• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ovom novom modelu su zbilja zeznuli kabinu, da su samo malo manje uvukli krov bilo bi ok
 
S

strojar

Guest
Ratarko kaže:
Jaooo , leleee , daj par komada :D
Star je i ne može se legalizirati u HR ali strojar ga možda može registrirati za sebe u Srbiji .

:D
Imam staru kantu i njome drndam svkodnevno na posao. Traktor mi treba zbog malog gospodarstva. Izgleda da se prema rečenom ne isplati kupovati traktor za prijevoz na kolodvor. Dakle poljoprivreda only! Super. Kad kupim traktor onda cu ga ko moj susjed 360 dana imati u staglju. :roll:
 
R

Ratarko

Guest
Haha , pa nečeš ga imati u štaglju , onda ti niti ne treba .
Nemoj ga ni kupovati ako si stvarno vikend poljoprivrednik odnosno ako ti tvoja poljoprivreda ne zaradi koji dinar godišnje da se investicija u traktor isplati . Traktor mora moči isplatiti barem pola svoje vrijednosti kroz svoj posao , kad kažem posao mislim na posao u polju ne u transportu do kolodvora :wink: ali ti to več znaš .
 
B

Bobo

Guest
Svaka cast na slikama!

Da li ja to vidim IMT obrtni plug u pozadini 5135?? Kako mi se cini da je to model u suradnji sa V&N, ako se uopce radi o IMT-u. Posto je to IMT stand, vjerovatno je, ali tko ce znat, kad ove godine nisam isao...
 
Č

Čugi

Guest
Jeste IMT plug.


Našao sam ovu sliku Rakovice R60 iz 1976 godine, IMT 555 je potpuno istog izgleda, osim razlike u motoru, o kojima ču pisati kada saznam više od gore pomenutog vlasnika.

Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
Cugi, koristi opciju EDIT (Uredi) ne znam kako ti pise, ali necu tolerirati vese dva posta zaredom u isto vrijeme... Postaje nepregledno...

Ja sam ti ova dva komentara spojio u jedan, ali ubuduce necu.

Ako sto nije dobro napisano, ili zelis nesto nadopisati u svoj komentar, to uradi pomocu gorespomenute tipke, a ako vise bude postova jedan za drugim u razmaku par minuta, brisem bez upozorenja. Vec je bilo slicnih slucajeva, i molio bih da se tog pridrzava.

Hvala...

Ova rakovica me nekako podsijeca na 558 ovako crvena. To je isti traktor kao sto je Ratarko postavio nekidan sliku...
 
Č

Čugi

Guest
Evo nađoh jedinu sliku mog bivšeg 560 dan pre prodaje, samo je malo prljav, a inače je bio kao lutka kad se opere, alo ja nisam hteo da ga sređujem pred prodaju, kažu ljudi teže se prodaje kad je nalickan! :)

Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Vidi realno gledano i nije to malo novaca 2500 € jer je traktor kao novi koštao oko 5.000 € a i manje , ovisi koje godine je kupit . IMT 539 je znao biti skuplji od IMT 560 prije nekih 20 i više godina . Samo u ovo doba u koje danas živimo tih 2.500 € je skoro ništa a onda je to bilo puno novaca .
 
Č

Čugi

Guest
Ma i sad je Ferc skuplji, mene koštao 3500, a isto je godište kao i ovaj gore, i nije imao kabinu ni kompresor :!: , jedino što je imao više nego duplo manje radnih sati.

A evo i Ferca na istom mestu, par dana posle kupovine. Presa je zakačena jer je išla do Rume na vašar, i vratila se :cry:

Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Več viđeno, raspravljali smo o tome Obrisan neispravan link.
zadnji komentar
Napokon sam i ja uspio staviti link pod OVDJE, znam da je off topic ali dajte opet objasnite postupak, možda postoji lakši a ne ovaj kako sam ja napravio
 
B

Bobo

Guest
Ne postoji jednostavniji nacin...

pregledao sam kako si napravio i to je jedini nacin kako to ide ;)
 
B

Bobo

Guest
Ovako, jucer ja idem otvoriti reduktore od prednje vuce da alo dotegnem prednje tockove, jer se klimaju od prvog dana, a to me zivcira, jako me zivcira...

