• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Poljski sam kupio, a bio je Češki...

Mislim da je ipak bolji nego da si kineza zel.
Jel sad kaj brze vrti ili ti je tisi od starog?
Kolko dugo ti je trajal stari?
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
Stari je trajao evo traktor ima sad nekih 960 radnih sati..Jako malo je trajo, na 539 mi ima 6200 sati i alnaser kao nov, bilo je samo prošle godine neki mali dio unutra se odkinuo, zamjenjen za 50 kn i dalje radi kao sat..
Vrti istom brzinom jer je sve isto, samo zujanje je tiše, onaj čim je kupljen trakotr je bio kao da grebe u njemu nešto, ne baš jako al čuje se..
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ma mamu im j....namjerno sloze srot da ode brzo i da kupujes novo i da se trosi.
Meni na 5211 nikad nisam ni cetkice diral a kamo li kaj drugo i evo jos radi ko prvi dan,87god.i 4000rs.
 

SavoI94

Član
Tu od
27 Tra 2013
Poruka
284
Pozdrav svima.
Imali neko dimenzije haube od IMT 549 ili IMT 542 ?
Po mogucnosti od traktor koji je radjen 88-ili mladjeg.
Hvala unaprijed.
 

basanova

Član
Tu od
30 Pro 2012
Poruka
40
Dli netko ima ili zna nekoga da ima??? desna vrata od imt-a 560 iz 1990 godine. kabina je orašje stakla na vratima se montiraju sa kederima a sva ostala stakla su na vijke.
 
Tu od
17 Lip 2009
Poruka
174
Imam OBadva i 539 i Rakovicu r65 oba haman nova
a poroblema je bilo kijamet. %39 mi je trebalo 2 sedmice
da dovedem u red. A na rakovici zurila pumpa i semerg na kardanu,
uzeo u Agrocoop i svarno su dzubradi sta god nazoves to nespada pod garanciju.
U rakovice mi je na prednjoj gumi Tryal bilo iskocilo kao saka.

Uz Rakovicu nisam dobio upustvo i navodemi u rakovici da nemaju ostampani!!!!

ali opet sam zadovoljan koliko toliko
 

imt 533 4wd

Novi član
Tu od
30 Lip 2012
Poruka
15
dečki imam imt 533 i imam jedan problem sva svjetla rade osim pozicionih svjetala gledo sam spojena su svugdje gdje bi trebale bit (valjda) ali ne radi jel zna neko u cemu je riječ?
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
dečki imam imt 533 i imam jedan problem sva svjetla rade osim pozicionih svjetala gledo sam spojena su svugdje gdje bi trebale bit (valjda) ali ne radi jel zna neko u cemu je riječ?

Osigurač ili spojevi(razvodna kutija s spojnicama) kod zadnjeg sjedala za razvod na zadnju signalizaciju
 

imt 533 4wd

Novi član
Tu od
30 Lip 2012
Poruka
15
Osigurač ili spojevi(razvodna kutija s spojnicama) kod zadnjeg sjedala za razvod na zadnju signalizaciju
vec sam gledo na razvodnoj kutiji al me muci jel su to osiguraci il one dvije kutijice od plastike kod motora?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Ako nema ni prednjih ni zadnjih najvjerojatnije je problem u Boš bravi. Il se otpojila žica ili riknula brava.
Jel imaš kakvo osvjetljenje instrumenata (ako ih uopče imaš) i jel ono radi?
 

imt 533 4wd

Novi član
Tu od
30 Lip 2012
Poruka
15
ono radi a kolko sam videl fali jedna žica na bravi? a ova žica koja ide od pozicijonih svjetala spojena je na neku drugu jel možda zato ne rade?
al ja ne mislim na sva svjetla nego na ona svjetla koja zasvjetle kad ja stanem na kočnicu ja sam na ta mislil a ja kad stanem na kočnicu ta bi svjetla trebala svijetlit al ne svjetle
 

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
Imaš dolje na onoj šipki ,kaj ide sa papuče kočnice prema natrag jednu crnu stvar(prekidač za svijetla kočnice - " štop-svijetla".) , na to ti idu dvije žice i jedan feder. Pogledaj jel koja žica otpala , ako nije ,probaj otpustit šarafić na šelni koja je na prije spomenutoj šipki , i malo nategni feder.Probaj malo nasprejat osovinicu tog šaltera ispod zaštitna gume ,ako je gore i malo zarotiraj osovinicu lijevo-desno da se eventualno počisti kontakt unutra.Ako ni onda ne radi skini žice sa šaltera i probaj ih spojit skupa, pa ako zasvijetli ,onda kupi novi šalter.
Ovo je sve ako je osigurač Ok.
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh