• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Takva pumpa je na mom kombajnu Zmaj 132 (isto S44 motor) .. To je uljna pumpa sa tegovima i ona se zubi isto kad uzubljujes motor,a inace sluzi da ti tegovi buckaju ulje a ne da stoji mirno....

I ume velike probleme da stvara kad se otpuste ti tegovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
nerazumijem zašto bi tegovi trebali bućkati ulje,,po nekoj logici te pumpe se ugrađivaju u motore na strojevima koji rade na neravnom terenu i nagibu,i po mojoj pretpostavci kućište pumpe nije fiksno nego ide za nagibom tj uljem,tako da ne postoji mogućnost prestanka podmazivanja motora,,sad nek me neko ispravi ako griješim,to je samo moja pretpostavka
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Pa ti motori su isli u Zmaj kombajnima tipa 13x i oni rade po ravnom i krecu se polako pa ti tegovi trebaju da buckaju ulje da s ene bi smirilo ulje... Tako sam i ja cuo kad sam odradio motor na kombajnu tako i vama kazem...
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
nekontam al dobro,,,znam da veliki kompresori koji imaju traktorske motore i rade u mjestu,imaju klasične pumpe,,
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,309
To sam videl na jednom MF-u, ti utezi se vrte jedan prema drugom i mislim da oni imaju ulogu balans, debalans :icon_scratch:
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Nerazumem ni ja ali tako mi rekli... Uglavnom nije sjajno resenje bolje bez takve pumpe!!!! Jer je skupa ko djavo!!!!!!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Meni je pričao jedan stari majstor i veli da su se takve uljne pumpe ugrađivale u IMR stojeće motore da ti motori imaju bolje podmazivanje tokom rada.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
IMT 539 i OLT msk4
2014-04-13-091720.jpg
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Te pumpe sa tegovima imaju ulogu da drze balanas motora u radu.Probao sam na MF-u izbaciti balansere i nije islo.Traktor je radio ok.Problem je sto u radu otpadaju haube ,sirene ,odvrcu se vijci ,volan vibrira u rukama i svasta nesto.Bez tih balansera se stvara velika vibracija.Vecina motora koji nemaju tegove na radilici imaju balansere. .Gledao sam ih i na motorima od Internacionala i Same traktora.
Ovo je starija izvedba balansera.Polovna pumpa sa ovim balanserima kosta 250eura i vise.Za novu neznam.
abcd0004.jpg

Ovo je malo novija izvedba i na ebay-u joj je cijena 600 eura.
dsc07234.jpg

dsc07127.jpg


Ovakav bude na SAME SILVER .Uljna pumpa je posebno ,a balanseri posebno.
dsc07964.jpg
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Ima to i Universal, kao i mnogi drugi 4-cilindraši.
Balansne osovine se vrte dvostruko brže od radilice i umiruju vibracije 2. reda.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Videl sam na jednom 578 balansere a drugi ni je imal nisam baš osjetil razliku u vibracijama oba tresu i bučni su jedino kaj kod sastavljanja balanseri moraju biti u fazi .
 

Steyr 01

Član
Tu od
25 Kol 2012
Poruka
654
Hvala da ste se raspisali o tome, stvarno me zanimala ta pumpa, kako radi i čemu služi, da, i to da ima oznake koje se moraju poklopiti kad je motor u fazi.
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Ako ne poklopite oznake ja mislim da ce klipnjaca da zvekne u taj balanser!!!
Rasklapao sam taj motor i UVEK sam i tu pumpu vracao u fazu nikako stavljao tako nasumice...

I zaboravio sam da kazem ali je kolega rekao da ti tegovi sluze i za "umirivanje" rada motora mada moze da se prepravi i da se stavi obicna pumpa...

Jer znam da S44 motor nosi i takvu pumpi sa balanserima i obicnu uljnu pumpu koja se ne zubi i obadva motora rade normalno.... Cak stavise ako ponovo rasklapam motor (nedaj boze) i ja cu da izbacim tu pumpu sa balnserima jer je jako skupa!!!!
 

SavoI94

Član
Tu od
27 Tra 2013
Poruka
284
Prije par dan sam vidio jednom IMT 539 Deluxe ,al sa meni neobicnim motorm.
Kompresor mu pogoni remen a nalazi se na strani gdje i bosch pumpa ,a razvodnik paljenja je drugciji kao na Perkinsonovim motrima sto su se ugradjivali na stare MF.
AC pumpa se nalazi na Bosch pumpi ,a na onome mjestu gdje bude kod IMR motora imaju samo zavrnuti brenzoni a nema mogucnosti ugradnje na to mjesto.
Na motoru nisam mogao procitati nista drugo sem broja motora.
Vlasnik kaze da je godina proizvodnje 1991 da slikam nije mi dozvolio.
Mene interesuje znali neko nesto vise o toj seriji traktora.
 

oliver

Član
Tu od
5 Sij 2014
Poruka
406
Po tvome opisu meni se cini da je tu rijec o tafe traktoru ili mu je netko ugradio njegov motor
 

raskriski

Član
Tu od
19 Tra 2014
Poruka
108
Molim Vašu cijenjenu pomoć, naime za desetak dana idem na registraciju i tehnički a pročitao sam negdje ovdje na forumu da je obavezan trokut odrezanih vrhova. Nije mi jasno kamo bih ga ja trebao pričvrstiti. Jedino možda na gornju stranu lijevog blatobrana ali onda ne odgovara njegov nosač ( ravni komadić željeza sa žlijebovima ) . IMT 539, 94. godište. Hvala....
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa napravi nosač od koamda flaha na koji češ pričvrstiti trokutov nasač.
Ili trokut samo zatakni negdje iza sjedišta da se jasno vidi jer bitan je samo da ga kontrolor na tehničkom poslika, a kasnije trokut može visjet u garaži.
 

Najnoviji postovi

Na vrh