• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Mom susjedu je 533 konsatantno u radu dodavao i oduzimao gas a problem je bio u cijevi koja je bila poderana i kad je lemljena komadić lema se odvojio i štopavao protok zraka kroz cijev.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
A ovo sto gas povecava do membrane treba ju zamjenit il se da sta uradit

Ili je poluga gasa napokon poderala cjev sauga.

Upravo ovo kaj je MUHA napisal sam ja htel reci. To sam vec videl. Poluga od gasa struže po cevi i malo po malo ju pojede i onda sam turira...
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Jel mozda netko zna zasto na IMT 533, isteram ga iz garaže, i nakon 20 sec gas se povećava sam od sebe?

To se i meni dogadja, ali samo kod prvog paljenja. Znaci kad ga upalim, ostavim ga na nekih 600 okretaja, nakon par minuta on se digne sam na 1000. Al nakon tih par minuta je gas ustaljen. Kako god da ga ostavim, tu bude i ne mrda.
Isto je problem u memprani PVP-a?
 

wd40

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
50
Ako se neko susretao sa tim interesuje me kako su se pokazali motori na 533 u koje su ugradjeni klipovi od 539?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,018
Po mojem to nije naj sretnije rješenje ide to, ali nije to to.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Moj prijatelj ima na svom,kad su radili drugu generalku stavili su klipove od 539,bos pumpu kad su nosili kod bosiste rekli su da ju slozi ko za 539 i nosac filtera ulja i filter ko na 539,i sad vec godinama radi a radi sve,od sume,oranja,tanjuranja...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Naš Muhač je mojem susjedu radil to isto traktor ne radi teške stvari ali ide bez greške več puno godina i radi ko :icon_syda:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,018
Kaj je i tam tak bilo? Ko bi to popamtil.
Napravilo se dosta toga tak i ide to, kao što rekoh.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Zakaj to ekipa uopce radi? Kaj nema originalnih klipova za kupiti?
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Ima nego decki promjene klipove i prestelaju pumpu i dizne i dobiju koji konj vise na:tractor:
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Sve je to ok ali za mene je standard zakon. Da idem raditi generalku napravio bi sve original.
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Nije to lose samo kad se obrusi radilica i jos poveca okretni moment onda ona hoce puknit!!!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Nisem još videl na IMT-cu puknutu radilicu to im je najkvalitetniji dio a ovaj 533 sa klipovima od 539 (Muhačev posel) bi odavna otkazal da to ne funkcionira jer radi samo u transportu i skoro uvijek pun gas a gazda veli da su to radili 1993 i da nakon 5 000 i nekaj rh više ne radi sat a 533 ide i ide .:drink:
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Kod mene sto ja znam na jedno 10 ih se to dogodilo sve su bile brusene na 3.specijalu.
Ima tu ulogu i zamor matrijala ipak se 533 davno presto proizvodit!!!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kod mene nema puno Imtea nisu baš bili popularni ali stvarno nisam videl puknutu radilicu no kod brušenja kod jednog majstora večinom pucale bez obzira na marku traktora .
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Puknu na koljenu do kvacila kodmene ih u selu ima sigurno 50 a u okolici jako,jako puno tako da i nije to neki veliki postotak na kojima se to dogodilo!!!
 

baltazar 3

Član
Tu od
2 Kol 2012
Poruka
167
ekipa ko zna dali 577 sa duplom vucom i bez nje imaju iste koljevke tojest dal se moze skinut samo most sa rukavcima i stavit diferencijal bez da s e mjenja koljevka ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh