• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Mala dorada ali jako korisna.Umjesto matice se stavi glava od bušilice i svašta se može stavit u nju.Kod mene je ova četka i za neke manje stvari očistit je sasvim ok.:icon_thumright:

upload gif
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Dobra ideja. Ja imam par lončastih četki za ugaonu brusilicu, baš ću probati da jednu stavim i na tocilo.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Ak su od flexa neznam dal če bit u redu jer ove brusilice na kolute nemaju dosta vati pa če ga brzo zaustavit,jedino ak imaš snažan ili još bolje trofazan stroj.Za ove normalne je dovoljna takva četka od bušilice
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Trofazni, malo stariji od mene. :)

Ovakav, samo sam ga kupio bez zaštite i ovog oslonca pa moram to napraviti kad neki dan uhvatim slobodnog vremena.

d1fa373ef2dbfb2d0e356d1eb7df8cfc.jpg
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Takvog sa drškom za nošenje još nisam vidio ali marka je prava AEG,jest da je star ali neuništiv.Koliko ima vati,jer tak na sliki mi izgleda da nije nešto velik.Na ovog bi se isto mogla namontirat glava,samo se skine ona zaštita sa strane koja ne služi baš dosta sigurnosti.:drink:
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Nije velik, svega 250 W, ali ne muči se ni najmanje i može jako dugo raditi prije nego se tek malo ugrije.
Meni uglavnom služi za oštrenje kojekakvih sječiva i kad pravim nešto sitno da imam slobodne obe ruke. :)
 

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
cf9f9c636f7655d73646151f56823f65.jpg


Da se pohvalim sa novom igračkom danas kupljena u pevecu znam da nije profi stroj ali mene će izdurati

Poslano sa mog ZTE Blade L3 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,081
Dobar je to stroj, ali nije za borere manje od 12mm.
Znam, jer sam 3 poderal :)
 

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
Meni najviše treba za štemanje. Dosta mi je više posuđivanja :icon_biggrin:
 
Posljednje uređivanje:

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Trebam pomoć, ne radi se o alatu ali ne znam da li ima negdje drugdje pomoć. Ako ima neka moderator premjesti ili izbriše.
Da li netko zna gdje se može nabaviti novi ili rabljeni električni kuhinjski bojler koji se ne spaja na vodovodnu instalaciju, tj. ima rezervoar od 5 l. Voda se sipa ručno, znači radi na principu kuhala. Radi ih Waillant pod imenom VEK 5 S snage 2KW i VEK 5 L snage 2,4KW, ali ih nema na tržištu jer se ne traže i dugo se čeka po narudžbi.
Zbog hitnosti molim pomoć - svi ljudi znaju sve.

Hvala.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
On nekaj drugo treba,ne niskotlačni bojler.
Vjerijatno tam di to treba nema vode u slavini,kao u staroj drvenoj kući,kleti...

-ZGP-
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Hvala na trudu, vidim da su vam namjere dobre, ali da pojasnim - u objektu nema vodovoda već samo struja.
Svaki komentar je dobro došao.
Ovaj bojler izgleda kao visoko montažni niskotlačni ali je odozgor otvoren da se voda ručno naspe. Ima jedan ventil za ispuštanje vode, slavinu i termostat kojim odrediš temp. vode koju ćeš koristiti, dakle ne miješaš hladnu i toplu.
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
@rudamaca hvala tebi i svima koji su si dali truda da pomognu.
Ponuda je stigla, uplata izvršena i sada se čeka 10 dana pa će se vidjeti.
Još jednom hvala svima.
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
@puknuti hvala na trudu i svima na nesebičnoj pomoći, ali nisam vam rekao da se radi o kiosku u gradu gdje postoji vodovod ali bih se voda smrzavala (ima taj priključak), ali kada dođe inspekcija, nema tople vode i par tisuća kn iz džepa ode u državni proračun, i ne bih mi bilo prvi puta.
Bojler je danas po ponudi plaćen 1137,04 kn. I ova verzija mi je jeftinija od kazne.
 

Najnoviji postovi

Na vrh