• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Probaj to zamijeniti. Iza je jedan šaraf koji to drži.

Ima vijak, mislim ključ 17. Nije mi to problem zamjeniti ako to nije neka vrsta "osigurača" dizne. Jer ako dizna ima veliki protok ili povrat pa da tu ne kompenzira višak? Ili je to neki membranski kompezator ili??? Ajd ako je samo to, da nije što god gore? Prije to nije radio, danas je prvi put. Ne mogu tako voziti jer prska okolo plavi. Ako dođe na list paprike totalno ga spali. Poz

@ostali lako vama budalu zaje*avati ;)
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Evo da vidiš da ne pričam utomar , bilo kao kod tebe a sada je ovo ,,,,,,,,,,,

 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Znam da ne peče burek, to je sigurno ;)
:prayer:
33wwro3.gif
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Puknuti je na dobrom tragu, a ostatak ekipe je u pravu. Otišla membrana, ali toga netreba. Šuplji vijak gore i teraj dalje, u večini slučajeva
 

Kosjerac

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
167
Kolega mehaničar je u pravu, ali ako te bude zezo tj nemirno radio od 1000-1800 znaj da moraš naći novu pečurku i staviti na pumpu jer znam par slučajeva gde je pečurka pravila problem.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Da sad ne otvaram novu temu, zanima me vaše mišljenje Kak se ponaša 533 sa fiatovim motorom na njemu. Konkretno ovaj je u igri. Nemojte gledat ovu naljepnicu gdje piše 539, jer je to zaljepljeno onak bez veze



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Moj stric ima i dan danas IMT 540 kupio ga '71 ili '72. godine s Fiatovim motorom. Negdje 2008 je radio generalku, islo mu na zivce sto je propustio zadnji semering i kapalo mu ulje po dvoristu a vjerujem da bi motor radio jos dobrih desetak godina bez diranja. Inace stric ga je od prvog dana redovito odrzavao i pazio na njega a to mu je jedini traktor na 15ak jutara zemlje.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
jedan 540 sam vidio od prvog vlasnika, radi ko sat......nikada ništa rađeno........a na drugom je klipnjača probila blok.....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,295
Fiat praktički neuništiv. Začas puše ko lokomotiva na odušak, ali onda to puhanje traje desetlječima.
Na IMT-eima sa Fiatovim motorom večinom strada zadnji kraj.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Fiat praktički neuništiv. Začas puše ko lokomotiva na odušak, ali onda to puhanje traje desetlječima.
Na IMT-eima sa Fiatovim motorom večinom strada zadnji kraj.
kak misliš da im strada zadnji kraj?
ovo je vjerojatno neka prerada ne vjerujem da je to bilo serijski ugrađivano u te traktore.
Imam inače universala 445 tak da znam kakav je to motor, al me zanima kak se ponaša na IMT-u jer kod mene takvih nema.
Čovjek je stavio gore gume 12.4-28, neznam kolko je to dobro s obzirom da je IMT lagan?
 
T

tuaregr10

Guest
ljudi evo malo slika od jednog jako rijetkog traktora:

Da, stvarno rijedak traktor, malo ga ljudi ima :!:. Isti je kao IMT 558, samo je hauba drugačija ;).
 
T

Tony

Guest
Pozdrav ljudi evo ovako meni treba od IMT 539 kabina novijeg tipa u Osječko Baranjskoj županiji molim vas ako mi se mozete javit tko ima za prodat ili znate nekog pa mi ga preporucite! Hvala
 
K

Kobac79

Guest
Poydrav svima iz Srbije, nisam ni znao da se u Hrvatskoj ovoliko furaju IMT :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh