• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
B

bosniahos

Guest
A ja san u politici odkad je Hr, svi znaju kakve, a ti se nisi možda krivo izjasnil nego jesi a na ovoj temi se ionako piše u širinu kao i na drugima na forumu.Pa onda imaš pp. i dalje nastavi tamo da drugim ne bude muka Đuka.
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
Jel zna tko za vaučere u kojem postotku ce oni biti daliće biti u vrijednosti koji je bio i isplaćen na račun? Akoje tako onda ću dobit oko 2000kn manje. I kada bi vaučeri trebali stići
 

ZULJE

Član
Tu od
12 Pro 2012
Poruka
208
Ako ne dobijemo vaučer u roku od 2 tjedna nečemo ga imati za što iskoristiti do jeseni ili če postojati mogučnost isplate veučera preko banke..??
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
alo duro tu sam kako me ogovarate da mi se stalno stuca a ja se patim na kcerinom mobu jer mi je kmp vrisnio do kraja a nije bilo u planu novce ne brojim jer ce nestati a moramo zemlju platiti a ovo nije dosta pa cekam jos malo ovo mi bas ne ide pisat
 

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
Vidim ja da vam falim i sikiju a idrugima poz zeki bit ce bolje pratim vas samo sto mi treba pola sasata za ovo malo rjeci
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
alo duro tu sam kako me ogovarate da mi se stalno stuca a ja se patim na kcerinom mobu jer mi je kmp vrisnio do kraja a nije bilo u planu novce ne brojim jer ce nestati a moramo zemlju platiti a ovo nije dosta pa cekam jos malo ovo mi bas ne ide pisat
što je s kompom? možemo pomoći nekim savjetom? ali u drugoj temi.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Seljančice,alo ko te ogovara,samo nam nedostaješ lijepo je s nekim i ozbiljno popričati a i našaliti se,pogotovo sa onima poput tebe koji su uvijek dobre volje,pročitaj zadnje postove pa češ vidjeti da ima i onih koji su se digli na lijevu nogu.:(inlove):
Što se tiče pisanja na mobu ništ mi ne pričaj,tipkovnica ko makovo zrno pa kad kljucnem napišem po tri slova(normalno pogrešna),ma nisu ovi mobi(tač)za stare ljude:icon_eyes:
Što se tiče love zašto da tebi bude bolje nego nama,ja ih još imam,al nesmjem se sjetit sutra kad sjednem pred komp,uključim ZABU i izvadim račune:icon_hang:
Pozdrav tebi,Sikiju....a di mi je Pudar?
 
K

Ketty

Guest
Evo ja danas cijeli dan pokušavam saznati što se događa. Napokon mi se neka nadrkana gospođa javila u agenciji i kao "zapisala" moje podatke i rekla da će na kraju radnog vremena proslijedit kolegama koji će mi se sutra kao "javiti". Moš mislit! Sutra me opet čeka telefoniranje, slanje mailova i čekanje dok se njima prohtije odgovorit.:mur:
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
ja dobio 2000kn,,samo,,neam dugovanja i poslovao u plusu i jebaji ga sad,,neznam sta glume,,kad ce bit dalje isplata,,sta mogu kupit,,sa 2000kn?????
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Ja sutra uplaćujem tarup za mog mališu i rješio se briga i poticaja, a kaže žena i pameti.:icon_eyes::wink: :cool2::icon_pidu:
 

dambac72

Novi član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
25
jel se zna možda koliko je isplačeno za tov junadi
ja kolko vidim iz uplate za tov junadi nisam nista dobio
 
B

bosniahos

Guest
Danas ču vidit ima li ičeg na mom acount,dužan san samo nekim privat državi ništa.
 
P

Pinta

Guest
ja dobio 2000kn,,samo,,neam dugovanja i poslovao u plusu i jebaji ga sad,,neznam sta glume,,kad ce bit dalje isplata,,sta mogu kupit,,sa 2000kn?????

slična stvar i kod mene, očekivao nekih 11 tisuća za prijavljenih 10 ha, dobio 2000. jesi dobio šta u onom prvom krugu isplate koji je išao krajem siječnja za krave, mlijeko ili tako nešto
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
jel se zna možda koliko je isplačeno za tov junadi
ja kolko vidim iz uplate za tov junadi nisam nista dobio

Tovna junad se sad isplačuju unutar okvira Regionalnih plaćanja, znači zajedno sa hektarima, nema odvojene uplate.
 
K

Ketty

Guest
Meni danas fino objasnili da smo u sklopu premija za mlijeko dobili već 44% regionalnog plaćanja i to je to za sada.:(devil):
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
slična stvar i kod mene, očekivao nekih 11 tisuća za prijavljenih 10 ha, dobio 2000. jesi dobio šta u onom prvom krugu isplate koji je išao krajem siječnja za krave, mlijeko ili tako nešto

da,,bila je premija za krave doilje,regionalno placanje i specificna potpora,oko,10 tisuca,,a nista,,cekamo i dalje,milostinju,,hhahah
 

Picok!

Član
Tu od
20 Srp 2012
Poruka
68
o vaučerima se još ništa nezna i rekla je ova ženska iz ministarstva da se nezna jel če ih i biti

ja danas čul da vaučera najvjerojatnije nebu, jer eu neda i zahtjeva da bude isplatu u novcu, e sad bumo vidli kaj bude s toga, ali ako tak ostane, onda se bumo načekali tih novac.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh