• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

E

el pibe

Guest
Rumunjska ih dela.Moja iskustva imam nekaj od plavog Boscha i morem reći da jedino fajn koštaju.I ubodna i hoblić mi se nisu nadelali a razje..li su se jako brzo.Taj put sam uzeo ta dva "plavca" i nigdar više.A da ne velim koliko smo plavih poderali u firmi.Samo kaj je gazda zapeo za njih i kupovao ih.Valjda je negdi imao popust.Plavi Bosch miljama daleko iza Makite i De Walta.Definitivno više nikad ne bi kupil nekaj od Plavog Boscha.Ima i pametnijeg načina da se potroši novac.Ne bi htel biti vulgaran za kaj:icon_winkle:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Staro je staro i ti strojčeki od tih firmi su bili kvalitetni tad a sad su sa kvalitetom daleko od tih firmi koje su po kvaliteti sad aktualne.Kod mene privatnici i ko se malo ozbilnije bavi sa bravarijom ili stolarijom svi imaju makitu,de walta i nešto metaba. Dali si več produžio garanciju prek neta na 3 leta ja sam i za makitu i za 2 makteca.
 
E

el pibe

Guest
Nisam za brusilicu stignem još.Za onu šraubu koju sam postavio prije nekoliko stranica u ovoj temi to sam produžio.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ljudi, kopam po netu i niako pronaći gdje u Zagrebu, ili bližoj okolici ima alata iz Black&Decker-ovog programa za kupiti ?
 
E

el pibe

Guest
Kaj te zanima?Svaki dan zujim okolo i vidio sam ponekaj alata od B&D nije baš velik asortiman ali nekaj se da nabaviti.
 
E

el pibe

Guest
Alati Milić.Ak i nema more se naručiti kod njega i ima servis.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Jesi gledo u pevecu oni imaju B&D alata nesto vise se ne sjecam tocno sta sve davno sam tamo radio:(giggle)::(giggle):
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
A boš ili makita nemaju? Probaj kontaktirat comet za hitachi, mi smo komplet prešli na njih jer imaju dobru zastupljenost sa djelovima i uvažavaju banalne reklamacije koje bosch nikad nije jer su novi na tržištu pa se probijaju.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Bil sam u Pevecu i nisam vidio ništa od B&D programa ( možda mi je promaklo u žurbi ), a za Milića sam čuo da propada ( ?! )
Moral bum sutra do Busahausa vidit kaj ima
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja nedavno gledo u pevecu bilo je sumljam da nemaju vise mogu imat samo veci izbor dok sam radio u pevecu znao sam sve sta ima u ducanu:icon_fU::icon_fU:
 
E

el pibe

Guest
To ne znam ak propada neki dan sam bio tamo i uzeo neke sitnice.Znam da sam uvijek kod njih nosio na servis i koliko znam jedan od jačih servisa za renomirane marke i imam dobra iskustva sa njima.Problem je kod nas kaj su svi jako skupi.Nedugo sam nabavljal glodalicu gledao sam na ebayu kod nas je uredno duplo skuplja ali naravno ne šalju u Hrvatsku:icon_butt:Jer su to zblokirali zastupnici.Nadam se da budu takvi lakomi banditi propali jer imamo daleko najskuplji alat a standard nam je tuga i jad.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Idem sutra u potragu za Milićem. Najbliži mi je u Sesvetama. Tak sam vidio na netu. Ali sam na netu našao da ima servis i prodaja u Međimurskoj pa brus .... nema....... A kaj se tiće Ebaya, sve Ok al znaj da nema garancije za bilo kaj da kupiš. I ja kupujem neke sitnice preko njih, ali se bojim kupiti nekaj ozbiljnije baš zbog garancije.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Ja sam prek ebaya kupil plavi bosch, komplet aku udarna srauberica, busilica i flekserica, GSR i GDR profi linija, 18 V, Li baterije. Dobil sam dvije godine garanciju. To je bilo prije 4 godine, te masine su presrafale da je to cudo jedno i dan danas su sve u funkciji.
 
E

el pibe

Guest
Gle nazovi i pitaj nemaš kaj izgubiti.Meni su jednom prilikom nabavili nekaj iz kataloga jer nitko drugi nije mogao(htio)bog te pitaj.Kak to da si baš odlučio B&D?Ja nisam imao nekaj puno alata od B&D.Brusilicu,bušilicu i aku bušilicu.Brusilica ajde ok,bušilica prebrzo otišla.Za aku morem reć da sam jako zadovoljan koliko je izdržala.Sad je ne koristim neko vrijeme ne znam jer je otišla baterija ili punjač ali budem to riješio ovih dana.Znam ovo sa ebayem je malo škakljivo zbog garancije ali da ovi naši deru,stvarno nisu normalni.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Vidiš.... svi imaju nekakva iskustva sa kupnjom preko ebaya. Jedni vele da nema gaancije, a eto kolega @adonis dobio. I sad ga ti znaj .... B&D bi uzeo zbog cijene. Koliko meni treba, durala bu godinama ko i bušilica koju mi je mama kupila za 18-i rođendan. Godinama sam ju koristil .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,081
B&D ti je danas u rangu Einhella...nažalost.

Glede E-baya: od kud ste kupovali, jer cijena transporta (ak nije iz Kine), ubije cijenu toliko da se ne isplati.
 
Posljednje uređivanje:

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
Ovo sa transportom je istina, iz Njemačke je dolazilo. Za HR je bila neka luda cijena za dostavu pa je dostava bila u Slo kod kolegice, nešto sitno je koštalo.
 
E

el pibe

Guest
Tak sam i ja neke stvari kupio i preuzeo u Sloveniji.Shipping je skup za Prelijepu našu.Jer ovima nije dosta ni 22%onda moraju namaknuti još 50%od ukupne cijene.Sami sebe ubijamo jer nekima jednostavno nikad dosta.Malo usporedimo cijene istih proizvoda vani ili kod nas.A ovi specijalizirani servisi i trgovine svi vrte istih par modela.Masu modela nemreš ni nabaviti a i ak ti nabave te oderu da se pos..eš i čekaš ono kaj si naručil ko ozebli sunce.Tak da doslovno kupujemo ono kaj smo primorani.Tak i bijela tehnika domaćih proizvođača kod nas cijenovno u rangu najskupljih brandova a vani te naše proizvode doslovno dijeliju zabadav.Nemreš tu kod nas uspjeti niti da hoćeš,kad sami sebe žderemo.
 

Najnoviji postovi

Na vrh