• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

E

el pibe

Guest
Kawa nemoj biti skroman ak je već tak kak si napisao ti si u najmanju ruku specijalist:icon_thumright:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,814
Optimist, hedonist, specijalist ... isti k... :D:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
nekad se mora , pa makar na silu , ali se napravi s onim kaj ima pri ruci ..zato smo mi (neki ) majstori a ostali "google meštri "

 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Od tri cikulara za pločice napravljeni strojčeki za drugu namjenu.Mali cikularčič za drvo,mali stroj za brušenje i stroj za čiščenje rđe sa četkom.Sa ovim ču čistit vani male stvari koje je malo teže čistit sa flexom-šrafi i slično.Ak čistim u radioni ima prašine svuda zato je ovaj prenosni i čistim gde ne pravim svinjarije.
070520161800_Kopija.jpg
[/url] [/IMG]
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,842
Važno je da su umjesto da bi stajali i trunuli ti strojčeki dobili novu svrhu - bravo za inovativnost.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Optimist, hedonist, specijalist ... isti k... :D:
Vidiš ZJ koja su 3 zadnja slova; ist, ist, ist. Znaš kak glasi staro dalmatinska poslovica? "Ist i pit mora bit".
 
E

el pibe

Guest
Eto da malo spomenemo najvažniji alat sa kojim završava svaki radni dan u radioni a vidim da ga nitko ne spominje:D:Ovo je spašavanje "metlarena" koji je već veteran u radioni a i tereni mu nisu strani.Nakon kraće konzultacije pala je odluka da spasimo unesrećenog,iako na oko prognoze nisu obećavale mnogo.Težak prijelom je bio u pitanju.
 

Prilozi

  • 031.jpg
    031.jpg
    45.7 KB · Pregleda: 100
  • 032.jpg
    032.jpg
    50.4 KB · Pregleda: 105
  • 033.jpg
    033.jpg
    81.6 KB · Pregleda: 110
  • 034.jpg
    034.jpg
    46.7 KB · Pregleda: 110

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,814
Fuk(s)švanc ti je nešto hrđav. Slabo ga koristiš :D:
 
E

el pibe

Guest
I operacija spašavanja uspjela:(y):Nije da sam cicija i da se nema za novu metlu.Ima ih još u rezervi. Ali sentimentalna vrijednost je ovaj puta prevladala:icon_e_wink:ZJ za plastiku je dušu dal.Ta pila je samo za stare cjevovode zato ga je i pojelo.Taj je isto prošao kalvarije po cinčaonama i galvanama.
 

Prilozi

  • 035.jpg
    035.jpg
    46.8 KB · Pregleda: 126
  • 036.jpg
    036.jpg
    27.8 KB · Pregleda: 112
  • 037.jpg
    037.jpg
    52.5 KB · Pregleda: 116
  • 039.jpg
    039.jpg
    48 KB · Pregleda: 104

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
I tebi se s čim god da posla imati el pibe ... Bolje da si to vrijeme potrošil na tješenju žene nek na partviš.
 
E

el pibe

Guest
No,no kak ste sad vi detektivi protumačili da ja sa metlom tučem nježniji spol:D:Ne znam kaj vi to po doma delate sa metlama i ženama:icon_e_wink:Kak onda ni nikome palo na pamet recimo da sam možda ja kojim slučajem dobil s partvišom po pleči?:rolleyes:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,814
Čkomi, bolje da idući put dobi s "švasanim" neg' z novim.
Ovaj bude manje bolil :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh