• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

R

ROKI

Guest
Vidio sam cilindar. Netreba posebna pumpa. Objasnjavao sam to već jednom. Sve se to fino rješi i sa ovom pumpom koja je u fergusonu. To je ljuta pila. ;) Sa njim je doživljaj tovarit.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Bobo kaže:
Vidi ti malog sto radi... Ipak, IMT je to ;) 8)

ROKI: ne znam jesi li primjetio, ali ovaj bajo ima i cilindar na kasili, i to mi se pravo svidja, dok ti nisi imao...

Vjerovatno ovaj ima neku pumpu na kardanu, i razvodnik s kojim radi, jer ne znam kako na 539 to drugacije "ukomponirati"


Sve u svemu, dobar clip!




ne treba nikakva pumpa na kardanu imam ja prednji utovarivac Riko Ribnica mislim 90.god. isto ima sveukupno tri cilindra na IMT-u 533 77.god
slikam ga sutra i postavim slike
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
ZJ kaže:
A nije mastan??? Si siguran da je to IMT????

nije mastan 8) al je imt .,barem tako piše ;) :lol:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
neznam zast.ali nekak mi se taj xt vise svida nego 533 :mrgreen: :blackeye
 
K

krx pozega

Guest
Veoma dobar motorić :p ...ja bi baš takav al ne ovaj najnoviji model....strava motorčić
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
je yamaha xt660R

660 kubika
48KS jedan cilindar
4 ventila
dva auspuha
"direkt ubrizgavanje" :D

nije nov 2004. god

i na moju veliku zalost nije vise u mojem vlasnistvu :cry:
 
B

Bobo

Guest
Tema je IMT...

Uglavnom, ROKI: jel vidis da je ovaj utovarivac na obadva ova IMT-a zavrnut i na koljevku? Bas ono sto smo ZJ i ja govorili kako bi trebalo biti, da se rasterete sarafi na zvonu...

Ovaj clip me bas lijepo iznenadio, jer sam ja mislio da 539 to sporo dize i da se muci, kad ono radi ko pravi... Istina da ga ovaj drzi na dosta visokom gasu, ili je mikrofon na kameri/mobitelu los, ali svejedno, svidja mi se ovo kako radi...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Da, drži ga na gasu, gas uopće ne smanjuje. :mrgreen:
Ali nije tako velik gas kako se čini na ovom zapisu.
Trebate to vidjet uživo, izgleda puno brže.
I ja sam se iznenadio kad sam vido kako mu to brzo ide. :D :D
Takav utovarivač imam ja na Zetoru 5340.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Bobo kaže:
Tema je IMT...

Uglavnom, ROKI: jel vidis da je ovaj utovarivac na obadva ova IMT-a zavrnut i na koljevku? Bas ono sto smo ZJ i ja govorili kako bi trebalo biti, da se rasterete sarafi na zvonu...

Ovaj clip me bas lijepo iznenadio, jer sam ja mislio da 539 to sporo dize i da se muci, kad ono radi ko pravi... Istina da ga ovaj drzi na dosta visokom gasu, ili je mikrofon na kameri/mobitelu los, ali svejedno, svidja mi se ovo kako radi...


koljevku?????
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
a zasto ne recete samo prednji most
mislim da bi se razumijelo

postolje koje ostaje na traktoru ima sveukupno 4 kom.
prednji na "koljevci" straznji na zvonu i dva bocna + jedan beskonacan vijak po sredini koi bi trebao prolaziti skroz traktor kod akumulatora da sve skupa poveze
ja ga nemem nije bilo moguce montirati


utovarivac je ok jedino sto IMT-u fali prednja vuca i hidraulicni volan.....

normalno nemojte misliti da se moze lijepo raditi na kosini i na rasutom terenu šljunku ili slicno treba jako jaki zadnji utek a on ne moze biti montiran na hidrauliku jer ko sto znamo na IMt-u propusta

dobro bi bilo staviti vodu u gume ....

sto se tice hidraulike sve je za pet
kad se jednom ulje ugrije radi super dosta brzo i jaka je, doista jaka
 
R

ROKI

Guest
Izgleda da nisam bio dovoljno jasan, al prije će biti da ti Bobo nisi opet skužio. NEKOLIKO puta sam napisao da se i moj utovarivač montira na zvono i ima upore koje se vežu (zašarafe) na koljevku kao i kod ovih utovarivača. Isti sistem samo drugačiji profili. Pažljivije čitaj.
 
B

Bobo

Guest
Onda tvoj ujak/stric nema upore... Znam da ti je ZJ crtao upore prema naprijed i kako si ti pisao da nisu potrebne, jer i bez njih radi normalno...

ne da mi se prevrtati i citati unazad. pa onda pisem onako kako se sjecam, a kako mi se cini da me memorija pocela napustati polako...
 
Z

zrine892

Guest
Bobo kaže:
Bas mi brat to sinoc dosao reci...

Napokon da ce IMT krenuti malo naprijed! Drago mi je da nije istina ono sto sam cuo da TAFE kupuje tvornicu, te da IMT ime kao takvo vise nece postojati kao novi proizvod. A da ce se tamo proizvoditi TAFE traktori...

Sad mi je lakse, jer bi moj iduci traktor opet mogao biti IMT ;)


o bože zemljo otvori.....
 
K

krx pozega

Guest
Al đe me nađe sa motorom...ma sve joj štima da bih je odma dotero...i love this motocikle :p
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
buban kaže:
ovaj je lud sto na sat al je i maher :mrgreen:
A vidi ovoga mahera:
[youtube:e1308]mKE-M96InZI[/youtube:e1308]
 

Najnoviji postovi

Na vrh