• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Marko 355, koliko njutnmetara ima?
Na poslu imam Dewalta 900 i nešto, kad ima piture po flanđama i vidama, bude više puta cile-mile..
Mada je zna slomit pokoju 16mm vidu..
Ko se puno druži s vidama to je must hawe alat, vridi svake kune!
Kupljenec, kad skužiš koliko takva naprava valja, prije bi ju platio još jednom, nego vratio!!
Jedina opcija bi ti bila, vratit ga pa kupit marku s litijevim baterijama, i brushless motorom!!

Po reklami ima 3500 Nm. :hahah:
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
357
ekipa, zelio bih si nabaviti kvakitetnija svrdla za metal pa ako moze preporuka koju marku uzeti i gdje ih nabaviti? ne trebam ih za svaki dan, ali zelio bih da mogu bez brige izvusiti rupu kada ih zatreba. za sad sam uzeo u pevecu il bauhausu i to izbusis jednu rupu i gotovo vec je tupi
Jeklotehna , optujska isto tako Megaspel , Vijak kod Kokinih silosa bivša Točka , MeđimurkaBS nekako tim redom po cjeni , ima ih još al trenutno mi blokada u glavi .
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
689
Ponovio se i ja.
Cunga lunga marka, ali koliko sam ga danas isprobao vrijedi svakih 385 kn lojih sam ga platio.
View attachment 33667
Kolega je kupio Boxera - onog crvenog s Goldija i nakon toga je uzeo zeleni Parskide iz Lidla.

Isprobao ih je i zeleni Parskide (koliko god bio slab) je bio puno jači.

Kao što sam napisao nije neka kvaliteta i jačina odvrtanja, ali puno ubrza posao...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
Zeleni PS mi je bez brige odšarafil šaraf na prednjem kotaču traktora, M20x1,5.
 

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
746
A kad dođe odvidat 30 matica m46, na plinskom spremniku, pa ti se savija 2 metra cijevi od skele...
Matice ka zavarene, uz more 30-40 godina, neodvidane, i isto toliko puta opiturane...
A s ta dva metra, odvidavaš "1stupanj"...
Po tanku ne možeš hodat, jer je "valjak", pa možeš stat samo na 2 strane, nekih 50cm trase...
Poluga od 2m nije neka srića, a kraću isto moš zaboravit, jer ni duža ne lomi...
Bez prave makinje moš plakat!!!
I bez razumnog inženjera zaštite na radu, koji će ti dat da odvidaš 1 maticu i odma na njeno misto zavidaš nazad dobro podmazanu novu!!
I tako 1 po 1 maticu..
Jer drugačije nema šanse, neiskreći alat to ne može odradit, jer je pre mekan, i nije za te sile...
A plin nije šala!
 

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
746
Ionak idu nove matice, ovo je alat po mjeri terase za taj posel

View attachment 33765
Sumnjam da postoji NEISKREĆI, tako da mi je ista kategorija, i to, i hidraulički, (hidraulički bi moga slomit vidu, pa je tank onda neupotrebljiv,) i čekić, unutar uređaja, najmanje zlo...
Uz vatrogasca, mjerenje plinova, i vani na tanku, itd,itd..
Ako tank ode kvragu, šteta je prilična, i teško rješiva.
 

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
256
Ja imam Millwaukee najjači udarni čekić od 1" prihvat. Ima 2400 N/M udarne sile
Koristim za kotače kamiona
Otprati bez problema sve kotače a kod zatezanja se samo provjeri nakon 50-100km
Super stvar
 
Na vrh