• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

Z

zrine892

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

4WD kaže:
Baš tako, u susjednom selu je tip imao 55icu ko i moja, njegova sam par mj starija, a on je izdao novaca i novaca za getribui na kraju ju prodao sad ima 560.. On se uvijek čudio kak ja nemam kvara, kak naletiš i imaš sreću...
baš upravo tako....na kojeg naletiš...
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: Oranje,oranje,oranje...

Sve to ovisi na kakav traktor naletis i kakav je vlasnik traktora. stroj treba i servisirati
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: Oranje,oranje,oranje...

ŠANANA IMT 565 kaže:
Pumpa je generalno uređena od jednog torpedovog stručnjaka i još nekoliko puta poslije slagana, ali to jednostavno neide.
To kažem jer sam vidio na vlastite oči i znam da me moj 565 još nije iznevjerio glede hidroulike.
Ne kažem ja za vaše traktore da nevalja jer neznam i to nije moja briga!
Tipična greška kod majstora
Pumpa na Torpedu se nemože generalno urediti. Ona kad postane slaba baca se i stavlja se nova. :idea:
Da bi generalno uredili pumpu na Torpedu treba promjeniti semering, zepčanike i kučište. A to ti je cjela pumpa :blackeye
Ima za kupiti pumpa Bosch 24 l, mislim da košta oko 900 kn. Za 5 min ju namontiraš i vozi.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Prodali su toga TD-a tom majstoru i on je navodno to i napravio, ali mu je mator riknuo nakon kratkog vremena!
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
buduci da sam ovdje novi, dodao bih da imam 533 star dobrih 30 i koju, sve mi se nekako ne odvaja od njega, ali sada mi stvarno postaje premalen
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
cabage kaže:
buduci da sam ovdje novi, dodao bih da imam 533 star dobrih 30 i koju, sve mi se nekako ne odvaja od njega, ali sada mi stvarno postaje premalen

Sam treba prilagodit traktor poslu, nikad malen
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
prilagodjavam ga ja poslu, samo posao zahtijeva vece prikljucke, a tada nastaju problemi. U biti, nisu prkiljucci veci puno, ali su zato teži.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
IMT 539 kabina, kompresor - VPC = 58.464,37 kn , MPC = 71.326,53 kn

IMT 539 Kabina, nova limarija, kompresor - VPC = 61.600,87 kn , MPC = 75.153,06 kn

IMT 539 kabina, nova limarija, hodro volan, kompresor - VPC = 65.063,57 kn , MPC = 79.377,56 kn

IMT 539 sve isto ko i gore + prva vuča - VPC = 73.519,57 kn , MPC = 89.693,88 kn

Cjenik - AM grupa
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
ŠANANA IMT 565 kaže:
IMT 539 kabina, kompresor - VPC = 58.464,37 kn , MPC = 71.326,53 kn

IMT 539 Kabina, nova limarija, kompresor - VPC = 61.600,87 kn , MPC = 75.153,06 kn

IMT 539 kabina, nova limarija, hodro volan, kompresor - VPC = 65.063,57 kn , MPC = 79.377,56 kn

IMT 539 sve isto ko i gore + prva vuča - VPC = 73.519,57 kn , MPC = 89.693,88 kn

Cjenik - AM grupa

Neki dan pricao sa covjekom iz AM grupe na telefon i kaze da raskidaju suradnju sa IMT-om. Na temo Rokovi isporuke je dotaknut IMT 539 i IMT trgovci. Obrisan neispravan link.
 
Z

zrine892

Guest
ma da....jako je pravi...toliko je super da mi suze krenu...mislim ono predivno nema sta...prva liga...menjač u sredini...volan ko na kamionu samo sto nije veči...da ne pricamo o izolaciji...mislim da u tom traktoru ima više propuha nego na onom bez kabine...
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Izolacija mu je dodatna oprema :) A traktor je ovak ne los,mada mi se svidaju vise stare linije
 
M

marko_18

Guest
SAMO ZA BOBU
[youtube:1of4uxy3]aNmdVGE7--U[/youtube:1of4uxy3]
ovo smo snimali DF&Torpedo, Ivn_MF i ja
8) 8) 8) :D :D :D :lol: :lol: :lol:
nije me bilo dugo na forumu jer sam imao posla lutao sam po europi, bio sam na raznim sastancima.....
:lol: :lol:
 
M

mladi gazda

Guest
Bok svima!! imam jedno pitanje glede mog IMT-a a to je prodajem Imt 567 prvi sam vlasnik traktor je inače 84 i ja sam kao što sam reko 1 vlasnik tj. moj otac ga novog kupio i do dan danas radio samo 17 jutra zemlje ima 4681 rh nove zadnje gume kompresor, kabinu blombe na boš pumpi uredne sve ok motor radi kao sat isparavan u potpunosti pa sam htio pitati koliko bi vi ovako po opisu traktora dali u eurima jer koliko sad dobivam za njega je prva sramota nitko baš nitko od ovih švrecera nepoštuje ono prvi gazda oni samo cijene svoje lakridje a meni blate to što sam prvi gazda a to ono ništa ti to neznači ajd sad ako vam nije teško da mi kažete jednu realnu cijenu da se znam sekirati?? uslikao bih ga al nema usb kabal za motorolu ali bit će slika ako ga neprodam za siću............HVALA VAM mladi gazda
 

Najnoviji postovi

Na vrh