• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Mislim da ovoj prvoj dvojici jedino težina igra neku ulogu,puno jači nisu od 539,a 549 je jači za tih desetak konja.Teško da buš od IMT-a našel nekaj da je gabaritima ko 539 a jače.Do koje snage ti treba traktor?
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Meni bi trebao malo jači od IMT-a 539 ali da nije veći, jel postoji tako nešto jasno polovno?

tafe 42? nije imt ali gabaritno isti i nesto jaci..?
ovi gore navedeni su ipak nesto veci od malog ferca.
 
M

Miško 007

Guest
Meni bi trebao malo jači od IMT-a 539 ali da nije veći, jel postoji tako nešto jasno polovno?

IMT 549 dv jači puno ima snage na pretek i tezi je dosta vise od starijih linija...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
hehe :)

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=3h7UGs-3rhA&feature=related[/YT]

prasenje strnista sa 4br..
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
mislim da sam u oglasniku vidio takav plug sa 4 brazde.......original, al ko da je napravljen od onog što su konji vukli.....

ferac dosta brzo ide......samo, kako se ponaša kada to podigne u zrak.....
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
pogledaj na youtubeu snimku pa ces naci od istog korisnika jos jednu snimku gdje prase neko polje sa 3 traktora a ima i voznje po cesti. nosi ga mali bez problema. je dugacak ali je vjerojatno dosta lagan pa ide.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Pomagajte drugovi što da se radi? :)
imtpumpagorivamedium.jpg

Na ovoj rupici prska van plavi dizel. Što to znači i što se sve treba raskopati? Hvala.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Gle ovako ako ne prska crveni dizel sve je u redu niko te NEĆE KAZNITI INSPEKTORI KOD TEBE NEMAJU POSLA !!!!!!!!!!! , JEDAN OD RJETKIH KOJI POŠTUJE ZAKON !!!!:rolfer::rolfer::rolfer: IZVINI malo šale . Mislim da nemaš nikakav problem jer sam se i sam susreo sa tim problemćićem . zakrpaj rupu i vozi dalje ili ako želiš kvalitetnije rješenje kupi novi šuplji vijak ( kao što sam i sam ) i dalje će biti sve uredu :drinkers: , i prijatelju daj malo naspi crvenoga nemoj biti poseban !:madmana::finga::partyman:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,058
Pomagajte drugovi što da se radi? :)
...
Na ovoj rupici prska van plavi dizel. Što to znači i što se sve treba raskopati? Hvala.
Probaj to zamijeniti. Iza je jedan šaraf koji to drži.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ispada da je "ovo" bezveze gore(ako se radi o kompezatoru) , ne bi se složio

I ja sam bio tvoga mišljenja ali mi je majstor ( za boš pumpe ) to savjetovao , i rekao masa drugih ih nama i sve ja ok ja sam ga poslušao i već oko dvje godine sve je u redu :drinkers:
 

Najnoviji postovi

Na vrh