• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ako ste pravi šofer, mislim 80-90 kg pa na više, nemojte si kupovati ova jeftina sjedala po 400 kn, jer se budu raspala za godinu dana, ali ako ste tako 60-70 kg onda vam može i to poslužiti! :)

A cjene Gramera sam viđao od 500 do 1500 evrića :)
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Moj Imt 539 zavrsio komplet setvu za ovu godinu i sad odmara....
Posejali smo sve Soju,Suncokret i Kukuruz... Posle setve pranje sejalice i traktora i odmaramo sad....

img2967.jpg
 

Meho

Član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
91
dobar ti je fergo, a de mi reci jel ova boja bila ovakva il je izblijedila pa sad vise vuce na narandzasto? pozz.
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
PA on nije frban ali nikad nije ni stajao van garaze pod vedrim nebom... Uvek je garaziran..

A malo ti se cini da je izbledeo jer je slikano predvece pa je od blica takav... Inace nije izbledeo...
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
nekako je dugačak auspuh, ja sam kupio auspuh malo kraći, proizvodnja inđija, vjerujem da znaš o čemu se radi, i mogu reći da je auspuh odličan, možda jedan od najboljih što sam do sada našao......traktor dobro funkcionira.......imao sam i onaj emajlirani, pa je za godinu dana izgorio, i traktor ko da nije imao snage s njim, jer je cijev manjeg promjera, kako sam ovaj stavio puno bolje radi.......

a vidim da rade za sve imt traktore i za torpedo......kupljen u šidu
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Znači,ak je veča cijev,traktor bolje radi? Ja bi stavil na svog straight pipe hahaha
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
Tino, tvojem više ne pomaže ni da rezervar od kompresora koristiš za ispušnu cjev.
On je ispustil dušu :=:)
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
Taj retrovizor onda mora biti stvarno velik da bi mala sjela na haubu i držala ga:(y):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
PA i mora biti veliki , puno gleda iza jer je spor pa stalno mora propuštati onde odiza .

vaš velečasni
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,234
Za mene vrijede pravila ko i za sve aute...kad skrecem žmigavac i gledam dal je ko iza mene...Vidim odma dal ko dolazi iz suprotnog smjera i od iza,nemoram se bezvere okretati.
 

Najnoviji postovi

Na vrh