• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
to sam i ja pročital u knjižici Made in Jugoslavija, al jel to itko kupio?
tu u našim krajevima jel...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,304
to sam i ja pročital u knjižici Made in Jugoslavija, al jel to itko kupio?
tu u našim krajevima jel...
Valjda kad je bilo u ponudi su uspeli to nekome i uvaliti :scratch
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
Bilo je kod nas u sumariji toga na 533 i kasnije na 539 traktorima..pricao mi je deda.....i to bas nije funkcjonisalo.....jer kad bi traktor radi u pregetim terenima kakvi i jesu kod nas...ove gusjenice bi spadale jer ih nije nista tako dobro drzalo na mjestu..istina na pravcu i kad nebi spadale gusjenice..traktor je mogao povuci dosta..tj. mnogo vise nego sto su mogli konji tada....
 
B

Bobo

Guest
Koliko mi je receno da je kod nas u kumbinatu bilo tih gusjenica "nekad davno" i ljudi su to kupovali za kirijanje po sumi. NO dosjetili su se kako da si olaksaju posao, pa su izbacili ovu srednju osovinu i skratili gusjenice samo da idu na gumu, sistem kopcanja je bio takav da su pajserom natezali nekako i nema da mrdne nikud jer je guma bila "spresana" u toj gusjenici. kasnije jedan poznanik kupio takve gusjenice skracene i s njima orao i brda i doline s 539 i jednobraznim IMT-om.

Nije ih mogao nahvaliti, ali jedne noci su samo "nestale" i nema im traga :(

Vjerovatno netko od ekipe sumara koji su vidjeli da je taj traktor uzvukao sebe i svoju prikolicu drva i jos jedan traktor slepao iza sebe s natovarenom prikolicom uz uzbrdicu po zilama od drveca gdje su obicne gume klizale. Izvlacio je ostale traktore iz sume s tog mijesta i vjerovatno se nekom svidjelo i nema vise...
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Koliko mi je receno da je kod nas u kumbinatu bilo tih gusjenica "nekad davno" i ljudi su to kupovali za kirijanje po sumi. NO dosjetili su se kako da si olaksaju posao, pa su izbacili ovu srednju osovinu i skratili gusjenice samo da idu na gumu, sistem kopcanja je bio takav da su pajserom natezali nekako i nema da mrdne nikud jer je guma bila "spresana" u toj gusjenici. kasnije jedan poznanik kupio takve gusjenice skracene i s njima orao i brda i doline s 539 i jednobraznim IMT-om.

Nije ih mogao nahvaliti, ali jedne noci su samo "nestale" i nema im traga :(

Vjerovatno netko od ekipe sumara koji su vidjeli da je taj traktor uzvukao sebe i svoju prikolicu drva i jos jedan traktor slepao iza sebe s natovarenom prikolicom uz uzbrdicu po zilama od drveca gdje su obicne gume klizale. Izvlacio je ostale traktore iz sume s tog mijesta i vjerovatno se nekom svidjelo i nema vise...

a mogli su ispuhati gumu prije montaze gusjenica, kasnije je napusu i gusjenice stegnute samo tako
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
znam da nije IMT nego MF, ali fora izgleda...

mfsutezima.jpg
 

Samir_732

Član
Tu od
1 Kol 2011
Poruka
241
Pozdrav svim šoferima imt i šoferi nepijte dok vozite vako se leti IMT 577
 

Prilozi

  • Slika0349.jpg
    Slika0349.jpg
    70.9 KB · Pregleda: 1,417
  • Slika0348.jpg
    Slika0348.jpg
    66.7 KB · Pregleda: 3,382
  • Slika0350.jpg
    Slika0350.jpg
    71.6 KB · Pregleda: 1,379
  • Slika0356.jpg
    Slika0356.jpg
    76.4 KB · Pregleda: 794

Najnoviji postovi

Na vrh