• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

2310980

Član
Tu od
6 Lis 2011
Poruka
137
Evo svi koji imaju dugovanje na poreznoj,dug ce se namiriti,a ostatak ce biti isplacen poljoprivrednicima.
Isplata pocinje od drugog tjedna!
Rekla gospoda na plodovima zemlje.

Bogu hvala ako tako bude.
Rekla je ona TO jer nešto mora reći pred javnosti-tako je to meni izgledalo.
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
čuo sam upravo na emisiji ali me brine jedna druga stvar a to je ako ste čuli isto sad u emisiji broj hektara zemljišta,navodno 2 milijuna i 700 tisuća kao spremnih za obradu pa sada izračunajte za isplatu poticaja 2014 g koliko bi moglo biti isplaćeno po hektaru.2700000 ha sa 2055 kn/ha=oko 5,5 milijardi kuna samo za zemljište.po njihovoj računici poticaj za zemlju iduće godine neće biti baš izdašan možda par stotina kuna,daj bože da se varam.upravo sam i računao malo i došao do zaključka kojeg vam mogu kasnije prenijeti da je 2700000 i nešt sitno hektara točno polovica kopnene površine hrvatske,pa se pitam dal je moguće da su u drugoj polovici površinski svi gradovi,naselja,zone,vinogradi,zaštićena područja,groblja,potoci,rijeke i dr.a da nije veće od polovice,mislim da nije moguće i da je cifra od 2700000 hektara zaista prenapuhana s ciljem da nam se smanji potpora po hektaru,kaj vi mislite o tome
 

dado153

Novi član
Tu od
14 Tra 2012
Poruka
16
Jako inteligentno govori ova Vesna, upravo ne zna što bi rekla !!

Ako je ovo pravna džava neka više daju crno na bijelo[/B] pa kojem zakonu članak taj i taj RADI DUGA PREMA DRŽAVI NEMA ISPLATE POTICAJA, ovako stalno mlate praznu slamu.
Više ništa ne vjerujem dok ne vidim u zakonu.

Ove godine su maknuli da poticaji ne mogu biti predmet ovrhe, po tome jedino su to mogli napravit mislim da su mogli nekako drugačije več bi bilo rješeno to od prije.
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
dečki opet vas molim da me prosvjetlite. Nisam imala snage gledati polj emisiju ,od kojeg tjedna da opet čekamo:mur:
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
čuo sam upravo na emisiji ali me brine jedna druga stvar a to je ako ste čuli isto sad u emisiji broj hektara zemljišta,navodno 2 milijuna i 700 tisuća kao spremnih za obradu pa sada izračunajte za isplatu poticaja 2014 g koliko bi moglo biti isplaćeno po hektaru.2700000 ha sa 2055 kn/ha=oko 5,5 milijardi kuna samo za zemljište.po njihovoj računici poticaj za zemlju iduće godine neće biti baš izdašan možda par stotina kuna,daj bože da se varam.upravo sam i računao malo i došao do zaključka kojeg vam mogu kasnije prenijeti da je 2700000 i nešt sitno hektara točno polovica kopnene površine hrvatske,pa se pitam dal je moguće da su u drugoj polovici površinski svi gradovi,naselja,zone,vinogradi,zaštićena područja,groblja,potoci,rijeke i dr.a da nije veće od polovice,mislim da nije moguće i da je cifra od 2700000 hektara zaista prenapuhana s ciljem da nam se smanji potpora po hektaru,kaj vi mislite o tome

Kopnena površina Hrvatske je oko 56 594 000 ha.
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
pa kakav si ti poljoprivrednik a da ne gledaš svoju emisiju?šalim se malo nemoj me odmah napasti.da si gledala sad bi znala da oni još uvijek ni sami ništ neznaju a pitanje je kad će i znati
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
dečki opet vas molim da me prosvjetlite. Nisam imala snage gledati polj emisiju ,od kojeg tjedna da opet čekamo:mur:

Uzalud cekamo oni novca nemaju jer da imaju nebi nas ovako zavlacili. Nevjerujem da ce ista bit isplaceno prije sjetve.
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
poticaji

Kopnena površina Hrvatske je oko 56 594 000 ha.
malo si se preračunao,kopnena površina hrvatske je 56,594 km na kvadrat a to je u hektarima 5 milijuna 659 tisuća hektara ako sam dobro izračunao.izračunaj i ti još jednom,daj bože da je po tvom,to znaći da bi bili deset puta veći
 

Njoko

Dobro znana faca
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,636
kakav si ti poljoprivrednik a da ne gledaš svoju emisiju?šalim se malo

Ta emisija već je davno izgubila smisao,ajd dobro da su se po novom sjetili malo savjetodavnih info dati inaće:(n):
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Ići će to do 3,1 milijun Ha. Milijun seljaci, dva milijuna država. I svelo se pismo na 1/3 poticaja ;) Da država podjeli strancima džabe zemlju samo da nama skrati poticaje opet je masno profitirala,zar ne?
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
evo jednog dobrog lijeka za sve koje muče glavobolje oko poticaja...:D:
[YT]v=lE-swYPbfBE[/YT]
 

M.M.

Član
Tu od
3 Stu 2008
Poruka
442
Pitanje za proizvođače mlijeka: koju premiju za mlijeko smo prošli tjedan dobili na račune? Ministar Lažovina je negdje izjavio da je šesta (od 10 koliko bi valjda trebali dobiti), a po mojim računicama je tek 3...Kako je kod vas ostalih?
 
Z

zeleno zagorje

Guest
poljoprivrednici biti če poticaja jeste pročitala u večernjem da vlada ima dovoljno novaca za rušenje bespravno sagrađenih objekata i kreće u pohod, kaže novaca če biti koliko bude potrebno , pa onda su vjerojatno i za poticaje pripremili ili če na poticajima srezati , a objekte srušiti tim novcem
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Pitanje za proizvođače mlijeka: koju premiju za mlijeko smo prošli tjedan dobili na račune? Ministar Lažovina je negdje izjavio da je šesta (od 10 koliko bi valjda trebali dobiti), a po mojim računicama je tek 3...Kako je kod vas ostalih?

Po računici prošli tjedan je bila 5,dva puta po dve i sad jedna za 2012:confused:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh