• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

B

Bobo

Guest
krx pozega kaže:
Volio bih imati takav traktor...baš takav...nikad imt 5105 i sl......pravi dobri stari mf u balkanskoj izvedbi
...univerzalac...šuma,oranje,transport.... :!: :p

Bobo đesi da ovo vidiš :roll:....znamo da si živ jer i da si umro sad bi usto :roll: :p :shock: 8) :lol:


Umro sam, al sam ziv!!!

DOOOOBAR je, svaka mu dala!

Na 590 mu fali poklopac da gorivo na haubi, dakle nije prefektan, ali mu drage volje stavim jedan sa 549 :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Prava imteovska mašina, kaj ne! Pila i pol :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Z

zrine892

Guest
Mata imt 540 kaže:
lepi je nema kaj ....milina ga je gledat
sigurno ga je bilo milina gledati kako taj traktor nije od koristi i da stoji u koprivama... :( :( :?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sad nažalost je!
Šteta je te mrcine, ali vjerujem da još to ima snage i volje u sebi!!!!!!!!!!!
 
Z

zrine892

Guest
nije stvar u ljudima mislim da je traktor vukao 6x14...i zemlje je jako teška za obradu...i cim bi pustili pluga malo jačeg gasa naravno motor to ne osjeti...i culo bi se samo krrrr i gotovo...onda su ti traktoru gazili sliažu i tako...tamo na matakovu u marijancima JD 4755 znam da ga zovu"stara dama" vuku 3x16..teška zemlja...a onda su pokupovali JD 6920 i onda s njima mažu 3x16...tako da nije se baš pokazao taj 5360 IMT-e :(...ali stvarno kad sam bio pokraj njega ma mrcina nema šta...al jbg kad je kvaliteta u pitanju...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A znal sem, kaj se drugo i moglo očekivati!

Neznam kaj je čera Mati 540 bilo kaj je pošel tak se izražavati. Možda je bil pijan!!?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jesu!
Samo znaš, šteta kaj torpedo nije proizvel nekakve takve strojeve pa da se onda proba koji kak vuče!
Pa možda čak i između sebe :mrgreen: :mrgreen: :lol: :!:
 
T

Tonxy

Guest
da ,stvarno šteta!! ali zato su tu bili rx-ovi i slično i pokazai se odličnima!! :mrgreen:
 
Z

zrine892

Guest
ŠANANA IMT 565 kaže:
Je, tak je!

Oni još idu, a večina ovih imt-a nejde.

da i to ona dobra polovina....
 
L

Lamborghini R2

Guest
Re: IMT571

Da li je nekome poznat šumski (tvornički) opremljen IMT,i kakav vam se čini?
 
L

Lamborghini R2

Guest
Izgleda dosta dobar stroj za amatersk izvlačenje drva.
Pri tom ne mislim da je loš nego malo zaostaje za novijim kao i skupljim traktorima.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Pa da, ovo imt-ei su više nego odlični za male privatno amaterske šumarske radnike, a opet su puno jeftiniji nego da kupuješ nekog profi skidera ili sl.
 

Najnoviji postovi

Na vrh