• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

telnett

Član
Tu od
16 Lis 2010
Poruka
81
Uzeo sam enhelovu aku i ona je radila dok sam zavrsio taj manji posao koji sam imao . Posle sam povremeno nesto radio i vrlo brzo je baterija otisla . Nakon toga sam povremeno pomagao kolegi u stolarskoj radionici i tamo koristio DeWalt, ljudi moji koja je to masina ceo dan izdrzi baterija arcenje i nimalo naivan posao . Taj srauber je durao 5-6 godina u tim uslovima i da je mogao nac original baterije radio bi i dan danas .

Moje je misljenje ili profi alat ili na 220v .
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
možda treba reči , akumulatorska bušilica ima uglavnom malo okretaja u odnosu na ovo kaj mrki88 i ja predlažemo .
a ono kaj ima , podešavanje momenta kod knaufa nije potrebno , ljevo desno , elektronska regulacija također ...
ostaje samo taj famozni kabel koji po meni nije nikakva smetnja , knauf se radi redom , nema tu puno zapinjanja i prelaženja , uglavnom nema tu ni puno drugih alata ili uređaja da bi se kablovi petljali .
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Bio sam u bauhausu i kupio sam black&decker sa dva akumulatora 18v 1.5 Ah, dvije brzine, 40nm i vibro bušenjem ima 5g garancije za "samo" 1160kn.
Bio je i bosch sa istim karakteristikama za 1500, malo žalim jer nije blokiran kad je zaustavljen pa na najmanjem stupnju ne možeš otpustiti glavu.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Evo kako to izgleda.
eea301cd4f08391863ba59df1d84a8a5.jpg
157cf4474a77494116166c750fd94e24.jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
ja imam mišljenje za alat s koferom , a to je da je najblje za alat i majstora da ostane unutra
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Puknuti nema tu alata u koferu, samo svedri :(rofl):
Poredani svedri, to je tendencija svakog pravog meštra
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Uskoro če bit i ova veča hoby radiona premala,sve više je ove benzinske šklopocije:icon_rofl:Ima te robe još u drugoj prostoriji ne ide sve u ovu.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Kako to misliš na NJU-na skvo:icon_rofl:Skvo u radioni nema šta tražit,može samo da donese kafu i piče,kad se radi pa da ti ona lupa gluposti brzo dođe do kakve pič...ije:icon_fU::x:
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,484
Mislio sam i na radionu i na sve to u njoj kako ti dopusti, ovaj puknuti samo pokvari telefon :cool:

Ja iz iskustva pitam jer svojoj moram elaborat pisat kad hocu nesto kupit ili u nesto ulozit
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Ti najverovatnije kupiš novu ili ispravnu pilu ili nešt drugo i to upotrebljavaš a strojčič gubi na vrednosti.Ja večinom kupim neispravno pa sredim da radi kak treba i sa time se vrednost stroja duplira a moja to dobro zna jer radi u takvoj branži gde se prodavaju takvi novi.Pile sređene je veoma lako prodat ak sfali $$ tak da takva roba je kak ušteđene pare.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Ne znam gdje da postavim...

Ima li tko ideju gdje bi mogao tražiti ovo zaokruženo? Znači, taj kompletni cilindar.
 

Prilozi

  • IMG_20170906_174931.jpg
    IMG_20170906_174931.jpg
    19.1 KB · Pregleda: 76

Najnoviji postovi

Na vrh