• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

seljancica70

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
126
drustvo razguzili nasi srbiju jos kad bi mi nase neprijatelje u ministarstvu bilo bi jako dobro.onoj gospodi spanjol nista ne vjerujem jer kad je zadnji put pricala o poticajima sve je lagala. pozdrav veliki svima a posebno studiju i reziji duri sikiju zeki ajkuli a i kici
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
drustvo razguzili nasi srbiju jos kad bi mi nase neprijatelje u ministarstvu bilo bi jako dobro.onoj gospodi spanjol nista ne vjerujem jer kad je zadnji put pricala o poticajima sve je lagala. pozdrav veliki svima a posebno studiju i reziji duri sikiju zeki ajkuli a i kici
Pozdrav svim seljacima.Sutra idem u Gudovac,možda sretnem ministr Jakovinu pa ga pitam šta bude s našim poticajem.
 

Mister No

Član
Tu od
26 Svi 2007
Poruka
368
satelitsko slikanje je išlo prošle god,jer su te snimke korištene i za druge svrhe (legalizacija)

Nisam istrazivao sve,no do sada dostupnim informacijama znam da nije bilo "satelitskog slikanja" (koristim tvoju frazu da znas na sto mislim) od 2009. Ako imas link za potvrdu molim te navedi jer me sigurno zanima. Thx
Ovo sto je vezano za legalizaciju je drugi nacin slikanja. Legalizacija je vecinom vezana uz gradevine na moru..zbog toga je cijeli problem. Na sluzbenim stranicama ministarstva spomenute su samo pojedine zupanije i promjene sto je preskup projekat za satelitski snimak.
 

Tomislav7

Član
Tu od
24 Velj 2012
Poruka
169
Nisam istrazivao sve,no do sada dostupnim informacijama znam da nije bilo "satelitskog slikanja" (koristim tvoju frazu da znas na sto mislim) od 2009. Ako imas link za potvrdu molim te navedi jer me sigurno zanima. Thx
Ovo sto je vezano za legalizaciju je drugi nacin slikanja. Legalizacija je vecinom vezana uz gradevine na moru..zbog toga je cijeli problem. Na sluzbenim stranicama ministarstva spomenute su samo pojedine zupanije i promjene sto je preskup projekat za satelitski snimak.

Mister No, malo da se ubacim:

http://www.apprrr.hr/zapocinje-proc...em-novih-digitalnih-ortofoto-karata--490.aspx
Objavljeno 10.1.2013.
 

Mister No

Član
Tu od
26 Svi 2007
Poruka
368

To sam i napisao u prethodnom postu.I ovdje nije naveden nacin slikanja nego nacin i tehnologija izrade karata.
Jedan od kljucnih datuma je i 21.6.2011,ali navodno nije vezan uz slikanje parcela. Nekakav mix svega postoji...kada uhvatim vremena malo cu pronjuskati...
ako jos sto saznas..pisi..

Uglavnom..zainteresirala me tema jer je zanimljiv pristup nasih vlada...samo ono sto je oranica to je u arkodu...da bi dolaskom EU odjednom i zivica i drvo i xy krajolika pripadalo u arkod parcelu zbog ocuvanja okolisa(sto je logicno jer se to i nalazi u katastru)..
Ovo je jos jedan primjer kako rade vlade RH gdje nema struke u izradi bilo kakvih programa...mislim cemu se cuditi kada cinovnik vodi vladu RH..
 

Tomislav7

Član
Tu od
24 Velj 2012
Poruka
169
To sam i napisao u prethodnom postu.I ovdje nije naveden nacin slikanja nego nacin i tehnologija izrade karata.
Jedan od kljucnih datuma je i 21.6.2011,ali navodno nije vezan uz slikanje parcela. Nekakav mix svega postoji...kada uhvatim vremena malo cu pronjuskati...
ako jos sto saznas..pisi..

Uglavnom..zainteresirala me tema jer je zanimljiv pristup nasih vlada...samo ono sto je oranica to je u arkodu...da bi dolaskom EU odjednom i zivica i drvo i xy krajolika pripadalo u arkod parcelu zbog ocuvanja okolisa(sto je logicno jer se to i nalazi u katastru)..
Ovo je jos jedan primjer kako rade vlade RH gdje nema struke u izradi bilo kakvih programa...mislim cemu se cuditi kada cinovnik vodi vladu RH..

aha, sad znam sto zelis reci. ovo je objavljeno u siječnju 2012 g. http://www.apprrr.hr/azuriranje-ark...vih-digitalnih-ortofoto-karata-(dof)-284.aspx
pa neznam, ja isto mislim da su koristili one karte sa snimanja u vezi legalizacije, u 2012 su prenijeli 50%, a ove godine ostalih 50%.
na ovom linku mi je zanimljiva riječ "zanavljanje", koju često susrećem u zadnje vrijeme. koje li glupe riječi. što to znači. ko ju izmisli. zanavljanje. ako se nesto ažurira sa novim, onda je to obnavljanje, il slično. nikakvo zanavljanje.
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Meni došao malčer, a sad trebam kardan sa spojkim (kvačilom), ako netko vidi nešto vrijedno pažnje u Gudovcu neka javi na večer pa u nedjelju i ja zapalim tamo.:icon_super::icon_pidu:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
nije mu mjesto ovdje ali baš dobro oslikava naše političare. Tako da nitko nema potrewbe da se nada drugom djelu poticaja.



Predstavnik britanskih liječnika izvještava: Našli smo čovjeka bez kralježnice, presadili smo mu kralježnicu i sada, nakon samo tjedan dana provedenih u bolnici, a zahvaljujući otkrićima britanskih znanstvenika, taj se čovjek odlično osjeća, već je vani i traži posao.

Predstavnik francuskih liječnika izvještava: Ah, u Francuskoj smo učinili puno značajniju stvar! Uzeli smo čovjeka koji nije imao jedno plućno krilo, presadili smo mu plućno krilo, i nakon samo tri dana on se odlično osjeća, već je vani i traži posao!

Predstavnik talijanskih liječnika izvještava: Mi smo uzeli dva pacijenta bez srca,presadili smo svakom od njih polovicu zdravog srca, i nakon samo dva dana, obojica se odlično osjećaju, već su vani i traže posao.

Predstavnik hrvatskih liječnika izvještava: Nas ipak ne može nitko stići. Mi smo uzeli tri čovjeka apsolutno bez mozga, postavili smo ih na čelo države i u rekordnom roku već je više od pola stanovništva vani i traži posao!!!
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Meni došao malčer, a sad trebam kardan sa spojkim (kvačilom), ako netko vidi nešto vrijedno pažnje u Gudovcu neka javi na večer pa u nedjelju i ja zapalim tamo.:icon_super::icon_pidu:

Kakav si kupio malčer?Ne treba ti kardan sa kvačilom,na remenu proklizi baš da treba.Ja imam več godinama tako i nema problema nikakvih.
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
Meni došao malčer, a sad trebam kardan sa spojkim (kvačilom), ako netko vidi nešto vrijedno pažnje u Gudovcu neka javi na večer pa u nedjelju i ja zapalim tamo.:icon_super::icon_pidu:

prvo pomislio da ti je došao VAUČER ,a ono malčer -hoće biti slike i opis u temi malčer
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Kakav si kupio malčer?Ne treba ti kardan sa kvačilom,na remenu proklizi baš da treba.Ja imam več godinama tako i nema problema nikakvih.

ME GA ING 120 cm nema remenje nego direktno kutnim na osovinu noževa, zato treba kvačilo.:drink::icon_pidu:
 

Prilozi

  • megaing_.jpg
    megaing_.jpg
    9.3 KB · Pregleda: 64

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Ja sutra uplaćujem tarup za mog mališu i rješio se briga i poticaja, a kaže žena i pameti.:icon_eyes::wink: :cool2::icon_pidu:

Nije, nego ovako je krenulo, pa je malo skrenulo.:icon_wink::cool2:
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Jel ima ovdje anketiranih koji su se izjasnili da poticaj bude isplaćen 30.6 u novcu na raćun..?????????????????


i ako ima molio bih da napiše koliko zemlje obrađuje , evo ja se jos ćudim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Jel ima ovdje anketiranih koji su se izjasnili da poticaj bude isplaćen 30.6 u novcu na raćun..?????????????????


i ako ima molio bih da napiše koliko zemlje obrađuje , evo ja se jos ćudim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????

Zeko budi konkretniji čemu se čudiš?
Ja osobno nisam anketiran,obrađujem malo(11-12ha)ali imam proizvodnju intenzivnih kultura pa su i poticaji takvi(hm,trebali bi biti),već sam prije pisao da meni osobno ne odgovara vaučer jer imam sve osigurano od strane nositelja proizvodnje.
Dakle još jednom da ponovim,duga imam malo u odnosu na eventualni vaučer,a znamo od prije da vaučer možeš iskoristiti samo jednom i na jednom mjestu.Navodno je bilo rečeno da se ljigavi protivi zamjeni u banci(no to sad više nije tako sigurno),i kud bi ja onda sa vaučerom......dakle meni odgovara isplata do 30.06.
Nadam se da me shvačaš,no kako bude za sve ostale tako i za mene,ali kod mene je ovakva situacija....pozdrav:(talk):
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh