• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT

Meštro

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
34
mozda je vec netko ovo stavio,ali meni je zgodna slikica...


ovaj auspuh me bode u oci,i malo bi trebalo doraditi kabinu,ali inace...nije lose! bar izvana.

Traktor je od mog prijatelja,koliko znam pokazao mu se dosta dobro,ima JD motor i potpuno sinhro menjac,radi sa obrtacem 3*35 bez muke..... I auspuh mu je rucni rad nije fabricki,a traktor iza njega je strari 579 sa komplet novom radjenom limarijom i kabinom.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Meštro

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
34
Slučajno nadjoh par slika moje mašine još iz žetve :eek::
fotografija0010.jpg

fotografija0011.jpg

fotografija0013.jpg
 

Meštro

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
34
Kabina je Mehanika Orasije,ima grijanje smo sto creva nikad nisu prikljucena nije bilo potrebe. Koristimo samo ventilatore ljeti.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Meštro

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
34
Pa na kabini postoje dva creva za ulaz i izlaz tople vode i koliko je meni poznato ona treba da se spoje na vodenu pumpu. E sad ja te prikljucke nemam! Ja sam rodjen 1987 godine,kabina je montirana 1990 aj djed od koga sam nasledio traktor mi je umro 1999 tako da nemam koga ni pitati dali su nenakvi prikljuci za ta creva dobijeni sa kabinom.:icon_axe:
 

Metalko

Član
Tu od
28 Stu 2013
Poruka
236
el je tako i na 577?Pošto mi frend misli stavljat na 577 grijanje iz auta. :tractor: :icon_madu:
 
Posljednje uređivanje:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
el je tako i na 577?Pošto mi frend misli stavljat na 577 grijanje iz auta. :tractor: :icon_madu:

Isto je skineš čep sa termostata i staviš cijev skineš čep sa vodene pumpe i staviš cijev na njih spojiš crijeva i moraš imati termostat i griješ se mladiču :(clap):
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Evo mog IMT 539.. Ima oko 2500rs.. Dobro se drzi..

img2615.jpg


Ovih dana mu pretresam instalaciju....
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,141
Cira92
Dobro dosao na forum.. Inace pratim ponekad i poljoinfo i znam te odande.. Inace sve pohvale za masine i odrzavanje..
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
539 nakon pranja, štelovanja kočnica i pritezanja.

r9fp.jpg

Na ovoj slici riješio sam se onog ventila za zrak za prikolicu, ubacio malo duži bolcen, poštelao kočnice i sada sam baš zadovoljan kočnicama.

pwyh.jpg


ud5t.jpg


pkr0.jpg


Na gornjim slikama pritegnio sam sve šarafe od cijevi goriva i sve tri dizne nisu bile dovoljno stegnute tako da je okolo blatila nafta. Nakon probnog rada sada nigdje ne pušta naftu. Malo ulja pušta oko radilice kod prednje remenice. Također pušta na hidrauličnim polugama ispod sica. Te šarafe nisam dirao jer imaju onaj lim kao osigurače pritezanja. Što se tu može učiniti da ne pušta ulje?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh