• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
U proračunu je nabava nove male brusilice.
Marku i model znam koji budem uzel samo me zanima jel ko ima i kakva su vaša iskustva s X - Lock glavom?
Uzel bi s takvom glavom.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
A to, vidiš da ga nikad nema kad ga čovek treba.
Naruđba je napisana i samo čeka da enter stisnem. To moram do ponoči napraviti ili odustati.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,391
Ak želiš kupovati skupe neuniverzalne šajbe, kupi.
Ja bi se radije držal stare matrice i kupil onu automatsku, ak već nećeš ključ.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
I ja sam svoje obje sahranil. Više puta.
Naj veču silu je uspjelo izdržati kad sam komad od neispravne čegrtaljke zavaril. Ali i nju je u nekom trenu cijev savladala.
Za sad stoje neispravne dok nebudu nekad opet zatrebale za neko usko mjesto gde velika gedora nejde zbog debljine.

20201124_095341.jpg
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Problem je u tome da je danas malo kvaliternog i dobrog alata, ima ga al i košta, ja sam se nekak najviše sad našel sa njemačkim MATADOR GmbH & Co. KG - Homepage
Malo je skuplji od svih ovih kaj koristimo za doma i servisima, nekad je Hazet bilo pojam, al danas nije više tak, ovaj matador je dost kvalitetan, za sad sve pohvale imam.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Moj stari Unior se našarafil kaj taj nebu nikad.
Nažalost današnji Unior je loš alat a još uvijek skup.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Današnji unior je specijaliziran za bicikline alat za bicikline, to kupim kad neki ključ moram rezat, brusit ili švasat, kad nekaj treba kemijat, tak da mi ga nije žal. Al se zato u unior tvornici delaju drugi brendovi, gedore, hazet, ne sve ali neke linije, tipa klješta, šerafcigeri, šeraštuki, još nekaj a nemrem se setiti kaj. To mi rekel trgovački putnik uniora.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
E jebiga, mislim da si ipak preteral. Baš se i nebi složil s tobom da je Unior alat za bicikle.
Još uvijek zatraja neke nove brendove a i meni najljepše leži u ruci i delal bum s njim radije nego s nekim drugim markama alata bez obzira kaj su puno kvalitetnije.
Imam garnituru osnovnog alata Facom. On meni nije prikladan za delati i još uvjek je ko novi makar je star 30 a možda i koje leto više.
To sam kupil od prijatelja koji ga je kupil (celu škatulju, i nju imam ali i ona mi je par put prste priprla, jebo ju onaj ko ju je konstruiral) novog u Francuskoj i sad mi je na kraju ostal kao uspomena na njega.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ajde zemi ti svoj stari unior ključ 32 i ja svoj novi, i kaj misliš ko bu odšerafil šeraf? Facom je dobar al je papreno skup, imaju neke specijalne ključe kaj malo ko ima.
 

Najnoviji postovi

Na vrh