Ispustim ja ulje, skinem poklopac reduktora, skinem i pogonski zupcanik s poluosovine kako bih dosao do matice i dotegao ju.

Docekalo me iznenadjenje, jer mi je ovo prvi put da samostalno rastavljam reduktor od prednje vuce. Naime, nasao sam maticu za koju treba nekakav kljuc sa 4 "prsta" da ju moze uhvatiti, a nemam pojma gdje da takav kljuc nadjem, jer ce mi u buducnosti dosta trebati,, jer se ipak radi o IMT traktoru ;)


Da li znate gdje ima takav kljuc za kupiti, i koliko bi po prilici mogao kostati?
 
R

Ratarko

Guest
Koja je veličina te matice ?
Zar ne mogu velike rolcange - kliješta ?
Daj sliku matice jer mi baš nije jasno ...
 
B

Bobo

Guest
E, nemam sliku, jer sam bio prljav do lakata...

Rolcange ne mogu dohvatiti, jer je ta matica dosta duboko u reduktoru, a iz sredine viri poluosovina...

Pokusat cu naci sliku, pa ti pokazem...


Velicina matice...

Odokativnom metodom vanjski promjer ~5cm, a unutarnji ~4cm. U tih 1cm imas 4 cetvrtasta zareza koji su rasporedjeni u obliku kriza po matici.


Kljuc mora biti nekog cjevastog oblika tako da poluosovina moze proci kroz kljuc, kako bi ovaj dosao do matice...


Bez slike nista, pa mi se cini da cu morati opet rastavljati, jer na internetu ne mogu naci nista slicno...

EDIT:

Nasao sam nasao...

Ovakva matica, samo sto nema 6 utora, nego 4... S cim da to dotegnem?!?
Obrisan neispravan link.

I slicno ovako i kod mene izgleda kad izvadim planetarni prijenos i pogonski zupcanik, samo sto je kod mene jos dublje unutra ta matica...

Obrisan neispravan link.
 
Č

Čugi

Guest
E Bobo kud ne pita sinoč, mogao sam ti pogledati danas u Rumi na vašaru :? , a inače nisam baš nigde video onaj razvodnik što ti treba, nije baš ni bio mnogo jak" vašar.

Probaj sam od cevi od 2" da improvizuješ ključ-napraviš krunu sa 4 zuba na kraju cevi, bar malo da dotegneš, dok ne nabaviš pravi.
 
B

Bobo

Guest
Tako nesto sam i mislio napraviti, no bilo bi mi draze da nadjem pravi kljuc, jer bih mogao ostetiti maticu, pa ju necu moci ni odvrnuti ni zavrnuti...


Od razvodnika za dvosmjerni hidraulik cu najvjerovatnije odustati, jer sam cuo da za njega treba posebna uljna pumpa, te da ga ova postojeca ne moze napajati uljem...


Eto, nisam niti razmisljao da je danas 3. ... Valjda cu negdje i ovdje naci takav kljuc...
 
K

krx pozega

Guest
Bobo čekič i "štemajzli"...dotegneš koliko možeš..pripazi da ga ne raskuješ te zatim otpustiš za pola kruga..slično kao kod običnog mjenjenja ležajeva ;)...
 
R

Ratarko

Guest
Nemam takva kliješta Bobo a i nisam ih nigdje vidio za kupiti .

Čugijeva i krxova ideja su mi dobre .
Da naletim na tvoj problem ja bih prvo radio kako Čugi kaže , dok ide tako a onda bih čekičem i nekim alatom ( neki špic , duršlag , izbijač ili bilo koji tvrđi alat ) dotegnio udarcima kako je krx rekao .

Nije to problem riješiti ( tako sam i ja slične probleme na RX-u riješio ) ali kužim tvoju želju za original alatom samo tko bi znao gdje češ to nači ...
 
B

Bobo

Guest
Hmm, znaci "Nema nista silom, uzmi veci cekic!" Kako bi moj susjed rekao ;)

Planirao sam otici kod bravara s maticom da mi napravi takav alat od neke malo tvrdje cijevi, jer kod kuce ne mogu naci nista sto bi mi odgovaralo...

A, ako mi se ne bude dalo vozati toliko, onda ce ici cekicem i stemajzlom...
 
Na vrh