• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

Perko

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2020
Poruka
400
Nosači polica od starih nosača klime, kablove zaštitio profilima od gk ploča, bitno da služi
 

Prilozi

  • 20220109_165233.jpg
    20220109_165233.jpg
    21.2 KB · Pregleda: 23
  • 20220109_165125.jpg
    20220109_165125.jpg
    11.5 KB · Pregleda: 23

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Nemoj. Postavi gore ili šperploču ili iveral.
Ništ od šperploče ili iverala na panku.
Ja sam složil od vodonepropusne oplate i to je lepo za videti ali nije dugog vjeka.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,696
Zavisi za kakav posel. Ak je sad jelovina, onda bu i ovo napredak, ako je za bravarijiu, mora biti željeznih stol.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Problem je trunje očistiti sa svakog drvenog stola, ja sam nekak ljubitelj limenog jer ga uvijek možeš ljepo očistiti, a to kaj se tu i tam malo lim udubi manje bitno.
Za bravariju mora biti tabla lima kak treba, ali to samo za one koji se s tim bave.

Idem ja malo pobrisati svoju grobnicu pa da ja stavim napokon sliku svojih nekretnina.
pokretnine su u kutiji, možda i njih sliknem
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
Neki blažujku zovu bosanka.
MUHA sad ti se moram ispričati, izgleda da ipak jesi nekakav majstor, ona slika prije iz Vašeg podruma me jako zavarala ;) :ppozdrav:
A ja strujić pa imam fosne debele cca 4 cm ;) :hahah:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
MUHA sad ti se moram ispričati, izgleda da ipak jesi nekakav majstor, ona slika prije iz Vašeg podruma me jako zavarala ;)
Ono je burazov laboratorij kojim se ja ponekad poslužim kad imam brige sa strujom.

Moja strana je ova na koju gleda strelica HOBBY ;)
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
Uvijek sam mrzio kutiju za alat na poslu, jer nikad nisam znao da li je u nutra sve ili nije.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Ova sa slike je prošla Njemačku, Italiju i sve države bivše Juge i uvijek je bila spremna.
Meni se ne sviđa kaj alat nije pregledan u njoj i največi problem mi ju je bil poslje posla pospremiti.
ako mi je trebal okasti ključ ja sam lud bil.
 
Na vrh