• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

R

ROKI

Guest
Znanje i praksa na djelu. Svaka čast. Traktor trpi muke, al ide i posao je obavljen. ;)
 
B

Bobo

Guest
A COVJECE...

Pazi ti kabine, pazi izolacije buke od motora... JAOOO predobar je!!!


Jos me zanima jel imas jos koju sliku kabine iznutra, po mogucnosti ;) Izgleda da ovaj ima mjenjac s desne strane...

Za ovakvu kabinu dajem dusu vragu!!

Svaka cast na slici!
 
B

Bobo

Guest
Ovaj 550 ima pregradu izmedju motora i kabine, dok ja kad skinem instrument tablu, da imam dovoljno dugacku ruku, mogu dirati motor... Kod mene je takva pregrada izostavljena iz prostog razloga sto je rezervoar kod mene iznad motora i rezervoar doslovce ulazi u kabinu, tako da je uporaba takve pregrade kod mene nemoguca...

I sad ja umijesto te pregrade imam 1m3 spuzve nagurano na sve moguca mijesta...
 
B

Bobo

Guest
Pa bas zato i ima crijeva... kod mene su filteri goriva ispod rezervoara, i crijeva se toliko ne isticu, dok su ovdje filteri sa strane, pa mora viriti na sve strane... Na mom 549 su kablovi od struje sakriveni iza nosaca rezervoara, pa se ne vide, dok ovdje nema rezervoara, pa se nemaju kablovi gdje sakriti...
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Bobo kaže:
A COVJECE...

Pazi ti kabine, pazi izolacije buke od motora... JAOOO predobar je!!!


Jos me zanima jel imas jos koju sliku kabine iznutra, po mogucnosti ;) Izgleda da ovaj ima mjenjac s desne strane...

Za ovakvu kabinu dajem dusu vragu!!

Svaka cast na slici!
Sve je 5, samo to su trebali napravit prije 20 godina........................
 
T

Tonxy

Guest
ovaj me se imt dojmio!!
prvi je traktor te marke(IMT) koji mi se sviđa,jakkooo!!
super je!!
bobo koliko je to ks?? 55?

kabin super,a ovih kablova jest puno ali ja negledam na to!! glavno da stroj ide!!
 
K

krx pozega

Guest
Je, dobar je.I mene se najviše dojmio zbog kabine, makar je to daleko od solidnog u prvom redu zbog održavanja kabine(spužvasta izolacija i po podu ) ...Mjenjač mu je na sredini..."najutegnitiji" IMTkoji sam ikad vidio...za svaku pohvalu...a koliko je to ispred ili iza u usporedbim sa drugima...nije ni bitno...a možda i je jer ovaj i papreno košta

Obrisan neispravan link.
..Bobo ima i dva dvosmjerna izlaza... ;)
 
T

Tonxy

Guest
a ako se smije znati cijena molio bih da je prilozis<!! hehe
bas me zanima !! cini mi se da bi onaj 550 bio dobar za po sumi kod mene!!
 
K

krx pozega

Guest
0ko 150 ili manje al ne puno...žurio sam nisam stigo sve što me zanima...sajam mi je bio usput..ovo bu naravno bio smrtni grijeh proći i neposlikati...da Bobo prvo sam se tebe sjetio... ;)
 
B

Bobo

Guest
150 i sitno tisuca kn te natjera da dobrano razmislis, no kako vidim da su komande hidraulika podignuta, pa se ne treba saginjati kao kod mene na 549, dva dvosmjerna prikljucka bi mene kostala 700€nadoplate, dok je naknadna ugradnja 1500kn... tko tu koga ?!?

Uglavnom, ovaj ima ravan pod, ispod sjedala nema niti jedne jedine rupice, sve je zatvoreno... Usudio bih se reci i hermoticki...

@Tony, ovo je nekih 50-ak ks traktor, ne znam sigurno. Na prospektu imam podatke za traktore s rakovica i JD motorima. Posto je na ovome ugradjen perkins, stvarno ne bih znao, no preko 50 i ispod 55, pa si zamisli neki broj ;)

@krx: stvarno bi bio grijeh ovo ne poslikati, jedino je steta mjenjaca na sredini, no ovom bih to oprostio, jer je stvarno TIP-TOP...

Samo me brine je li to samo zato sto je to neki sajamski primjerak, ili su svi TIP-TOP :scratch
 
B

branko

Guest
Ratarko kaže:
Aha , kužim .
Nekako ima previše crijeva/kablova na motoru :|


upravo si mi ukrao slova ispod prstiju, to se i meni ne dopada, sve je puno crijeva, slaufa i slaufica, sve u svemu prenatrpano da se ni motor ne vidi
 
R

Ratarko

Guest
DF&Torpedo kaže:
Bobo kaže:
150 i sitno tisuca kn te natjera da dobrano razmislis
Nebi ja to dao za IMT-a... :lol: :lol:

Slažem se jer to je ondašnjih 40.000 DEM a za tu lovu se kupovao ZMAJ 142 a ne traktor od 50 KS .
A i da ga kupiš pa shvatiš da troši ulje odnosno da doživiš ono što i bobo sa svojim , uh :(
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Ratarko kaže:
DF&Torpedo kaže:
Bobo kaže:
150 i sitno tisuca kn te natjera da dobrano razmislis
Nebi ja to dao za IMT-a... :lol: :lol:

Slažem se jer to je ondašnjih 40.000 DEM a za tu lovu se kupovao ZMAJ 142 a ne traktor od 50 KS .
A i da ga kupiš pa shvatiš da troši ulje odnosno da doživiš ono što i bobo sa svojim , uh :(
Da ipak je to IMT, al pod tim sam isto mislio na to koliko je to mali traktor,
kod mene u polju on nemože ništa raditi, rasipač mu je prevelik, prskalica, prikolica, jedino kultivator 4 reda mu je dobar,
To je tak traktor za djedice, tak vinograde i sl.
za 150 000 kn kupiš traktor a ne toga IMT-a sa 50ks
Za 150000 kn skoro kupiš novi SDF traktor od nekih 80 ks. A IMT 549 je nemjerljiv s njim.
 
R

Ratarko

Guest
zvona kaže:
za 150 000 kn kupiš traktor a ne toga IMT-a sa 50ks

Dobro ruku na srce od novih traktora se za 150.000 kn sa PDV-om ne može baš puno birati ali ako želiš polovni traktor iz švabije i to u super dobrom stanju to možeš za tih 20.000 € sigurno . To bi bio strojčina za tu lovu ... ili recimo kupiš grdosiju poput mojeg Forda , HAHA :blackeye
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Ratarko kaže:
zvona kaže:
za 150 000 kn kupiš traktor a ne toga IMT-a sa 50ks

Dobro ruku na srce od novih traktora se za 150.000 kn sa PDV-om ne može baš puno birati ali ako želiš polovni traktor iz švabije i to u super dobrom stanju to možeš za tih 20.000 € sigurno . To bi bio strojčina za tu lovu ... ili recimo kupiš grdosiju poput mojeg Forda , HAHA :blackeye
Baš tako Ratarko, i ja mislim.
 

Najnoviji postovi

Na vrh