• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

xPeke

Novi član
Tu od
8 Velj 2014
Poruka
17
Mozete li mi preporuciti neki ducan u Hrvatskoj koji nije daleko od Zagreba, a da prodaje dijelove za IMT 577 traktor?
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
SEKRA,Sesvete il ak oćeš kontra stranu nedaleko od zaprešića mali privat dućanćić imam broj ak budeš trebao
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Puknuti,te za koje velis su skupi,a vidim da takvo ovdje na forumu nejde,valda je najjeftinije najbolje?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Masiva ima najviše turske i idnijske robe...fala lepa! Indijsko još kak tak, ali tursko nebi.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,114
Koliko koštaju (vrijede) prednji utezi za imt 577 ?
8-10kom od 25kg valjda..
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
200kn komad? mozes traziti i vise, ali ovo bi bila neka realna cijena..
uteg od nove linije ima cca 29kg
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Cjeli set ili par komada??
Ja sam zainteresiran ali da nije preskupo.

Kupio sam nedavno jedan uteg od nove serije (srebrni) za 100 kn :)
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Evo ako tko nije vidio.
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=HuF_WnuEUlA#t=167[/YT]
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Lijepo je sve objašnjeno no nije rečeno kaj su izumili IMT-ovi stručnjaci osim kopiranja pa i pričalo se ovako "Nitko nema što IMT imade a imade ono što ukrade" mislim da je rečenica iz 78 godine prošlog stolječa !!:(hi):
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
IMT je imao priliku ali je propustio. U globalnoj raspodjeli proizvodnje nema ih više. Ovo je bila priča ali više nije, prijatelju stari zaboravije. Jedino je dobro da imamo još dijelova za stare strojeve koji nas još služe.
Gdje je u priči 5 konkurentnih sila, gdje je ekonomija obujma, gdje je moderna organizacija kao JIT ili klaster proizvodnja, gdje su nova dostignuća, kome će sad prodavati kad nema nesvrstanih. Možda Rusima a oni imaju viška, Kinezima koji pušu za vratom velikim proizvođačima, Indiji koji imaju svoje, Turcima koji mogu proizvoditi za pola Europe itd. Leaderi u industrijama opstaju i dobri sljedbenici a loši nestaju.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Samo budala ne razumije što se dogodilo kako u IMTu tako i u cijeloj bivšoj Jugoslaviji. Sve je to nekome smetalo i bilo trn u oku. Sad više nema ni države ni ovakvih tvornica, sve samo jad i bjeda.... Da je ostala država i IMT bi danas bio ozbiljna konkurencija drugim proizvođacima a ovako nije...
 

Najnoviji postovi

Na vrh