• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
A kolko je pod gasom? I koji je to dobar pritisak na hladno?

Pa ne znam sad točno,ali mislim da mu je na hladno pritisak u leru negdi blizu 1 bar.Kad se ugrije,on pada na nulu,naravno s minimalnim gasom... Mene to stalno pati.
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
tražim razvodnu granu za 549 jer je na ovoj sadašnjoj popucali nosaći oko šarafa,pa me zanima gdje se može kupiti i po kojoj cijeni.....
 

kole

Član
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
148
Ovo je bilo na jednom poslije generalke na mlako.
Ler.



Uploaded with ImageShack.us

Ful gas.



Uploaded with ImageShack.us

Na vruče je bilo oko 0,5, a pod gasom oko 3-4 i to je ok

da to je nakon generalke, a šta ce bit nakon 4, 5 tisuca radnih sati, ako on nakon generalke kad je vruc postiže 0,5 bara????.
Znam za 533 koji ima 3400 sati i kad ga upali na hladno pritisak je oko 6,5 bara na leru, a kad se ugrije ne pada ispod 2 bara
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
da to je nakon generalke, a šta ce bit nakon 4, 5 tisuca radnih sati, ako on nakon generalke kad je vruc postiže 0,5 bara????.
Znam za 533 koji ima 3400 sati i kad ga upali na hladno pritisak je oko 6,5 bara na leru, a kad se ugrije ne pada ispod 2 bara
Opet generalka, ako ne i prije
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
ebo generalku onda kupis novi motor pa navali....:axe::axe:
Koji je uzrok tome, loša strojna obrada ili??
Kaj misliš da bu i novi dulje išel?

Kvaliteta dijelova.
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Kaj misliš da bu i novi dulje išel?

Rodjaka napravio 13000 sati na 539, traktor 87-88 godina, tamo negde, generalka radio ova zima, ali vec jednom su bile menjani karike na motor, ali ipak komplet generalka je bila na 13 tisuce.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Rodjaka napravio 13000 sati na 539, traktor 87-88 godina, tamo negde, generalka radio ova zima, ali vec jednom su bile menjani karike na motor, ali ipak komplet generalka je bila na 13 tisuce.
Danot, ja znam da budem sad opet pokrenul raspravu u neslučenim razmjerima, ali ovdje je riječ o 533 i moje iskustvo govori da je vijek tog motora oko 5000 radnih sati.
Ja znam i priznam da on napravi i više, ali čim padnu prve rose večina ne pali.
539 malo više, ali ne baš previše.
Svaka čast izuzecima.
 
M

Miško 007

Guest
Traktor koji puno radi puno više i dura ali ako stoje pa se paljkaju i gaskaju svako malo onda to ih najvise trosi...
A većina koji dugo rade voze i voze al kad stanu krenu kvarovi...
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
IMT-533 je naj naj traktor al nevoli forsiranje.Teže pali al nadživjeće sve novije traktore.Njegov zvuk na ler gasu vrijedi pet novih traktora.
 
M

Miško 007

Guest
To potpisujem a kako lijepo na leru saditi zelje na 500 okretaja prva pomoćna danas mi sadili.... :D
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Danot, ja znam da budem sad opet pokrenul raspravu u neslučenim razmjerima, ali ovdje je riječ o 533 i moje iskustvo govori da je vijek tog motora oko 5000 radnih sati.
Ja znam i priznam da on napravi i više, ali čim padnu prve rose večina ne pali.
539 malo više, ali ne baš previše.
Svaka čast izuzecima.

Ma OK je, bas zato sam naveo ovaj primer, zato sto vecina su napravili onoliko sati kao sta si napisao oko 5000, samo sam hteo da spomnem ovog izuzetak;)
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Jel ima tko kakav kontakt u Bosni za nabaviti stakla kabine za IMT 539 89 god. Hvala
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
IMT-533 je naj naj traktor al nevoli forsiranje.Teže pali al nadživjeće sve novije traktore.Njegov zvuk na ler gasu vrijedi pet novih traktora.


ja ga imam dosta dugo......nije loš, sve dobro radi.......ALI, ima nekakvih grešaka, što bi trebalo srediti........onaj "semering" kod zamašnjaka što curi, to mi je problem......

ako ideš mjenjati obloge kočnica, kod mene se nije dobro pokazalo.......treba kupiti ljepljene pakne, nove i više nisam imao problema sa kočenjem......

pri obradi djelova (radilica, cilindri, bosch pumpa), treba birati dobrog majstora, pa neka je i skuplji.......

naravno, netreba forsirati......jer moj je nekada mogao do 2500, 2600 okretaja.......pa ljudi ih na toliko i voze, a to neide dugo, pa je smanjen na 2100........a u radu i vožnji se netjera preko 1800......

pumpa hidraulike.......na dosta njih sam čuo da lupa, ili poskakuje hidraulika........moja dobro radi, ako treba kipati prikolicu 2-3 tone, podizati priključke, nema problema........al ove godine sam probao zakačiti naletni utovarivač, i neće podići, pumpa počne lupati......a sa svim drugim radi odlično, šprica 320 litara kada se zakači, ništa nelupa......i diže bez problema

traktor sada ima oko 4300 sati, al neznam da li je tako, ja sam uzeo od prvog vlasnika, koji je tada imao 87 godina, ako se dobro sječam......od toga kod mene napravljeno oko 2300 sati.......

s traktorom sam zadovoljan, sve je rađeno s njim do ove godine.......

sada, da li je od njega bolji ursus 335 ili vladimirec, to neznam, jer ih nisam imao, al ljudi koji su imali ursusa prelazili su na 533, vladimirec ima u mojoj okolici, kod mene ga nema nitko.......

mana je možda premali izbor brzina.......da barem umjesto 6/2 ima 10/2.....prevelik je razmak između brzina........iako sam ja sve navikao ovako raditi.......to je neko moje iskustvo
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
....

dobro si to , neka

Osvrnuo bi se na ovo ,
mana je možda premali izbor brzina.......da barem umjesto 6/2 ima 10/2.....prevelik je razmak između brzina........iako sam ja sve navikao ovako raditi.......to je neko moje iskustvo

I da jesu a možda i nisu ..on tamo englezi (ovaj dio netrebaju baš svi razumjeti )
I kad bi imao 10 / 2 ili 12/3 -nebitno ..uvjk bi iz njega izvlačio maximum ..ovako ako ti se smili da ga dereš brzina niže i on zadovoljan i tvoji bubregi .
Veliki izbor brzina ne znači nužno rasterečenje motora odnosno povečani učinak kaj je jedno s drugim proporcijalno .
No dans je drugačije , kapitalizam i iz strojeva izvlači maximum.
 

Najnoviji postovi

Na vrh