• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

T

Tonxy

Guest
ok!! e to nisam znao prije nego sam piso post!!

sad znam!! hvala na informaciji!! slazem se da je traktor skup!!ali odlican je!!
 
Z

zrine892

Guest
Tonxy kaže:
ok!! e to nisam znao prije nego sam piso post!!

sad znam!! hvala na informaciji!! slazem se da je traktor skup!!ali odlican je!!
jesi ti lud...ne smijes hvaliti imt-e...bobo ce te isprasiti.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :blackeye :blackeye :blackeye
 
B

Bobo

Guest
zrine892 kaže:
Tonxy kaže:
ok!! e to nisam znao prije nego sam piso post!!

sad znam!! hvala na informaciji!! slazem se da je traktor skup!!ali odlican je!!
jesi ti lud...ne smijes hvaliti imt-e...bobo ce te isprasiti.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :blackeye :blackeye :blackeye


Smije, smije... stovise, to je pozeljno ;) ;) : :lol: :lol:
 
T

Tonxy

Guest
pa cuj,nemam ja nis protiv imt-ea,to su jako dobri traktori,a tek ovaj 550
da mi ga je probat i u radu!! uh!! :roll: :roll:

ipak sam u dusi torpedas!! :mrgreen: :mrgreen:
ali moram priznati da mi se sviđa ovaj imt 550 a i onaj 577 nije uopce los!! ;)

ali do onog torpeda 55 A na temi torpedo nema ravnog!! ono gazi ovog imt-ea 550,barem po mom misljenju,osim sta nema tapicirung u kabini!! hehe :twisted: :twisted:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
krx pozega kaže:
btw....ZJ koliko je snažan tvoj Same traktor
Pogledaj pod temom SAME, jer mi je ispod časti pisati o mojem traktoru pod IMT temom :lol:
Obrisan neispravan link.
 
K

krx pozega

Guest
swizach kaže:
@krx pozega aj probaj pogoditi koe bio šofer :mrgreen:

...tebi je gore zbilja zanimljivo....jel kekan vozio....neznam koji mu je zadnje vrijeme stalno je pijan...izgubit će glavu negdje
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,628
krx pozega kaže:
swizach kaže:
@krx pozega aj probaj pogoditi koe bio šofer :mrgreen:

...tebi je gore zbilja zanimljivo....jel kekan vozio....neznam koji mu je zadnje vrijeme stalno je pijan...izgubit će glavu negdje
jeje kekan je mazo....dok je izvezo na put vise od polak je izgubio drva..heh...
 
M

Mata imt 540

Guest
evo jedno pitanje za bobu...kolko bi koštal novi 577,sa i bez utovarivaca prednjeg ? i još jedno kolko bi kostal samo 560 ? hvala unaprijed....
 
B

Bobo

Guest
Nemam tu cjenike, ali cu ti napisati iz glave cijene...

Dakle, 577 prednja vuce, grijanje, nova linija, oko 156 000Kn, a 560 bez prednje vuce hidro volan, grijanje kabine, stara limarija oko 115 000Kn, s tim da za prednju vucu dajes jos oko 1500 E a ta novu liniju 1000 E...
 
M

Mata imt 540

Guest
hvala bobo na odgovoru,ali još nekaj baš ne kužim koja je novija linija nisam baš previše upučen u to ....ali mogu reči da mi ljepše izgleda 577 DV nego 577 P.....
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Samo za Bobu :lol:
Obrisan neispravan link.
dokaz da IMT u brdu(Bilogori) nema što tražiti... :lol: :lol: :lol: ;)
 
M

Mata imt 540

Guest
ideš dobro slikano ....ista situaciaj se meni dogodila ali na ravno ....ali bilo je pjeskovito tlo ....samo kaj je kod mene bila druga situacija, lisica skopala jamu. i frajer kad mi je s beračem brao kukuruz zamalo da nije ostal unutra ....e ali kad je trebalo orat ja reko niš da vidimo kak bude išlo prek jame isto tak se zakopal :lol: ali niš strašno dignul plug i izašel van.....sad mi je žao kaj nisam slikal to .....
 
Z

zrine892

Guest
DF&Torpedo kaže:
Samo za Bobu :lol:
Obrisan neispravan link.
dokaz da IMT u brdu(Bilogori) nema što tražiti... :lol: :lol: :lol: ;)

svaka mu cast...i cemu da drugom služe imt-e..da smetaju na njivi.... :mrgreen: :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Da, da naravno IMT ništa ne valja, samo vi pričajte.

Nije da se hvalim, ali na ovoj slici izgleda nije kriv traktor već šofer... :lol: :D

Pa ljudi ja orem po pjeskovitom, brdovitom ma svakakvom terenu sa imt 565 bez prve vuče, ali nikad, nikad mi se takvo što nije dogodilo.

Mlad sam nemam baš previše iskustva, ali ipak kaj je previše je previše....... :mrgreen:
 
R

ROKI

Guest
Taj je "traktorista" izgleda prvi put sjeo u traktor i odma zapao. :lol: Ma jasno da IMT nevalja, fuj, bljak i sve ostale gadosti... :roll:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
E dragi moji forumaši izgleda da vi nemate pojma što znače imt traktori. To su traktori :lol: :lol:

Nema traktora do imt-a, kakav torpedo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bratić ima TD 60 06, te smo on i ja jedan dan od 7h ujutro vozili kod prijatelja silažu. Svaki je non stup vukao po dvije trotonske prikolice.
Ja sa svojim imt-om 565 sam vozio ko lud bez greške cijeli dan, stvarno sam ga abnormalno mučio po blatu i to sa dvije prikolice, puzao gore na silos i sve to bez greške.

Bratić je stariji od mene 6 g. i ima dosta iskustva s traktorima, ali taj torpedo nikud nikam, non stop nasjeda, nemože spuzati na silos, ma katastrofa, svaki teži posao i ode mu getriba (ljetos smo mstavili novu ZF- ovu), ali to jednostavno nejde i točka.
Jednostavno ne obožavam torpedo, jer imt naspram njega je BOG. :x :x :x :x :mrgreen: !!!!!!!!
 
M

Mata imt 540

Guest
svaka čast šanana....i ja se slažem s tobom IMT ...je zakon.... :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh