je pretresena, ma milion detelja, ali sada radi kao sat.
kako nije bio paljen godinama, joj da ste vidjeli kako je čadio kad je upalio, nisam imao pri sebi ništa da snimam, komšije su mislile da mi je garaža planula, 15 minuta je čadio kao parni voz :)
 
N

Neven 533

Guest
negdje sam već pisao šta sam sve radio na traktoru, pošto je zadnjih 10 godina bio nepokretan u garaži, nije se mogao upaliti, pa sam ga ljetos oživljavao, ajoj šta sam mu sve mjenjao, da sam sve plaćao po regularnim cijenama i kod mene bi cifra bila pozamašna, samo sam imao dosta nekih kompenzacija i preklapanja tako da tačnu računicu ne mogu i pretpostaviti.
ali mjenjao sam baš dosta: alternator, ac pumpu, uloške na diznama, sva moguća crijeva, dihtunge i ostala gumice, boš pumpa mi je morala ići na servis jer su mi neki majmuni čaprkali po njoj, ulja, akumulator, gume, komplet instalacija je pretresena, ma milion detelja, ali sada radi kao sat.
kako nije bio paljen godinama, joj da ste vidjeli kako je čadio kad je upalio, nisam imao pri sebi ništa da snimam, komšije su mislile da mi je garaža planula, 15 minuta je čadio kao parni voz :)

heheheheh a neka meni je motor super al sitnice dorađujem sve sam nista ne placam matrijal i deri treba da bude sav ispravan posto neko nije znao odrzavati traktor...
 
M

m123

Guest
i ja sam sve sam radio, ali treba negdje nabaviti dijelove, ma kod mene je drugi problem
u nesretnom ratu mi je neko provalio u garažu i skinuo kompresor i boš pumpu i još neke dijelove, pa je u ta vremena bilo teško naći dijelove a i dobrog majstora pa je ne znam ja ni koji nazovi majstor montirao neku boš pumpu, i onda je stao, pa je došlepan u garažu i od tad nije mogao upaliti,ima tome i više od 10, ako ne i 15 godina, možeš mislit kako je to sve speklo, samo da vidiš šta sam mu sve iz rezervoara izvadio, bilo je nekog mulja kilu, ma štrašno, sada je dao bombona
 
N

Neven 533

Guest
i ja sam sve sam radio, ali treba negdje nabaviti dijelove, ma kod mene je drugi problem
u nesretnom ratu mi je neko provalio u garažu i skinuo kompresor i boš pumpu i još neke dijelove, pa je u ta vremena bilo teško naći dijelove a i dobrog majstora pa je ne znam ja ni koji nazovi majstor montirao neku boš pumpu, i onda je stao, pa je došlepan u garažu i od tad nije mogao upaliti,ima tome i više od 10, ako ne i 15 godina, možeš mislit kako je to sve speklo, samo da vidiš šta sam mu sve iz rezervoara izvadio, bilo je nekog mulja kilu, ma štrašno, sada je dao bombona

A znam da ma muci dobro ti ga nisu odvezli ovdje su sve zapalili odvezli traktore ...
A tesko je kupiti drugi al eto to se ovdje jednom covjeku dogodilo izvukli naftu i natocili vodu sjebalo mu pumpu...
Eto ja sebi radim kocnice ,ulja sva sve farbanje...
Gume mora biti ko nov da sam miran duze s prčkanjem...
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
A to je kad nema policije ovdje sve vrvi naftu vuču ustavljaju koma.
Lijepsi je kad se malo pofarba ...

Dali vade gorivo iz traktora,ja u svoj sipam naravno lož ulje ali mislim da će brzo i tome doći kraj kad krene sezona drva stalno sam na cesti bojim se da će me negdje uhvatiti zbog lože,kazne su STRAŠNE
 
N

Neven 533

Guest
Dali vade gorivo iz traktora,ja u svoj sipam naravno lož ulje ali mislim da će brzo i tome doći kraj kad krene sezona drva stalno sam na cesti bojim se da će me negdje uhvatiti zbog lože,kazne su STRAŠNE

Da trakror i auto ...
Bem im al eto sad su mi traktori na plavom za njih nemam brige ...
Al sam malko u auto tockao plavog pa mi je bilo skoro...
Al eto recesija gorivo skupo a covjek se mora pomoc.... :evil:
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Da trakror i auto ...
Bem im al eto sad su mi traktori na plavom za njih nemam brige ...
Al sam malko u auto tockao plavog pa mi je bilo skoro...
Al eto recesija gorivo skupo a covjek se mora pomoc.... :evil:

ako nemaš karticu nesmiješ ni plavi u traktor
 

Najnoviji postovi

Na vrh