• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

B

Bobo

Guest
Bojance, pa gdje si do sada!

napokon jedan od pametnijih komentara na ovoj temi... SVAKA CAST!

Nemam nista na tvoj post nadodati, osim da se samo nadovezem na zrine892: Tvornica je ko babin zub, jer su bili prisiljeni koristiti samo domace stvari i dijelove u svojim traktorima. Sad vise nema takvog rezima i koristi se talijanska elektronika koja je bezbroj puta kvalitetnija od 21. Oktobra, a i jeftinija...

Takodjer imaju i drugaciji mjenjac koji je bolji od svih dosadasnjih... Da ne nabrajam bez veze.

Uglavnom, glasine da TAFE preuzima IMT prestale, jer TAFE je uzeo jedan IMT 2090 na testiranje ;) Mozda nesto od Srba i nauce ;)
 
Z

zrine892

Guest
nisu loši IMT...ima njih puno i ljudi voze...nisam rekao nista protiv njih...ali ne volim ih...kao sto ti pljuvaš torpedo...jel tako??
 
Z

zrine892

Guest
hehehe...eto vidis...znam ja...kod mene ti je to u glavu umjetna intelegencija...lolll
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Dečki!! Torpedo je prvi na rang listi traktora proizvedenih u bivšoj državi. IMT pokraj njega može samo drugi biti!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
Ratarko kaže:
Spominjali su ljudi neki IMT forum , dajte link da vidim to .

Kako ja ne znam za to?!?

Odakle ti informacija da takvo sto postoji?
 
Z

zrine892

Guest
juuupiiiiii....idem proslaviti jer torpedo na prvom mjestu...juhuhhhhhu festa....:) ;) ;)
 
R

Ratarko

Guest
Bobo kaže:
Ratarko kaže:
Spominjali su ljudi neki IMT forum , dajte link da vidim to .

Kako ja ne znam za to?!?

Odakle ti informacija da takvo sto postoji?

Pa netko je spomenuo , nisam imenovao .
U onim raspravama TD ili IMT netko je rekao nešto poput : svađamo se kao da smo na IMT forumu , tamo su sami svađalice ili tako nešto . Možda je to rekao marko_18 ili DF&Torpedo , pojma nemam ali shvatio sam da ima neki forum za svađanje pa da odem tamo :lol:
 
B

Bobo

Guest
Ja se toga ne sjecam...

:scratch Da postoji IMT forum, ne samo da bih bio na njemu nego JOOJ, cuda bih izvodio ;)
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Evo jedan sa utezima na prednjim tockovima
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
Z

zgonja

Guest
ma ljudi dobar je taj IMT za te pare i predobar ali ako mislite ozbiljno proizvoditi i raditi preko 200 ha (što je potrebno za ozbiljnu proizvodnju) onda to nije traktor za vas. Jedino ne znam kako su se pokazali ovi sa JD motorima?! Znali neko o tome nešto?
 
M

marko_18

Guest
Ratarko kaže:
Bobo kaže:
Ratarko kaže:
Spominjali su ljudi neki IMT forum , dajte link da vidim to .

Kako ja ne znam za to?!?

Odakle ti informacija da takvo sto postoji?

Pa netko je spomenuo , nisam imenovao .
U onim raspravama TD ili IMT netko je rekao nešto poput : svađamo se kao da smo na IMT forumu , tamo su sami svađalice ili tako nešto . Možda je to rekao marko_18 ili DF&Torpedo , pojma nemam ali shvatio sam da ima neki forum za svađanje pa da odem tamo :lol:

nisam ja nikaj spomenuo o nikakvom IMT forumu niti nikaj tome sličnog....pa da nebe ja ispal kriv pa me BOBO izbaci sa foruma!!!!! :D :D :D :D :D
Mislim da je to moj kum napisao umjesto tema IMT on je reko IMT forum!!!!
Evo ja se ispričavam u njegovo ime :D :D :D :D :D
E da moj kum(DF&Torpedo) i ja odlazimo na more pa zato ljudi uživajte mi i budite dobri!!!!!!!
POZDRAV!!!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8) 8) 8)
I naravno TORPEDO je najbolji ;) ;)
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
..šmrc,,iznevjerio me,.vodena pumpa mu otkazala,,voda mu je počela curiti,,..jadni mali 533 mogao je dobiti vručicu,,,šmrc,,na aparatima je,,,šmrc... :cry:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ma ajde,pumpu možeš kupit u svakoj bolje opremljenoj trgovini cipelama...za male pare.. :lol: :lol: ;)
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
abrkili kaže:
ma ajde,pumpu možeš kupit u svakoj bolje opremljenoj trgovini cipelama...za male pare.. :lol: :lol: ;)

,,,mislim kakvo je to ponašanje,, ;)
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
pa zar nije tako?svaka poljoprivredna apoteka prodaje dijelove za IMT,a za 539,tj. 533 imaju sve dijelove...kod mene ima tri apoteke i svaka ima dijelove za IMT.
 
B

Bobo

Guest
I ovdje je vise-manje tako...

Za 539 imaju sve na lageru. Poljana cak ima kompletan motor na paleti ;) A da niti ne napominjem da se u Poljani moze sastaviti kompletan 539...

A da stvar bude bolja imamo jos 3 takve trgovine.
 

Najnoviji postovi

Na vrh