• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,972
Upravo ovo kaj je Kawač spomenul.
Naravno, izgled (reče Puknuti: lice picu prodaje) i završna obrada su također važni.
Ak ti je grdi, nemaš ga volju ni v reku deti (ključ, mislim :D: ).
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Pogle ovo "čudo"
DSC_0029.jpg
[/url]picture host[/IMG]
Gro je ko gazda, al ja još nisam naletel na šeraf koji se nije predal ovak, ili onak. I zna se dogoditi da susedi dojdu k meni tražit "onaj kluč kaj svašta odšerafi ".
Kaj ti hoču reć !? Fućak ti ljepotu ! Nek je i grdi, al nek l o m i ak treba.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,487
Oblik puno znaci. Obicni okasti kad je samo zavrnut na kraju ne volim ni vidit.
Ovo je vec druga prica

cb0bd4850ab8cac28e4ea3423eed0c2b.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,972
Svaki oblik ključa ima svoju namjenu.
Kaj ti vrijedi slomiti šaraf, ak on ostane u rupi iz koje mu se nejde van?
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Lupiš ga po glavi pa ide . Ne svaki.... Al taj koji nejde ni kad ga lupiš, nikak nebu išel. E onda bušilica .... Dalje znaš i sam.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,487
Na gornjeg sam mislio. Donji radi kao racna.

ZJ pa onda bar odma znas na cemu si. A ne pokidat kljuc, glavu pa tek onda skuzit da mu se neda van.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,972
Kad slomiš ključ, a glava je na mjestu...još ima nade. Mr. Brener tu jako puno pomogne :D:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
Tangov alat je vrhunski alat. Viličasti ključevi su malo glumpasti ali okasti su ok.
Za ono vreme kad su izrađeni su išli na svaki šaraf jer nije bilo nabito ko danas.

Za šraf koji nosi glavu 36 treba dobar muž biti za otpustiti ga a kamoli slomiti.
Taj kljuć nebu preskoćil ni na glavi 34.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Očiščeno i skompletirano,sad su iskre svih snaga,od male do velike.:(inlove):
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Tangov alat je vrhunski alat. Viličasti ključevi su malo glumpasti ali okasti su ok.
Za ono vreme kad su izrađeni su išli na svaki šaraf jer nije bilo nabito ko danas.

Za šraf koji nosi glavu 36 treba dobar muž biti za otpustiti ga a kamoli slomiti.
Taj kljuć nebu preskoćil ni na glavi 34.

A što je najbolje Muha,možeš ga slobodno voziti i u autu za neku silu a murija ti ne može ništa,a on posluži
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,609
Za šraf koji nosi glavu 36 treba dobar muž biti za otpustiti ga a kamoli slomiti.


Na primjer kak si ti a mi škrnecli nebi mogli otšarafit "malo morgen":tongue::fiery:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,972
Reče davno Newton: dajte mi oslonac i pomaknut ću Zemlju...
Sve je moguće (osim drvene peći :D:)
 

imt33

Član
Tu od
24 Ožu 2016
Poruka
52
Očiščeno i skompletirano,sad su iskre svih snaga,od male do velike.:(inlove):
Odlicne busilice! I sam posjedujem jednu (ova mala u koferu sa cirkularom). Tvoja je nesto novija, kod mene je crn kofer sa bijelom plastikom iznutra.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Novi ljubimac za u stalažu,stara alu. švicarska bušilica.Posle remonta i čiščenja radi ko švicarski sat.Odma mi je pala u oko jer je mala,ima dvije brzine 1400 i 400 okretaja,šalter je on off,čak sam i kabal pustio origi jer je još u solidnom stanju.Glava je samostežuča ali ima čudan patent sasvim drugi od ovih danas ali svejedno jer ova če bit samo za gledanje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh