• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
u pravu si kad kazes da svki seljak ima IMT..
kod mene su najveci ratari kupili IMT 549 i zadovoljni su s njim a radi dan i noc..
i nema kuce koja nema imt 539,533,540..alii stare modele naravno..

ja sam nesto malo razmišljao o novom ITM oko 135ks ali sada odustajem..
 
B

Bobo

Guest
IMT 5136 je veliki potrosac goriva, a vjerujem da jedan SDF od 100 ks radi jednako kao i "Brena", a imat ce svakako manju potrosnju.

Radio sam sa 5136 i u njivi, i vozio ju po cesti. Za tvoje pojmove je to jako jako bucan traktor, ali meni taj zvuk pase, jer nisam normalan ;) Ne bi vjerovao koliko mekan mjenjac ima, ali kretanje s mijesta mora zakrcati... kad jednom ubodes u brzinu, salta mekse nego bilo koji auto koji sam vozio, posto ima mjenjac od metra ;)

Sve u svemu, idi na nesto bolje...
 
B

Bobo

Guest
Brena, trosi, a nista ne radi samo lijepo izgleda i ima super glas... U Srbiji jos poznata i kao Junica...
 
B

Bobo

Guest
Za obujam posla koji napravi, puno trosi... Ima potrosnju kao JD 4755, pa ti vidi ;)

IMT je veliki potrosac, tocnije Rakovica...
 
J

Jadranko

Guest
Re: prednji traktorski utovarivaci i prikljuèni alati

Bobo kaže:
Gledaj, Marko...

IMT je za svoje novce jos uvijek bolja kupovina od nekog tamo kineza. Za IMT bar ima dijelova na svakom cosku ;)


I kod mene se poslije "servisa" pocele pojavljivati fleke u garazi pod traktorom. Mislio sam da se cjedi iz kompresora, al fleka je vec solidne velicine. Na mjeracu stalno fali i ja nadosipam... Jednom prilikom se sagnem pod traktor i imam sto vidjeti, kompletan ispod od svjezeg ulja. Ja obrisem, za 10 minuta kao da nije brisano :(

Kad sam tanjurao za sijanje repice, izasao sam iz kabine, uslikao sliku sprijeda, uslikao sliku odozada i idem nazad u traktor, kad vidim ovo, i reko da uslikam:
Obrisan neispravan link.

Traktor svega nije stajao duze od dvije minute, i radio je na nekih 1000 okretaja... I to meni govore da je lazna reklamacija :evil:

joj ovo kad vidim nemogu da vjerujem.
ja furam ovaj meili oldtimer 1961 godiste i ja mislio da kod mene puno curi ulje sa onog semeringa.
a sad kad vidjeh ove tvoje slike pa ne pada mi na pamet da mjenjam semering.
kod mene kapne par kapi za sat vremena tako da mi je to nevjerojatno.
evo da ne povjerujes kako izgleda motor koji je 47 godina star.
a ja ga nisam prao jer nema potrebe jer neradim skoro nista sa njim samo se vozam okolo.
cist kao suza :D
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo bobo, ovo je izcurilo u samo nekih 10-tak sekundi, kad sam iz jedne njive vozio na cestu punu samoutovarku trave, naravno moj 565!

Obrisan neispravan link.

Bila je naka grabica na mostu tom, i tu je malo upao i okrenuo kotače, onako bez muke, te izašao na cestu, a kad sam išao pogledati van jel sve uredu, vidi sam taj trag na cesti, pa reko da uslikam! :mrgreen: :D
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
ma nemoj me trovat da se tako voziš ili se ti to desilo odma kad si isao gledat???
ja ne mogu vjerovati da bi ti tako curilo ulje :scratch :scratch :scratch ;) :roll:
 
A

agrarac

Guest
pa koliko ti treba onda ulja dnevno za nadolijevati?moj 558 je ludnica od traktora jedina muka mi je volan na njemu jer je malo tvrđi al barem ne moram hodati u teretanu.šanana,koliko tvoj ima neku potrošnju kroz određeni posao dnrvno?
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Definitivno sam odustao od IMT. Ne treba da si napravim ekološku bombu u voćnjaku. Šteta, 546 je bio idealni izbor za moje potrebe :(
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,025
Evo IMT-a :
577
Obrisan neispravan link.
i kao sto je ispod svakog IMT-a tako je nesto ispod ovog:
Obrisan neispravan link. a samo stoji

I 549
Obrisan neispravan link.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Te kartone bi trebali s novim isporučivati.

Di je SESVA, da to predloži i proda IMT tvornici :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Evo IMT 539 iz '81.g od mog susjeda.
Od prvog dana je mastan, a kad smo napravili generalku 2 mjeseca je bio suh, i opet počeo mastiti.
SSM15226.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh