• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva s alatom

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
Ima cipela Unior niskih i visokih sa kapicom za kupiti, ali ja kapicu nevolim.
Ove su mi zakon kaj imaju interesantne detalje po sebi.
Naravno da ih nebi kupil, a ni nosil, ni da mi ih neko kupi ;)
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
Odlićno, ako ga i "snime" kod tebe, samo reci taj neide po selu......
Dali na vijcima ima slobodnog hoda ili je čisto fiksni spoj?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
Nisu rupe šlicane, i ovak dobije lufta kak Lee veli.
Imam takav i obavezno prije napinjanja mu pomognem na način da capice stegnem u hrpu ručnom stegom.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
Neznam, moral bi izmjeriti.
A zašto bi trebala biti veča?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Nisu problem širkna capica nego oblik capica...obicni kineski šrot zapakiran u kutiju koja prllazi na ovim prostorima

Ovo bi mogao biti bolji izvlakač kaj se tiče capica
1689411628871.png
 

turke

Član
Tu od
8 Pro 2014
Poruka
78
Koliko košta ovakvo zadovoljstvo?
Ravno 200€ . Nije ništa bolji ni hazet od uniora , a skuplji je skoro duplo . Stari radapciger je
preko 30 godina . A kaj sve nismo izvlačili sa njim . Poluga 2 metra , colena gedora i udri . Veći je problem na starom da tokari naprave vijak nikakve kvalitete i stalno puca ili se vija . Tak da samo ga sredina muči .

Nisu problem širkna capica nego oblik capica...obicni kineski šrot zapakiran u kutiju koja prllazi na ovim prostorima
Nije tak . Koliko smo napinjali sa njime nikada nije skočio van .

Ovo bi mogao biti bolji izvlakač kaj se tiče capica
View attachment 62652
Imam i takav manji uniorov . Taj tek iskače van . Dok ovaj veliki 400 nikada .
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
Odlićan je , ja imam neka dva dvokraka i dva trokraka, ali ovaj ih sve može zamjenit, i još više. Jednom kupiš i imaš.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
Moj Unior nije Kinez, jer je iz onog doba kad je Kina bila iza nas..... i služi me vjerno več godinama.
Mislim da je 200. Rijetko ga koristim ali posluži.
A imam i jednog manjeg, limenog. Taj je jadnik več sav prebrušen i pošvasan za kojekave sitnije zahvate.
 

turke

Član
Tu od
8 Pro 2014
Poruka
78
Mislim da je 200. Rijetko ga koristim ali posluži.
A imam i jednog manjeg, limenog. Taj je jadnik več sav prebrušen i pošvasan za kojekave sitnije zahvate.
Novi je već položil test , jer ga stari unior nije mogel .

Odlićan je , ja imam neka dva dvokraka i dva trokraka, ali ovaj ih sve može zamjenit, i još više. Jednom kupiš i imaš.
Većinom takve stvari vise stoje nego se koriste . Par puta godišnje . Nebi ga ni kupoval da nije zatrebal . A nema mi gorega posuđivati tuđe (još da je dobar ) .
 

Pirko

Novi član
Tu od
16 Svi 2020
Poruka
22
Znam da je saga o čepu na mjenjaču završena, ali nisam primijetio da je itko spomenuo knipex ključ kliješta, potraži pod šifrom KNIPEX 86 03 250.
Od sveg alata za ovaj konkretni slučaj, ovo se pokazalo meni kao najbolje rješenje.
Skupa su, oko 60-70e, ali vrijede svake pare, jer je primjena neograničena.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,006
Vrijedna jesu,ali mi se ipak čini da je cijena malo pretjerana,za nekoga tko će svaki dan raditi sa njima možda se i isplati ,ali ovako je too much
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Pirko

Novi član
Tu od
16 Svi 2020
Poruka
22
Pa obzirom da mogu mijenjati čitav set ključeva i nisu skupa. Proizvođač je vrh u svijetu ručnog alata, a sam alat je po meni nezamjenjiv, bilo u kućnoj radionici bilo kod profesionalaca.
 

Najnoviji postovi

Na vrh