• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Da i to si u pravu nemoze niko garantirat al meni se cini da je to prije sve bilo kvalitetnije i bolji materijali!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Mom susjedu je na novom 549 (isti ko i tvoj Bobo samo bez prednje vuče) pukla koljevka u tanjuranju, malo je naskočio na neki jarak i kvrc, ode koljevka. Znači tu je več kvaliteta upitna.
Kad se samo sjetim starih 540 i 542, kolika propinjanja i udarci u oranju i tanjuranju pa koljevka niakd ni da mrdne.
 
B

Bobo

Guest
Evo u sto se cika Bobo danas ponovio:

dsc0331h.jpg


dsc0332a.jpg


Kolega opazio na buvljaku, gurne me i kaze: "gledaj!", Odmah sam dobio neki "sjaj u oku" i obuzeo me neki topal osjecaj i dodje covjek do mene i pitam ga posto prodaje? Kaze 10kn i tek onda mi se lice ozarilo jer da je rekao vise dao bih i vise.

Listao sam jedna IMT katalog i nisu mi ga trgovci htjeli ni pokloniti ni prodati koliko su ovdje rijetka roba. Eto, sad i ja imam jedan primjerak i drago mi je sto je 5500 i na naslovnici i unutra. Katalog je u odlicnom stanju i nigdje nije ni posaran ni poderan niti ista fali.

Kolega je dobio pice za oko sokolovo a vame ove dvije slike ;)
 
B

Bobo

Guest
Knjizica ima 188 stranica sa slikama. to znaci 94 slike a to mi se ne da raditi. Mozda odnesem negdje da ju skeniraju u elektronski oblik pa da ju postavim na net kao .pdf file pa da svi listaju...
 
N

Nevjernik

Guest
Bilo bi dobro mislim da pola ljudi to nije sigurno vidilo...
A mislim da bi i ovi iz imt trebalimalo prolistati to.
 
B

Bobo

Guest
Registrirao sam se i skinuo ovaj katalog i tu su samo traktori do 5360. U ovom sto sam ja kupio su traktori do 5500, svi motokultivatori i svi IMT prikljucci (freze, gajbe, prikolice, plugovi, tanjurace, sijacice, kultivatori, podrivaci, gruberi, prednje i zadnje ralice, kosilice, okretaci/prevrtaci sjena, puhalnici, cisterne, sjetvospremaci.

Samo traktori zauzimaju 85 stranica (ne racunajuci 518 njega su ubacili u motokultivatore) dok lisnikov katalog ima samo 23 stranice i samo traktore :(

Da su u tih cetiri godine toliko modela traktora ukinuli, nevjerovatno.
 

kristian

Član
Tu od
7 Pro 2012
Poruka
90
Registrirao sam se i skinuo ovaj katalog i tu su samo traktori do 5360. U ovom sto sam ja kupio su traktori do 5500, svi motokultivatori i svi IMT prikljucci (freze, gajbe, prikolice, plugovi, tanjurace, sijacice, kultivatori, podrivaci, gruberi, prednje i zadnje ralice, kosilice, okretaci/prevrtaci sjena, puhalnici, cisterne, sjetvospremaci.

Samo traktori zauzimaju 85 stranica (ne racunajuci 518 njega su ubacili u motokultivatore) dok lisnikov katalog ima samo 23 stranice i samo traktore :(

Da su u tih cetiri godine toliko modela traktora ukinuli, nevjerovatno.

Ako mi mozes poslat na adresu kristian.bebek@gmail.com katalog i odrzavanje za motokultivator imt 506...HVALA
 
B

Bobo

Guest
Nemam nista za motokultivatore, samo tehnicke podatke od istog i kratak opis...
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Zar je problem registracija.Da bi skidao besplatno prirucnike moras se bar registrovati i to je besplatno.

Zasto bih se registrirao kad ima toliko stranica gdje se moze skidati BEZ registracije. Jedan rapidshare to dozvoljava a komplicira se s stranicama koje traze reg.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Registrirao sam se i skinuo ovaj katalog i tu su samo traktori do 5360. U ovom sto sam ja kupio su traktori do 5500, svi motokultivatori i svi IMT prikljucci (freze, gajbe, prikolice, plugovi, tanjurace, sijacice, kultivatori, podrivaci, gruberi, prednje i zadnje ralice, kosilice, okretaci/prevrtaci sjena, puhalnici, cisterne, sjetvospremaci.

Samo traktori zauzimaju 85 stranica (ne racunajuci 518 njega su ubacili u motokultivatore) dok lisnikov katalog ima samo 23 stranice i samo traktore :(

Da su u tih cetiri godine toliko modela traktora ukinuli, nevjerovatno.

onda barem poslikaj od 5500 da i mi vidimo, ostalo i nije toliko bitno........
 
B

Bobo

Guest
onda barem poslikaj od 5500 da i mi vidimo, ostalo i nije toliko bitno........


Evo ga. Lose su mu "photoshopirali" duple tockove a s druge strane su svejedno ostavili jedan tocak ;)

dsc0333zi.jpg



A evo je i slika s naslovnice kataloga:

dsc0334te.jpg


Prva stranica:
dsc0335tz.jpg


Druga stranica:
dsc0336pg.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Bobo, nadam se da ti je jasno da tu knjigu moram imati :icon_wink:
 
B

Bobo

Guest
Bobo, nadam se da ti je jasno da tu knjigu moram imati :icon_wink:

Ako ti pase fotokopirana verzija rijesit cemo nesto, jos da se uveca malo ;)

Ako zelis, vici. Donesem u Gudovac ili postom...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,615
Ako ti pase fotokopirana verzija rijesit cemo nesto, jos da se uveca malo ;)

Ako zelis, vici. Donesem u Gudovac ili postom...
Čućemo se u vezi toga.
 

Najnoviji postovi

Na vrh