• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
znaci da je traktor od 75 konja jaci od onog koji ima 90 :rolfer: :rolfer: :rolfer: :rolfer: :rolfer:
ajd da si reko za isti plug
 
B

Bubu

Guest
Izgleda da vi mene niste razumeli! Isti zahvat pluga imaju i oni i i ja. Cak sta vise dva komada u selu kod mene su okrenuli trecu glavu i orali oba sa Vogel Noot L 950 na 2 x 35 cm, oba traktora su sa prednjim vucama TD 9006 Adriatic A moj traktor je 577 bez prednje vuce i vucem IMT 610.14 dvobrazdni plug. I oni vise slajfuju sa 4 tocka nego ja sa 2 pogonska!! U cemu je vas problem? Vi mislite da teske zemlje jedino u HR ima? Kod nas u Banatu Rus 82 vuce IMT plug 755.20 pa vi vidite. Za rit i slatinu treba oko 1,5 KS po 1 cm radnog zahvata na dubini 27-30 cm! Inace Zrine, koliko ja vidim ti falis Torpeda ali vise volis Rusa? Rus je inace 5 u glavu za te Torpede od 90 ks..
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
vidim ja da ovo nema kraja,to sto ti tvrdis je nemoguce i ova rasprava nema kraja :gitarist: :gitarist:
 
Z

zrine892

Guest
buban kaže:
vidim ja da ovo nema kraja,to sto ti tvrdis je nemoguce i ova rasprava nema kraja :gitarist: :gitarist:
ma...dosta sam od sebe budalu pravio...necu se više prepirati... :mrgreen:
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
ne pravis ti budalu od sebe
nema mi to logike
isti zahvat pluga
torpedo moze samo bit tezi od 577 bez vuce i k tome ima i vucu
zemlja je ista
i da 577 bolje ore od torpeda
ili
puknem u divlju svinju i ubijem ju,od srece dignem ruke u zrak i uhvatim dva fazana :rolfer:
 
Z

zrine892

Guest
buban kaže:
ne pravis ti budalu od sebe
nema mi to logike
isti zahvat pluga
torpedo moze samo bit tezi od 577 bez vuce i k tome ima i vucu
zemlja je ista
i da 577 bolje ore od torpeda
ili
puknem u divlju svinju i ubijem ju,od srece dignem ruke u zrak i uhvatim dva fazana :rolfer:

ta ta ti je dobra...hahahaha :mrgreen: :mrgreen: :blackeye :blackeye :D :lol: :lol: hahaha...
 
R

Ratarko

Guest
Re: IMT 577

Dobar je , sviđa mi se !
Izgleda novije , kabina i blatobrani su noviji ?
 
B

Bubu

Guest
Ma vatajte vi i svinje i fazancice! Ja jesam vozio 90-ku doduse bez prednje vuce a vi verovatno niste 577..
Moj traktor ima oko 3600 kg sa tegovima a 9006 mozda koju kilu vise sa prednjom vucom a bez prednjih tegova koje ovi nasu indijanci ne koriste. Nije fora u motoru i menjacu vec u kilama! Da ta 90-ka kojim slucajem ima preko 4 tone, verovatno bi vukla 3x12 po mokrom tj raskaljanom, ovako nista od te ljubavi. Kod nas se potrefilo da je tako ove sezone jer je kisa padala 2 meseca. Vi i dalje ne kopcate sta pricam ali nema jeda, neka ostane ovako kako jeste. Sve je relativno i nema vise svadje..
 
Č

Čugi

Guest
Re: IMT 577

Dobrodošao na forum! Odakle si, poznat mi je traktor? S.Pazova ili okolina?
 
Č

Čugi

Guest
Re: IMT 577

He, he, branko, upravo zbog tablice sam i pitao odakle je iz S.Pazove ili nekog od 8 naselja gde se te tablice koriste. Još uvek ja dobro vidim!
 
R

Ratarko

Guest
Re: IMT 577

Ako smo kod naočala onda može i ovo :

Obrisan neispravan link. =
images
?
 
Č

Čugi

Guest
Re: IMT 577

Pa dalji rođaci su mu iz porodice Massey Ferguson-aq! To mu dođe isto! :mrgreen: :blackeye
 

Najnoviji postovi

Na vrh