• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
najuredniji i najljepši imt koji sam vidio
poz i dobrodošao damian :mrgreen:
 
K

krx pozega

Guest
IMT me je ne zadivio već impresionirao.....pogledajte ljudi pa to je poželjno traktorče....baš je cakani :D 8)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Majstore lijepo si sredio tog imt-a 577. Takav dizajn još nisam vidio.

Da mi je!!!!!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Uuuuuuuu... čovječe pa čime se ti baviš (repariranjem starih traktora) ili je to original model? jer onaj 577 sigurno nije :mrgreen:

A koji ti ješ ono treći traktor tamo u garaži iza. Neki malo manji?

Koliko tražiš za tog imt-a 590? Hočeš ga mjenjati za mog 565? :lol: :D :mrgreen:
 
D

damian

Guest
Ovo je original 590, motor Perkins sa turbinom 63 KW, iz 1996 god. Odlican traktor samo mnogo lagan (3600 kg) tako da nemoze da iskoristi maksimalno 90 konja. A onaj teci je IMT 577 bez prednje vuce sa kabinom "Orasije".
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma nema veze, to je i u neku ruku dobro!

Nego daj napiši koliko tražiš za njega!!!!!!!!!!!!ž

Taj 590 Perkins, to je 4 ili 6 cilindara?
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: IMT 577

Ratarko kaže:
Ako smo kod naočala onda može i ovo :

Obrisan neispravan link. =
images
?
:lol: :lol:
možda je AGCO...
...ili Ima Mulac Traktor :mrgreen:
 
Z

zrine892

Guest
damian kaže:
Hvala vam ljudi! Uz malo truda mozez i IMT da izgleda dobro. A ovo je malo mlađi IMT. On je na prodaju!
Obrisan neispravan link.
ajd hvala ti bože neki odlican imt-e...evo bas je pravi...svaka mu cast...ali oni stari ..nije mu ni do koljena....e damian imas čevape od mene :mrgreen: :mrgreen:
 
Č

Čugi

Guest
Sad sam siguran da si iz S.Pazove, poznam prikolice i 590, :mrgreen: ali ne i tebe! :scratch
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nisu ni prikolice lose..
jel taj imt bio za izvoz ili neka mala serija?
kako to da nema kod nas takvih? ili samo ja nisam vidio? :roll:
i da,traktor je cist,ocuvan,samo taj auspuh malo bode u oci.. :blackeye
i opet,ima jos slika? :D ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Meni je taj 590 tak cakani da ne mogu skinuti oči s njega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
R

Ratarko

Guest
Trebaju mu samo prednji blatobrani , proširenje zadnjih blatobrana i drugi auspuh i bio bi vizuelno bez mane .
 

Najnoviji postovi

Na vrh