• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

B

Bobo

Guest
Jooj, koji donator dijelova... Ocito da je zaribao ili, je kupljen samo da se skip popravlja?

Zar ja to vidim servo na njemu? De pitaj kolegu koja bi bila cijena tog serva, ako je za prodaju?

E, a zasto skip ima komande od utovarivaca s lijeve strane? zato jer se od volana nisu mogle koristiti ili?

jadan taj utovarivac, a vidi se da je radio jako jako puno. Meni bi i takav raspadnut bio i vise nego dobar ;)
 
R

ROKI

Guest
Servo nije za prodaju. Pogledaj malo bolje sliku pa ćeš vidjeti da taj traktor ima svoj zadatak.
Neznam zašto Skip ima sastrane komande.
 
B

Bobo

Guest
Aha vidi vraga... To je neka pumpa sto on tjera ili?

Znaci da ipak nije ribnuo, i da ce u dogledno vrijeme i on dobiti kotace i rukavce?
 
R

ROKI

Guest
Neznam šta će bit sa njim, ali znam da će još dugo pravit struju.
 
B

Bobo

Guest
A iz kojeg razloga onda servo nije za prodaju, kad ovom treba samo kardan i motor?

Steta, a meni je u planu rijesiti makar servo, ako ne hidraulik volan na 539... I jos neki utovarivac i da vidis ;)
 
K

KRESO

Guest
dali bi nekako mogao kupiti poluge sa tog traktora,ili limariju,ali poluge nemogu nigdje naći :blackeye
 
K

krx pozega

Guest
Nije mi samo jasno kako radi na tim klocnama...a da nepadne...moj nije mogo radit tako...ovaj je malo gorio..i moj je :blackeye...
Gledam ga ovakvog rashodovanog i jedva čekam da malo zatopli da krenem nešta radit...samo neznam po čemu ću kad mi je sve tip-top ;) 8) ...morat ću neki auto uzet...nema u tom smeću para više...

Bobo....Imt ti stvarno solidno izgleda osim kabine...čak mi je lijepša ona stara
 
K

KRESO

Guest
pa da od hidroulike, jednput sam ih išao kupiti i ja se dogovorio da ću doći idući dan u osijek, i dođem ja po poluge sav sretan i to se dogovorio za 50 eura, kad čovjeku na selu neko ukrao poluge sa traktora e mislio sam da ću poludit :evil:
ali sam usput kupio one drljače sa valjcima i kosu za male pare tako da to nije ni ispalo tako loše :blackeye
 
B

Bobo

Guest
Ne kuzim, sto ce ti poluge, kad ih vec imas na traktoru. Ili su ove tvoje pucale?
 
K

KRESO

Guest
ja kad sam kupio traktor nije imao poluge i od onda imam non stop nekakove inprovizirane pa onda ni hidroulika neradi baš sjajno tj nediže mi visoko plug za transport pa uvjek moram dosta skratiti toping polugu , a one okomite poluge što idu od ruku hidroulika na ove donje imam od john deere-a tako da bi i te rado imao original
 
B

Bobo

Guest
Gledaj, imas u oglasniku sad jedan 558 na kojem je montiran zadnji utovarivac. sumnjem da je preko poluga, pa mozes nazvat i pitat ako ima poluge...

Druga opcija je da odes kod onog lopova u MOTORRAD tu u virovitici i narucis nove ;)
 
K

KRESO

Guest
mislim da nove koštaju previše a vidim da ovaj na slici ih ima a čisto sumljam da će ih koristiti ,čak sam htio naručiti novu limariju ali su mi rekli da se to nemože naručiti :blackeye
 
B

Bobo

Guest
Sto se nove limarije tice, mi smo prije par godina nasli novu limariju za 539 bez ikakvih problema. Doduse skupo je bilo, ali smo imali mali udes s panjem u sumi, pa je hauba otpala ;)
 
R

ROKI

Guest
KRESO kaže:
mislim da nove koštaju previše a vidim da ovaj na slici ih ima a čisto sumljam da će ih koristiti ,čak sam htio naručiti novu limariju ali su mi rekli da se to nemože naručiti :blackeye

Može se naručiti i ima limarije za gotovo sve IMT traktore. Ja sam danas kupio nosače farova i žmigavaca za IMT-533 i plati osam ih 5 eura. Dva tipa prave sve što ti treba (bar tako kažu). Ako želiš dat ću ti broj jer sam uzeo vizitku.
 
R

Ratarko

Guest
Haha , pazi njega :lol:
Nabio neke slušalice na uši :shock:
Da li je to zbog milozvučnog merđina motora , ugođenog IMT mjenjača i difa ili pak hladnoće koja ulazi kroz hermetički klimatiziranu kabinu :blackeye
 

Najnoviji postovi

Na vrh