• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Tu se izgleda stavlja nova instalacija, pa su možda maknuli gume da im ne smetaju!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Oranje,oranje,oranje...

Ja ga odavno imam u olanu kupit da zamjenim 565, ali nikako da skupim neke novce.
Kažu da im nevaljaju prednji mostovi, toga se jedino bojim!
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Re: Oranje,oranje,oranje...

Dobri su. Sad du mozda malo preskupi naspram zapadnih traktora. Da tako jako boluju na prednju vuču ned se prodavali bas...
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: Oranje,oranje,oranje...

ŠANANA IMT 565 kaže:
Eeeee 565 i 577 čuda rade samo ih treba tjerati kak se spada, mad opet s druge strane TD 7506 sa prednjom vučom ide ali čini mi se predugačak za takve brdine, a hidraulika - bog te oslobodi.
...
Ja sam sa svojim TD 75 bio prezadovoljan u brdima, a i s hidraulikom. Ili 90-tka još bolja za brijegove. :!:
 
M

maksica6

Guest
Re:

Bobo kaže:
Naravno da je IMT 539 dobar izbor, ako ne i najbolji!

Polovni ne drze dobru cijenu bez razloga, a ako ti se ikada ista pokvari komad zice, cekic od 1.5kg, kljucevi 15,17,19,24,27 i nemas nikakvih briga!
Zaoravio si navesti i srafinciger ,za namjestanje zupcanika u getribi :D :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Oranje,oranje,oranje...

Ja mislim da je 90-etka druga priča naspram 75-ice

Kog god znam od pajdaša koji imaju 75 -ice sa ili bez prve vuče non stop problemi sa hidraulikom i hidraulikom...
 
B

Bobo

Guest
Re: Re:

maksica6 kaže:
Bobo kaže:
Naravno da je IMT 539 dobar izbor, ako ne i najbolji!

Polovni ne drze dobru cijenu bez razloga, a ako ti se ikada ista pokvari komad zice, cekic od 1.5kg, kljucevi 15,17,19,24,27 i nemas nikakvih briga!
Zaoravio si navesti i srafinciger ,za namjestanje zupcanika u getribi :D :D


Nikakav sarafciger! ja skinem gumu oko mjenjaca, izvadim onu malu osovinicu, i pogodim u brzinu i sve u manje vremena dok ti odvrnes onaj veliki saraf... Ta metoda me do sada nikada nije iznevjerila...

Pocnem se smijati kad vidim da ljudi montiracem odglavljuju mjenjac...
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Tako je bobo,gumu dolje,stift van i izbacis iz brzine. Koji neznaju voze se i u rikverc doma :blackeye
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: Oranje,oranje,oranje...

ŠANANA IMT 565 kaže:
Ja mislim da je 90-etka druga priča naspram 75-ice

:lol:
75-ica i 90-tka potpuno isti traktori, osim motora.

Kog god znam od pajdaša koji imaju 75 -ice sa ili bez prve vuče non stop problemi sa hidraulikom i hidraulikom...
Reci im nek si nađu boljeg majstora.
Neznam kak ja nemam problema s hidraulikom, a imam 75-icu, i teške strojeve nosi.
 
Z

zrine892

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

dobro si rekao...neka si nađu boljeg majstora.
Šanana@ mislis da imt-e ima bolju hidrauliku od torpeda...e zeznio si se mali...svi imaju mane...tako nemoj previse hvalti imt-e... ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Oranje,oranje,oranje...

Zrine,majstore, nemoj me krivo shvatiti ja to mislim i kažem za ono što sam na vlastitoj koži isprobao.
Ovak, moj imt 565 silira cijeli dan negdje oko 15-tak prikolica,polako, bez ikakve žurbe i koliko god da mu je teško i koliko je god vruč, ali hidraulika uvijek radi bez greške, diže u trenu.
Stric ima TD 7506 bez prve vuče i on silira drugi dan s istim kombajnom, naravno nasilira više jer je brži i na kardanu i jači je, ali hidraulika nikud nikam. Sav kotač na kombajnu je svijan, polomljen, lager je iscurio zato jer traktor jednostavno ne može dići taj kombajn svaki puta kada treba, turira ga pun gas malo diže ali sve je to slabo.
Pumpa je generalno uređena od jednog torpedovog stručnjaka i još nekoliko puta poslije slagana, ali to jednostavno neide.
To kažem jer sam vidio na vlastite oči i znam da me moj 565 još nije iznevjerio glede hidroulike.
Ne kažem ja za vaše traktore da nevalja jer neznam i to nije moja briga!
 
4

4WD

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Ja sam sa 55icom godinama silirao po tri jutra svake godine i nikad mi nije zakazala...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Oranje,oranje,oranje...

Ma nisu svi torpedi loši, nađe se koji.
Ista priča i sa IMT!
 
4

4WD

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Baš tako, u susjednom selu je tip imao 55icu ko i moja, njegova sam par mj starija, a on je izdao novaca i novaca za getribui na kraju ju prodao sad ima 560.. On se uvijek čudio kak ja nemam kvara, kak naletiš i imaš sreću...
 

Najnoviji postovi

Na vrh