• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

B

branko

Guest
ROKI kaže:
Za Branka. IMT 533 ima pneumatski regulator gasa i gas uštimavaš (kako ler tako i max. gas) na usisnoj grani. A ako je slučajno motor sa rotacionom pumpom ili je možda fiatov motor onda se to radi na bosch pumpi. A kad bi probušio membranu na bosch pumpi nebi dugo vozio taj traktor. Moj 533 je išao i na više okretaja od 2600, ali nije dugo tko išao. Sada ide na 2000 o/min plafon.

Ali siguran sam da si to već znao. ;)

znam ja to ali moze se na grubo nastelati i na pumpi jer gledaj sad ja imam obicnu tj. klipnu pumpu i imr motor, na proljece sam dal sredjivati pumpu i i dize do toga mu je vrh bil na 2200 do 2300 o/min i drugo nista nije dirano, znaci nisam mu otvaral leptir na usisu a on se vrti se 2600, ja ga sad tjeram na na 3/4 gasa jedino ovaj overdrive koristim prilikom preticanja ili kad nekome treba pokazati zube, uglavnom vrlo rijetko. nisam nikad pital kasnije tipa kaj je napravil s pumpom a ne da mi zafrkavati s leptiricem nek tak bude kak je, jer ja skoro pa jedini vozim taj traktor. sto je jos zanimljivo da je traktor dosta jaci nego je bio prije a to se uvjerio i moj sogor koji ima na svojem cca 200 sati nakon generalke ali nije mogao povuci staru nasicanku (pet tona) punu kukuruza na zemlji (traktor je crkaval) dok sam je ja s svojim bez problema izvukel s parcele na cestu. jedino sto mi to sredjivanje nije rijesilo moj problem s njime a to je da jako tesko pali prvi put dok nakon toga pali na dodir. sad budem probal jos nabaviti indijski anlaser za njega koji se dosta brze vrti od ovog iskrinog jer toje jedna od mana na svim imt-ima koji imaju taj stari sporohodni anlaser.
 
B

Bobo

Guest
Branko, nemoj mi reci da se moze nabaviti novi anlaser koji bi pasao na IMT 533??

Ako ga uspijes nabaviti, svakako javi, jer mi kolega muku muci sa svojim 533 i anlaserima... Od 3 komada sastavi jedan koji je opet star i moze svakog dana otkazati. Trazio je posvuda da nabavi novi anlaser i nije imao uspjeha.
 
B

branko

Guest
Bobo kaže:
Branko, nemoj mi reci da se moze nabaviti novi anlaser koji bi pasao na IMT 533??

Ako ga uspijes nabaviti, svakako javi, jer mi kolega muku muci sa svojim 533 i anlaserima... Od 3 komada sastavi jedan koji je opet star i moze svakog dana otkazati. Trazio je posvuda da nabavi novi anlaser i nije imao uspjeha.


imas nekakve indijske koji bi se trebali brze vrtjeti od ovih iskrinih i navodno traktor dosta lakse pali s nijm, to je objasnjenje trgovca (sekra) ali ga ja nigdje nisam vidio u praksi pa tako da to ne mogu sto posto tvrditi da je tak. ali inace mozes nabaviti i iskrin novi mislim da je cijena oko 1200 kn dok ovaj indijski je negdje oko 900 kn to su cijene dok sam se ja raspitival prije godinu dvije. BTW taj indijski je proizveden po lucasovoj licenci. http://www.se-kra.hr/ a mislim da su ga imali (taj indijski) i u bjelovaru masiva http://www.masiva-bj.hr .
 
B

Bobo

Guest
Branko, svaka cast! Kad mu ovo kazem, bit ce mu to jedan od boljih bozicnih poklona ;)

Novci nisu problem, samo da ga ima... Novi iskrin nije mogao naci nigdje, a da ga je nasao, kupio bi ga sigurno.

Jos kad mu kazem da jos moze birati izmedju dva, nece sreci biti kraja.

Jos jednom u kolegino ime, Hvala!
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
branko kaže:
Bobo kaže:
Branko, nemoj mi reci da se moze nabaviti novi anlaser koji bi pasao na IMT 533??

Ako ga uspijes nabaviti, svakako javi, jer mi kolega muku muci sa svojim 533 i anlaserima... Od 3 komada sastavi jedan koji je opet star i moze svakog dana otkazati. Trazio je posvuda da nabavi novi anlaser i nije imao uspjeha.


imas nekakve indijske koji bi se trebali brze vrtjeti od ovih iskrinih i navodno traktor dosta lakse pali s nijm, to je objasnjenje trgovca (sekra) ali ga ja nigdje nisam vidio u praksi pa tako da to ne mogu sto posto tvrditi da je tak. ali inace mozes nabaviti i iskrin novi mislim da je cijena oko 1200 kn dok ovaj indijski je negdje oko 900 kn to su cijene dok sam se ja raspitival prije godinu dvije. BTW taj indijski je proizveden po lucasovoj licenci. http://www.se-kra.hr/ a mislim da su ga imali (taj indijski) i u bjelovaru masiva http://www.masiva-bj.hr .
Dobri su i Iskrini anlaseri, samo moraš saviti rele i odma vrti k'o lud.To je bilo na jednoj TD 90-tki koju sam imao. Nisam ni ja mogao vjerovat kolko mu to znači.
 
B

branko

Guest
DF&Torpedo kaže:
Dobri su i Iskrini anlaseri, samo moraš saviti rele i odma vrti k'o lud.To je bilo na jednoj TD 90-tki koju sam imao. Nisam ni ja mogao vjerovat kolko mu to znači.


nema to veze s ovim na 533 jer su to dva konstrukcijski sasvim razlicita anlasera. ako mi se bude dalo navecer ti objasnim u cemu su glavne razlke.
 
B

Bobo

Guest
Re: ZIMSKE RADOSTI

hmm, sad ne kuzim, sto bih trebao kuziti ;)

Zanima me kako izgleda taj prednji utovarivac na 539 traktoru, i na koji princip je rijeseno dizanje spustanje? Recimp preko izvoda za kipanje, ali ne znam koliko je to precizno... A ako ima i komandu za nagib kasike ispred, kako to na 533/539 nakalemiti?


Vec sam se prije s rokijem raspravljao kako ne mislim da je 533/539 dobar traktor za te stvari. nikada nisam vidio takav utovarivac, i prije sam mu rekao da mi to uslika, no od toga nista :(

Valjda ce biti...

I,da... Kod mene snijega ko u prici... Case jx75 i TD 7506 cijeli dan se vozikaju i razbacuju sol po gradu...
 
R

ROKI

Guest
Re: ZIMSKE RADOSTI

Kašika se otvara na sajlu. Precizan je u milimetar. Rukuje se sa "kuglicom" sa kojom i inače dižeš i spuštaš priključke. Ventil za blokiranje (zatvaranje i otvaranje protoka za utovarivač i zadnje poluge) stavlja se na desnu stranu dekla hidraulike na mjesto onog malog deklića koji se skida. Nemogu ga uslikat u radu jer ga nisam stavljao duže vrijeme zbog kvara na cilindru za dizanje i spuštanje. Izvod za kipanje se uopće nedira.

Utovarivač radi ko singerica i diže ko lud. Na zadnje poluge ide uteg od oko 300-320 kg tegova sa ukočenjima. IMT 533-539 sa prednjim utovarivačem je zvijer na tvrdom, a u blatu i glibu niti jedan traktor bez prednje vuče sa utovarivačem nemože dat sve od sebe. Radio sam ja i glibari i svakako samo se treba naviknit i služit se cakama. Znao sam nekad i lance stavljat, nekad su me traktori vukli u rikverc iz rupa u koje kad udjem iz daleka se Ferguson nevidi iz nje. ;)
 
B

Bobo

Guest
Re: ZIMSKE RADOSTI

Da, kao sto sam i mislio...

Imaju dvojica ovdje takve utovarivace na kojima se kasika otvara na sajlu, tako da se kasika "otkvaci" kad se utovarivac spusti na zemlju, ona se ponovno "zakaci"...

kad ga stavis na 533, molio bih te da to uslikas, jer bas me zanima na sto to lici...
 
R

ROKI

Guest
Re: ZIMSKE RADOSTI

Kašika se sama vraća kad ju iskipaš i to na princip vage. Kad je prazna moš sajlu povlačit kolko oš al ona i dalje ostaje zatvorena, ako nema tereta u njoj koji bi ju otvorio.

IMT 533-539 je zvijer sa tim utovarivačem. Za 4-6 min sam znao tovarit 4 t djubretaru (uzmi u obzir da je kašika uža od traktora i da ima 7 zubaca). ;) Brzina ovisi koliko nosim djubre do prikolice. Inače samo 2.- rikverc i gaaaaas, samo gaaaaaaaas! :twisted:
 
B

Bobo

Guest
Re: ZIMSKE RADOSTI

e, takvo vracanje je vec zanimljivije... Tog se ne bih niti sjetio...

I mislio sam da takav prednji utovarivac radi na principu straznjeg naletnog...


Razmisljao sam kako bi izgledao neki pravi utovarivac sa hidraulicnim kipanjem kasike i podizanjem, a da to sve radi preko nekog razvodnika i preko pumpe s kardana... Na 549 znam kako izgleda, ali na 539 me zanima...
 
B

Bobo

Guest
Evo, ponukan razgovorom u temi o zimskim radstima, postavit cu ovdje jedan pravi utovarivac, na jednom pravom traktoru ;)

Vjerujem da je ovo vrlo dobro rijesenje, samim time jer traktor s utovarivacem bez prednje vuce nije niti blizu traktora s prednjom vucom. Sto po nosivosti, sto po izlasku u rukverc iz "skakljivih" situacija...

Obrisan neispravan link.
 
R

ROKI

Guest
Re: ZIMSKE RADOSTI

Znam kako izgleda jer sam ga vidio na TV-u na jednom 539. Razvodnik sa 4 izlaza tj 2 para se lako riješi, bez po muke. Planirao sam to napravit, ali za moje potrebe je dobra i sajla.

Prebaci nas, zaguzili smo ovdje di nam nije mjesto. :oops:
 
B

Bobo

Guest
Re: ZIMSKE RADOSTI

ROKI kaže:
Znam kako izgleda jer sam ga vidio na TV-u na jednom 539. Razvodnik sa 4 izlaza tj 2 para se lako riješi, bez po muke. Planirao sam to napravit, ali za moje potrebe je dobra i sajla.

Prebaci nas, zaguzili smo ovdje di nam nije mjesto. :oops:


Kolega na 533 (ovaj sto ima probleme s anlaserom) ima napravljen uredjaj za okopavanje vinograda kojim upravlja preko duplog dvoradnog razvodnika. dovod ulja je rijesio kao ti na 549 na vilicaru, dakle izvod za kipanje->protok kroz razvodnik-> povrat ulja na celiku maticu kraj rucke mjenjaca... radi mu sistem super, ali mu se bilo dogodilo da spoj u uticnici nije bio dobar, a ovaj i "kuglicu" i "kickice" digao do kraja da poveca protok. kako je spoj bio los, protok ulja stao, i hidraulik otisao u vjecna lovista...


ako bi ti to rijesio na 539.

Znam da je na 549 ugradnja pumpe i duplog dvoradnog razvodnika kosta 1500Kn. nije nesto strasno, pogotovo ako nekome treba cesce...
 
R

ROKI

Guest
Taj slovenski utovarivač je dosta mekan. Kolega ga je sa Carrarom uspio saviti. :( I na 549 je dosta daleko kašika od traktora. Bilo bi bolje da je kašika bliže traktoru.
 
K

krx pozega

Guest
Ja mislim da za takav utovarivač treba biti malo jači macan...dugoročnije gledano
 
K

KRESO

Guest
baš mi nekako paše po izgledu utovarivač i 549 DV
mislim dobro izgleda nekako se nadopunjuju :blackeye
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
@Bobo Nije dobar nema dobro rješen nagib korpe, ili kako vi kažete kašike. Imal sam Riko utovarivač na jednom TD 75 on je korpu držao uvjek u položaju u kojem si ostavio, bez obzira dal si digao ili spustio. Recimo ak sam nosil paletu gnoja mogao sam dignut do kraja bez opasnosti da ćemi se prevrnut na kabinu, i isto tako i spustit, dok kod ovog IMT-a moraš uvjek sam poravnavat korpu.
...i ako zaboraviš i previsoko digneš vreće ti se uruše na kabinu :cry:
 

Najnoviji postovi

Na vrh