• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

B

Bobo

Guest
Ma koji dan... obidjes sve za poal sata... nema tamo nista, samo prazne hale i poneki stroj koji im treba da jos sastavljaju to malo traktora sto sastavljaju i gotovo... Ostale hale zjape prazne ili kako cujem da si iznajmljene kao skladista nekim firmama...
 
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
465
Ma koji dan... obidjes sve za poal sata... nema tamo nista, samo prazne hale i poneki stroj koji im treba da jos sastavljaju to malo traktora sto sastavljaju i gotovo... Ostale hale zjape prazne ili kako cujem da si iznajmljene kao skladista nekim firmama...

užas... nevjerojatno
 
M

Miško 007

Guest
Je sve propalo ma kakve su to danas države kad sebi u industriju ne ulažu?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
marko nisi u pravu 5360 ima jedan usisnik a 5500 ima dva ako grješim neka me bobo ispravi

Bobo je spomenuo da je na yutubu naletio na clip gdje je vidio 5360 s dva usisnika za zrak,,,tako da je moguče..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Znači da nema ni muzejskih primjeraka po 1 od svakog modela traktora koji je IMT u cijeloj povjesti napravio????

Pa barem je država to trebala sačuvati za sva vremena...
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
a što ćeš kad je ta država ko naša,a i trebao je veliki muzej za to jer je IMT imao 100 međumodela.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Znači da nema ni muzejskih primjeraka po 1 od svakog modela traktora koji je IMT u cijeloj povjesti napravio????

Pa barem je država to trebala sačuvati za sva vremena...
Kad jednom propadneš kaj če ti muzej?
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
skratio je blatobrane i smanjio malo vratalijeva a zavario desna mislim super stvar sta mislite kako bi funkcionialo u brazdi jbga ipak je motor slab kako bi podnosio diferencijal
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
skratio je blatobrane i smanjio malo vratalijeva a zavario desna mislim super stvar sta mislite kako bi funkcionialo u brazdi jbga ipak je motor slab kako bi podnosio diferencijal

pa mislim da bi išao, da vučeš nešta u granici normale za njega.. al nekužim, kak ide u kabinu i van.. vjerojatno nazad, pošto nema stakla ni ništa
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ne znam zakaj imam dojam da je home made, tak mi izgleda...
to možes samo u britaniji kupit, u BG sigurno to nema :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh