• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,626
Kolega @plus
Imam ja još upotrebivih bušilica, ali mi je ovu žal baciti. A i izazov, jer sam još uvijek dijete (u duši, a i roditelji su mi, fala Bogu, živi ;) ).
Mi stariji, još uvijek SSM u duši, neke stvari radije popravimo nego da bacamo u smeće.
Puno se toga u životu ne isplati, nekad ni živjeti, ali ipak se borimo i živimo i dalje.Ionak bu uskoro došlo vrijeme da bum sve rasprodaval...
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolega ZJ,ja te razmem,nema veceg zadocoljstva od onog kad uspijes u namjeri.Uspjeh je najvece zadovoljstvo:p,ktomu netreba zaboraviti cuvanju majcice prirode,mnogi,mnogi... pa cak i od nas su to vec nazalost odavna zaboravili.
Ti si dobar primjer da uvijek ima drukciji put od ovog novog normalnog,proklete globalizacije. (y) (y) (y)
 
  • Like
Reactions: ZJ

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Testiraj ga u nekoliko točaka!
Kako?

Uzeo sam ga od covjeka koji ga je uzeo u njemackoj prije cca 25 godina pa je valjda necemu. Ne treba mi puno pa ce valjda posluziti. Nisam ga puno platio, a ni ne trebam ga puno
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,973
Taj ključ na 10 kila laže barem kilu ako ne i dve. I ako se ključ pokuša provjeriti na opisan način kut između tereta i alata mora biti 90 stupnjeva.
Za po doma je preveliki ključ, po mom.

Obavezno ga moraš nakon koristenja raspustiti jer ako ostane stegnut dulje vrijeme više nije točan.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,973
A gle, ako ti baš hočeš da bu Hazetov i da to na njemu piše zemi ga.
Onaj za 300 kuna isto to sve more izmjeriti i dobar je. A možda je i iz iste slastičarne ispal. Jedino kaj na njemu nema imena.
 

Najnoviji postovi

Na vrh