• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,931
Evo reznih kaj ja imam. Z jednom rukom ju strgaš.. A i vidi se ovaj sloj po obodu, čim se to potroši onda se razleti
 

Prilozi

  • IMG_20210322_164508.jpg
    IMG_20210322_164508.jpg
    70 KB · Pregleda: 31
  • IMG_20210322_164419.jpg
    IMG_20210322_164419.jpg
    48.6 KB · Pregleda: 31
  • IMG_20210322_164401.jpg
    IMG_20210322_164401.jpg
    96.9 KB · Pregleda: 32

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,630
G. @plus , zato vam i govorim Vi.
Ak se ne bute ljutili, od sad Vas bum oslovljaval z dedo... :hahah:
 
Posljednje uređivanje:

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,349
Jednom je mojem kolegi na poslu, "šajba" koja se razletjela malo uletjela i "promiješala oko želuca", a kolega je istinski profesionalac. Tko non stop s time radi, taj kad tad i nahebe, tako i on.

Štitnik gore, da ili ne, siguran sam da svima nama to izdiktira "trenutna situacija".

Koja je najbolja "šajba", sve i niti jedna. Nema pravog pravila, nema dobrog savjeta. (Slično: koji je dobar borer / svrdlo, s prvim izbušim preko 600 kom rupa i nije puknuo, stavim novi jer je prvi tupi i "krc", slomim ga na prvom dodiru s predmetom bušenja. I zaključak promatračima bude: ne valja borer, nije istina; neznam bušiti također nije istina, trenutni splet okolnosti i ode k vragu na dar...)
Kaaže jadan stari kolga vozač hitne službe, Mijena čuda čini, Dolaskom mladog mjeseca dešavaju se povrede, pshići su aktivni, na ulicama stradaju psi i mačke, a i najčešče se dešavaju saobraćajne nezgode, Kad to prodje onda nailazi miran period.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,543
Ha rezne ploče, ima ih svakakvih i dosta zavisi gdje ih se kupuje. Jednom prilikom sam bio u Metrou (RI), i tako lunjam i tražim što bi kupio pa tako naiđem na rezne ploče. I vidi dobra cijena (koliko) se sjećam 4,00 kn kom. U Metrou može se kupovati samo po veleprodajnim cijenama. Znači firme, obrtnici i slično. Uvijek koristim 125 x 1,0 ili 125 x 1,5, tako da ove su se pokazale dosta loše. Ove iz Lidla još i gore. Bolja je situacija ako se kupe u nekoj trgovini željezarija + alati. Na najbolje sam naletio u trgovini građevinskog materijal.

Pošto sad koristim kontigent reznih iz Lidla, pa sam tim povodom danas kupio kacigu sa za zaštitnom mrežicom i štitnicima za uške, za svaki slučaj. Ali imam jedan problem, brusilicu sa reznim pločama rabim često (ali sitnica) sad pa sad, stavi kacigu, pa oćale, pa štitnike za uši namjesti. Treba mi više vremena za sve to namjestiti nego za neku sitnicu odrezati ili pobrusiti. :LOL:

Ali pošto treba malo poraditi na zaštiti na radu u šumi, za koju namjenu sam kupio ovu kacigu. Danas je montirao i probao namjestiti, mogu reći da uopće (skoro) nisam čuo radio.
Budem vidio kakva će situacija biti sa motorkom.:rolleyes:
IMG_20210323_112824[1].jpg
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Pošto se zapelo u pločama.
Koristi li tko ploče s x-lock prihvatom?gdje ih nabavlja?
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,543
Tu u mojoj blizini su dva servisa jedan Stihla i drugi Husqvarne. Jedan i drugi imaju na prodaji pile, trimere, kosilice, isto tako popratnu opremu koja je potrebna za navedena alate. Stihl zaobilazim jer mi cijenovno ne odgovara a isto tako nemam potrebu za njihovim alatima .

Ovu kacigu sam platio 265,00 kn.
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Ima negde tema “iskustva s rezervnim dijelovima”?
Lepo prosim da me se uputi, da malo “nahvalim” robu i trgovce.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Jesi li je isprobao? Meni se pokazala najbolje stara Fadipova,imam i pneumatsku sa dodatkom kao tvoja ali ako je mast pregusta ne radi dobro,zbog toga je rijedim hipenolom. Fadipovoj ne smeta i najbolje drži na mazalici.
 

Najnoviji postovi

Na vrh