• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Sad se stalno vuče na njuškalu jedan običan 577 za nekih 45.000 kn, traktor je stvarno extra ovako po izgledu i išao bi samo tako s tvojim sjetvospremačem i u 3. ako treba :)
 
B

Bobo

Guest
Ovaj je bio "na poznato" sve 4 nove gume, kod meni poznatog majstora radjena generalka godinu dana prije, a dvije godine ranije kod istog majstora preslozen mjenjac, razvodnik za vanjsku hidrauliku (4 uticnice) i dodatni cilindar podizni (propisao, pa su ga skinuli). Na -10 bez grijaca je na dodir kljuca sastavio. Imao je komplet utega naprijed, i poluautomatsku kuku s krizem na sebi, te sve stare zupcanike iz mjenjaca, za svaki slucaj.

Jedina zamjerka je bila sto ni jedan sat nije radio (vibracije) i brava na desnim vratima nije bila original, nego neka ovako...

Cjena je bila 35 000Kn i ja se jos predomisljao, bi, ne bi...

Sad mi je nekako zao, jer je bio u jako dobrom stanju. Covjek je radio s njim 30-ak jutara s dvobraznim leopardom 14". Nije bio ni preopterecen, niti ista...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ovaj je bio "na poznato" sve 4 nove gume, kod meni poznatog majstora radjena generalka godinu dana prije, a dvije godine ranije kod istog majstora preslozen mjenjac, razvodnik za vanjsku hidrauliku (4 uticnice) i dodatni cilindar podizni (propisao, pa su ga skinuli). Na -10 bez grijaca je na dodir kljuca sastavio. Imao je komplet utega naprijed, i poluautomatsku kuku s krizem na sebi, te sve stare zupcanike iz mjenjaca, za svaki slucaj.

Jedina zamjerka je bila sto ni jedan sat nije radio (vibracije) i brava na desnim vratima nije bila original, nego neka ovako...

Cjena je bila 35 000Kn i ja se jos predomisljao, bi, ne bi...

Sad mi je nekako zao, jer je bio u jako dobrom stanju. Covjek je radio s njim 30-ak jutara s dvobraznim leopardom 14". Nije bio ni preopterecen, niti ista...

To je bio stara linija ili ova novija ko moj 565??
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Hmm...jaaako interesantno

Bog zna jel idu kotači i ukapčalica uz ovaj prednji most i nije mi jasno gdje se montira most na kolijevku, ne vidim nikakav prihvat??

A ovo za plug...hmmm...kad fali još dost toga.
Pregovaram s dedom da odemo pogledati ona jpoderani 3x14" kaj bi čovijek mijenjal za 756 kojega imamo...stoji pod šupom več 4 god netaknut...
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Moj frend je kupio polovni 577 bez prednje vuce 90 god. u super stanju za 4200 EUR, 4 kiper izvoda original, pomoćni cilindar, cak i pokazivac goriva radi...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Šanana ovaj diferencijal je prevrnut pa se nevidi prihvat, a ovo je donja strana.

aha...sad sam skužio...to je onda original za 549 recimo, pošto digerencijal dođe s lijeve strane.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Isti ide na 565 ;) Imam slike imt 565 s prednjom vucom istom kao sto je moja ;)

Znam kolega...al ja kad bi več išao prepravljat, meni bi trebao isti ko i za 577, znači s desne strane...kod mene su sve naznake za montažu desnoj strani. Još mi samo treba drugi diferencijal koji ima deklu na sebi :D
 

mountain

Član
Tu od
28 Tra 2010
Poruka
63
 

Prilozi

  • IMG_3521.jpg
    IMG_3521.jpg
    71.1 KB · Pregleda: 491

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
po viđenom 500eur max. pa sve je u k ...u,takvo šta ide na kile,to je moje mišljenje s obzirom da za 2000eura imaš solidan 533
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
MOžda traktor samo stoji godinama pa je takav neugledan.Ja bi mu ponudio 10 000 kuna na neviđeno. Ne izgleda mi baš da je rasturen,limarija je ok,čak mu je i jedna zadnja guma skoro nova. Ali vidim koliko je gazda nemaran kad mu je stavio jednu zadnju 12-cu a drugu 11-cu... 10 000 kn na neviđeno bi mu dao.
 

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Ja sam prošle godine kupil orginal englezera za 4,500 kuna.Samo sam mu kupil akumulator,prednje gume,filtere i ulja.Cijelo ljeto sam sa njim spremal seno i ostale sitnice.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
jesi ga probal upalit, možda mu je motor dobar? Kolko vidim nije baš previše ni mastan, sve drugo se da za malo novaca sredit, limarija i instalacija su najmanji problem.
 

mountain

Član
Tu od
28 Tra 2010
Poruka
63
jesi ga probal upalit, možda mu je motor dobar? Kolko vidim nije baš previše ni mastan, sve drugo se da za malo novaca sredit, limarija i instalacija su najmanji problem.

Zadnji put kad je upaljen, a to je bilo prije skoro dvije godine, upalio je iz prve i činilo mi se da radi dobro.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
probaj ti njega sad upalit, dvije godine je dug period tko zna kaj se je moglo dogodit. Probaj nekako saznat kolko traži pa mu onda ponudi svoju cijenu.
 
Na vrh