• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Identican je ko moj samo je zelen i kupljen u lidlu i super radi za moje potrebe ja samo moram crijevo koje ima veci protok slozit bit ce jos bolji!!
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Evo ja sam sebe počastio sa odvijačem... fenomenalan je. Zgodan za nepristupačna mjesta a ima snage
mufzft.jpg


34zfz90.jpg
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Trebao bi biti zadovoljan, ja imam jako sličan samo zeru manji i zeru jači hazetov 9012m.

Ovaj tvoj ima 9000 okretaja što mu dobro dođe i kod manjih kompresora jer ima manju potrošnju zraka pa mozeš vecinu toga odšarafit i na manjem 15 litara kompresoru.
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Takav hazetov sam i ja mislio kupiti ali u croma su mi rekli da ga ne drze vise jer je bilo puno reklamacija na hazeta.
Zato sam uzeo ovaj.
Kompresor imam od 100 litara fiac-ov
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,763
Koje je zapravo marke taj Förchov pištolj?
Mislim, tko je proizvođač, jer je Förch trgovačka firma (poput Würtha).
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,763
Nije to pravih 1000Nm trajnog okretnog momenta, već je to snaga udarca (zapravo Joule-i) izraženi u Nm.
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Tko ga radi za njih nemam pojma jer ne piše ništa oim Förch Germany.
To je očito ono "stavlja na tržište"...a cijena je oko 1000 kn s tim da je ovaj model bio na akciji.
Vrijeme će pokazati kakve je kvalitete.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Bit će odličan. Vidio sam nešto slično od boscha.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Ako valja, nije preskupa. Za sve to vrijedi. To je moje mišljenje.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Zavisno o tome dali imas neki posao za napraviti ili ti je samo zgodna za neke sitne popravke. Računaj si da je za tri godine baterija pokojna a inače susjed ima sličnu prijašnju verziju i solidan je stroj. Jako dobro dođe reduktor i ima dosta snage.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Ja uzeo u prošloj akciji kad je bila 300 i nešto sitno. Vrijedi svake kune :D Za brzo neš prišarafit, nešto rastaviti odlična stvarčica.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Več sama lithiumska baterija vredi tih para.Sad je i kod nas u akciji pa možda je uzmem.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,763
Več prije vremena sam kupio taj lomilac za ruke ali je bila sa slomljenim rukohvatom a danas našo isti model sa sjeb. motorom.Malo prerade i makina je u radnom stanju zuji ko pčelica.Ima dve brzine i origi glavu sa prihvatom do 16mm.
Abarth, bi se našla još koja takva?
Imam takvuPerlesicu, pa bi mi još jedna trebala za dijelove.
 

Najnoviji postovi

Na vrh