• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Konkurencija su i gledam bas kad kupujem jbg inače bi ljudi tafe uzimali da imt propadne.
A imam ja sat teleoptikov i indijski al ovaj indisjski malo brze sate vrti mamicu mu mjerio bas jedan i drugi...
znam da je off topic al me zanima da li je jedan radni sat jednak jednom satu (ako je traktor na stangasu)
 
M

Miško 007

Guest
Nemam pojma inače je jedan radni sat 100 minuta ne 60...
Al to ovisi kako cager vrti...
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Nisam 100% siguran, al mi se čini da je moto sat=vremenski sat kad se motor vrti otprilike na broju okretaja sa maximalnim okretnim momentom:scratch
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Nisam 100% siguran, al mi se čini da je moto sat=vremenski sat kad se motor vrti otprilike na broju okretaja sa maximalnim okretnim momentom:scratch
al recimo nema svaki traktor isti broj max obrtaja motora zato sto sam danas odradio 10 rs a radio sam od 10 h do 20 h
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
znam da je off topic al me zanima da li je jedan radni sat jednak jednom satu (ako je traktor na stangasu)
Jedan radni sat ovisi o broju okretaja motora.
Na IMT-u je to oko 1500 okretaja, onda je jedan jedan
 
D

DSC1416

Guest
jel zna ko dal bi 24 diska tanjurače pokrile 577? ne bi bile preuske za njega?(znam da je on za 28 pa i više)
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Jedan radni sat ovisi o broju okretaja motora.
Na IMT-u je to oko 1500 okretaja, onda je jedan jedan



to piše i na satu.....ispod brojača "radnih časova pri 1500 obrtaja"

onda je valjda 1:1
 

deinstalator

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
300
ejj ljudi jel zna neko koja je razlika izmedju imt 539 dli i imt 539 p???

musto ....Član od 2008 !!! Pa gdje si ti musto? Nešto te nema ovih....godina.
Između 539 već desetljećima nema bitne razlike,osim što je materijal izrade sve nekvalitetniji.
 
M

Miško 007

Guest
ejj ljudi jel zna neko koja je razlika izmedju imt 539 dli i imt 539 p???

Novi tip i stari novi p ima hidrulicni volan i unutrašnjost kabinu drugu..
Stari tip je onaj ko što znaš od prije predobar traktorić ovdje ih ima par komada fino izgledaju sad koji majmun mi reče da curi ja u to ne vjerujem .
A čiji procuri moš mislit što radi iz njega .
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
postava tipa ovaj traktor niš ne valja, a ovaj je najbolji već mi je puna kapa i takve postave ubuduće drastično kažnjavam...
jer je stvarno dosta novih članova sa prvim postavom toga tipa i podižu tezije između članova...
 

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
Pozdrav!Ja imam IMT 558,stvarno je odličan traktor,nemogu se požalit na njega,a i kod mene u selu skoro svaka druga kuća ima IMT u dvorištu,po meni, to su odlični traktori :D :p:p
 
V

vedo

Guest
Pozdrav!Ja imam IMT 558,stvarno je odličan traktor,nemogu se požalit na njega,a i kod mene u selu skoro svaka druga kuća ima IMT u dvorištu,po meni, to su odlični traktori :D :p:p

Nego šta si mislio :mrgreen:
 

nenad393

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
83
možeš sanjati o servu,skoro pa je nemoguće okretati volan dok stoji na mjestu,to i kočnice su mu mana,inače jako dobar traktor,pokazao se kao dobar u šumi
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Meni bi trebao malo jači od IMT-a 539 ali da nije veći, jel postoji tako nešto jasno polovno?
 

Najnoviji postovi

Na vrh