• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
dečki jel ima šta novo:icon_pray:


Ima isplaćen dječji doplatak sve naknade za nezaposlene plaće i sva druga davanja. Sad bi valjda mi trebali biti na redu pošto su svi drugi podmireni. A ako si mislio jesu li počeli NISU.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,738
Ma tko od njih zna da se pravilno koristi nekim jezikom u kojem treba upotrebljavat stručne izraze. Nitko svi su bahate budale.

engleski je svjetski jezik, ako si na takvom poslu, moraš ga znati profesionalno, a ne na rangu djeteta iz vrtića..... I šta ta recimo zna išta da pita ili na šta da odgovori kad nema 3 čiste, pol tog i nezna uopće ni šta oni pričaju. Vode nas nepismeni ljudi, zato nam tak i je svima.... To je sramota živa.
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
engleski je svjetski jezik, ako si na takvom poslu, moraš ga znati profesionalno, a ne na rangu djeteta iz vrtića..... I šta ta recimo zna išta da pita ili na šta da odgovori kad nema 3 čiste, pol tog i nezna uopće ni šta oni pričaju. Vode nas nepismeni ljudi, zato nam tak i je svima.... To je sramota živa.



Ma čovječe mene je više sramota nego nju. Šta misliš kako razmišlja EU kakav smo mi narod kad nas zastupaju ovakvi.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Nek proba neko poslat upit u agenciju, koliko je ostvario kuna za poticaj.

Odgovor je zanimljiv
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,123
Pojasni malo njih dobiti na telefon kaoi na lotu.

Na moj odgovor koliko smo ostvarili poticaja prema zahtjevu odgovor je sljedeći:

Za sada Vam nismo u mogućnosti pružiti informaciju o iznosu potpore koja Vam je odobrena prema zahtjevu iz 2012., obzirom da se vrši administrativna kontrola zahtjeva.



Znači da još obrađuju podatke, tako da nema isplate u skorije vrijeme...
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Iznos poticaja po Ha je izgleda tajna,ne znaju kako bi nam priopcili jer je vjerovatno srezano jako........
 

BRIHOVCAN

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
98
Na moj odgovor koliko smo ostvarili poticaja prema zahtjevu odgovor je sljedeći:

Za sada Vam nismo u mogućnosti pružiti informaciju o iznosu potpore koja Vam je odobrena prema zahtjevu iz 2012., obzirom da se vrši administrativna kontrola zahtjeva.



Znači da još obrađuju podatke, tako da nema isplate u skorije vrijeme...
nažalost i ja sam dobio takav odgovor, očito nama sada kroje gače !!!!!!!
 

sdpj

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
120
koji smo mi glup narod posebno mi koji se bavimo poljoprivredom.koja smo sve obećanja čuli proteklih godina toliko ih nisam čuo ni dok sam bio mali.gospodo draga i prijatelji moja,pitam ja vas gdje su naše vođe i što oni rade?gledajte ovako,ako smo mi koji se bavimo poljoprivredom svjesni da radimo od 00.00-24.00 h,mučimo se svakodnevno i izlažemo koječemu za dobrobit svih nas i da svi oni koji nas onda još je...u imaju mlekeca,sira meseka i čvaraka i svega ostaloga,zašto?upitajmo se zajedno tko više vrijedi u ovoj zemlji dal onaj kao mi svi ili recimo "socijalac"koji nema šta jesti jer mu nije sila, ,"branitelj"koji je negdje u ratu čuvao pelnicu nečiju a danas ima mirovinu,dal "nezaposleni"sa par godina staža i primanjem do mirovine,mogao bih još nabrojati ali oćito je da su ti svi ispred nas po vrijednosti pa se sad postavlj pitanje zašto!?zato što samo šutimo i ništa nas nije briga i jer smo strahu zapaliti recimo jednu traktorsku gumu nasred ceste i reći"dosta je bilo"kao u francuskoj,grčkoj i dr.zemljama.nisam nikakav vandal da nebi mislili ali za pravdu sam spreman završiti i u zatvoru ako treba.najbolja ideja bi bila i pitam se zašto to nikome još nije palo na pamet a to je da mi sami zatražimo ukidanje poticaja ALIIIII ONDA---1)objava imenom i prezimenom i mjestom prebivališta svih onih koji su dosad dobivali i još dobivaju ikakovu pomoć od države(ako može svatko vidjeti koliko tko dobiva od nas seljaka zašto mi nebi vidjeli koliko tko od drugih muze kravu) i HITNO UKIDANJE ILI REZANJE(kao što nama režu već godinama) 2)objaviti isto tako svaku firmu ili obrt koji koristi sredstva za zapošljavanje i manipulira sa njima(zapošljavanje-otpuštanje-zapošljavanje.... tu mislim prije svega na veće koncerne jer i sam sam radio jedno vrijeme u njima i znam što rade) 3)rezanje mirovina svima koji imaju recimo veće od 7-8000 tisuća a ima ih na tisuće,rezanje plaća političarima,predstavnicima koje kakvih odbora(dal je normalno da netko ima saborsku plaću 20000 kn u odboru još 20000 i više i puno još toga a dok drugu gladuju,mogao bih još pisati o tome što mislim da bi trebalo učiniti ali kad pogledano globalno vidimo da je to zahvatilo skoro cijelu europu i šire a to je taj kapitalizam i materijalizam i želja za nečim,samo se pitam kako dugo,nema više ni jedne zemlje u EU koja normalno diše a zašto,pa zato jer nešto treba pod hitno mijenjati ili čemo upropastiti sami sebe.
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
nažalost i ja sam dobio takav odgovor, očito nama sada kroje gače !!!!!!!

dragi prijatelji kad sam pročitala ovo prvo mi je tlak otišo na 200 a onda vidim pa i ovi iz agencije su išli na praksu i kod LINETA i kod JAKIŠE pa lažu ćim zinu kako je moguće da podaci nisu još obrađeni ako su išli nekakvi novci za šeč repu prošli mjesec a obrada za šeč repu je zadnja pošto se papiri predaju do 31 12 KO TU KOGA ?:cool2:
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
MORAM ponovno pitati da li je netko tu istu agenciju priupitao za čega su bili oni novci od prošlog tjedna i ko ih je dobio :mad::
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
sad mi vrag ne da mira pa sam išla malo izračunati u prvom mjesecu je pušteno 189 mil kn a u drugom 37 mil kn dobro jel taj ministar stvarno misli da ljudi ne znaju zbrajati jer 189 je puno manje od 230 :icon_oak:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh